Darování vajíček

0
před 3 roky Nela

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, byly jste některá darovat vajíčka? Jak to celé probíhalo? A kolikrát jste byly?

0
před 3 roky Alena

Jestli chceš vědět víc, doporučuju si pročíst web http://www.darovatvajicka.cz/darcovstvi-na-ivf najdeš tam všechny informace.

0
před 3 roky Kája

Já byla darovat vajíčka 2x a probíhalo to dobře. Injekce i hormony jsem zvládala dobře.

0
před 2 roky Kleopatra

jak dlouho to trvá, než dojde na samotný odběr vajíčka? Myslím proces konzultace, vyšetření až po odběr?

0
před 2 roky Laura

co jsem četla jiné diskuze, klinika ve Zlíně je hodně známá a co se táče odběru vajíček i dost oblíbená

0
před 2 roky Martina

chodíš na tu kliniku darovat vajíčka?

0
před 2 roky Irena

chodí tam darovat hodně lidi, dokonce i ze zahraničí. jen na uvidní konzultaci je potřebné domluvit si schuzku

0
před 2 roky Jana

než dojde k samotnému odběru,projdete si konzultaci , vyšetřením a samotný odběr až nakonec. Muže to trvat i několik tydnu

0
před 2 roky Eliška

taky přemýšlím, že bych zajela darovat, je to anonymní, nikdo se to nedozví a asi to vidím na ten Zlín. Jsem z Mikulova, mám to k ním celkem blízko

0
před 2 roky Vanda

jedna paní tu psala o klinice ve Zlíne, pry jsou nejlepší na jižní Moravě. Taky chci jet darovat a asi tam taky zavolám a domluvim se s nimi

0
před 9 měsíci Diana

Ahoj holky, co se týká darování vajíček, tak já jsem byla darovat už 2x… vždycky jsem byla na klinice ve Zlíně - www.ivf-zlin.cz. Krásně se tam o mě vždycky starají. Daruji proto, že tím můžu pomoct neplodné mamince, co se přece miminko a nemůže :(

0
před 8 měsíci Nella

Diana, jaké jsou vlastně podmínky pro darování? Existuje třeba nějaký soupis toho, co musí dárkyně splňovat a kdo už třeba darovat nemůže?

0
před 8 měsíci Kitty

Ahojky, já jsem se dívala na kliniku, kam bych ráda zašla darovat (ivf-zlin.cz) a tam je vškeré info o darování - Je Vám mezi 18-33 roky, Váš zdravotní stav je dobrý, Váš BMI index není vyšší než 35, V rodině se nevyskytuje žádné genetické nebo psychiatrické onemocnění.

0
před 7 měsíci Fanka

Aha, moc díky za info. A jak zjistím, že je můj zdravotní stav dobrý? Jako cítím se dobře, ale co když mám nějaký skrytý problém? Dělají nějaké testy?

0
před 7 měsíci Žaneta

Holky, tak jsem si to tak nějak pročítala a je tu některá, co byla, nebo se chystá darovat na IVF kliniku Zlín?

0
před 6 měsíci Simča

Ahoj, jsem po darování na https://www.ivf-zlin.cz/ cca 14 dní. Zajímalo by tě něco konrétního?

0
před 5 měsíci Jitka

Simčo, prosím prosím, jak to darování probíhá a je to bolestivá procedura? A jak často se může chodit darovat? Je to dárcovství něčím podmíněno?

0
před 4 měsíci Simča

Bolestivé to Jitko není, taky jsem se toho bála ale nebylo vůbec čeho. Když se podíváš na ten odkaz, který jsem ti tady nechala, tak tam je komplet všechno popsané. Podmíněno, no je potřeba být ve výborném zdravotním stavu samozřejmě :)

0
před 4 měsíci Jitka

Jak často se musí na kliniku jezdit ? Zlín mám totiž poměrně daleko, nicméně i přes tu dálku jsem si je vybrala, protože jsem přímo na ně dostala doporučení.

0
před 4 měsíci Lilka

No, to se ani nedivím, protože IVF klinika Zlín je hodně oblíbená a hlavně vyhledávaná. Hodně zahraničních klientek má. Taky jsem se tam dostala na základě doporučení. Nebyla jsem tam darovat, ale podstoupila jsem tam IVF. A spokojená jsem byla moc. Povedlo se, takže jsem nejšťastnější.

0
před 3 měsíci Lenka

Kamarádka má s klinikou IVF Zlín také velmi dobrou zkušenost. Podařilo se jí díky nim otěhotnět takže to rozhodně smysl má. Já se určitě chystám vajíčko darovat, za ten dobrý pocit to rozhodně stojí.

0
před 3 měsíci Lili

Jo? Já se tam právě na IVF chystám. Čeká mě první konzultace, tak nevím, co mám čekat. Nevíš, jak to na ivf-zlin.cz probíhá?

0
před 3 měsíci Lenka

To ještě nevím, ale jakmile to budu mít za sebou tak ti sem určitě napíšu nebo možná se víc dozvíš víc z jejich stránek www.ivf-zlin.cz

0
před 3 měsíci Erika

Musí se jezdit na nějaké kontroly nebo jak často za celý ten proces umělého oplodnění se musí na kliniku jet ?

0
před 2 měsíci Lenka

Ano jezdí, ale kolikrát to nevím, to bych se musela zeptat kamarádky, nicméně je to podle mě o domluvě a o průběhu :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 6


Přidat příspěvek