Co si vzít sebou na cesty?

0
před 7 lety sharunka03

Zajímalo by mě, co si vzít sebou ven, abych byla připravená na některé neduhy, které, mě mohou potkat, zrovna, když budu venku, ve městě atd.,?  Endiaron, Ibagin atd. užívat nechci a na vaření ozdravných čajů není prostor ani čas. Poradíte někdo, co si sebou vzít nechemického ven, když náhodou nastane přepadovka? A aby to rychle zabralo?

0
před 7 lety Martin Vozka

To je s vámi těžké :-) "Endiaron, Ibagin atd. užívat nechci a na vaření ozdravných čajů není prostor ani čas..."
Na to mě napadá jen valašský univerzální lék :-D
Organizmus čas prostě potřebuje. Pokud chcete žít zdravě a bez chemie, musíte si zvyknout, že prostě nachlazení potřebuje 7 dní klidu a tělo si s ní poradí, ale obejít se to nedá, zas to budou jen vypínače kontrolek a přecházení.
Mnohem lepší je prevence. Posilování imunity stravou nezatěžující organizmus a třeba nějakými potravinovými doplňky. Jinak na průjem je fakt asi nejlepší ta slivovice :-)

0
před 7 lety sharunka03

No já spíš myslela, než nachlazení, třeba bolest hlavy nebo žaludku. A slivovici nepiju a pít alkohol nechci, jen proto, že mi není dobře, i když vím, že to pomáhá. I tak děkuji za radu.

0
před 7 lety Dalibor


0
před 7 lety roztomilymedvidek

nedávno jsem si koupil velice zajímavou věc: chyavanapraasam
Indikace z ájurvédské klasických textů: - zmírňuje kašel, dušnost, horečka, vyhublost, srdeční choroby, artritida, močové potíže, nemoci související s spermatu, hrubost řeči. To dává sílu pro děti, staré lidi, osoby oslabené po nehodě, zvyšuje trávicí síla, inteligence, paměť, pleť a pomáhá při vyprazdňování, dává sílu všech smyslových orgánů, a zvyšuje sexuální výkon.
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/835/sgps.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/138/x7iy.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/13/ao5r.jpg

0,5 kg za 300kč , nevýhoda je že se velmi těžko shání

0
před 4 roky Klára

Určitě nějaké lactobacilky, já používám APO-Lactobacillus.

0
před 3 roky Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 8


Přidat příspěvek