Darování vajíček

0
před 5 měsíci Blanka

Ahojky všem :) Dneska mám dotaz na holky... Jak se tváříte na darování vajíček? Hodně ráda bych darovat šla, ale vlastně ani nevím, co to obnáší... Je tu někdo, kdo darovat byla a mohl ten proces popsat? Díky moc.

0
před 4 měsíci Jana

Já mám darování vajíček za sebou a určitě pro mě bude lepší když by si mi ty otázky rozpsala než kdybych ti to takhle měla celé popsat. Nebo možná bude ještě lepší, když ti tu nechám odkaz na kliniku, na které jsem byla darovat vajíčka já a kde to mají moc pěkně sepsané :) https://www.ivf-zlin.cz/

0
před 4 měsíci Blanka

Je ten celý proces hodně náročný ? Hlavně by mě zajímalo co s tebou dělaly hormony ..

0
před 3 měsíci Jana

Záleží co bereš jako náročné. Pokud nejsi z okolí, tak to cestování třeba může být na obtíž, ale já si pořád říkala, že díky tomu, že daruji vajíčko, tak může mít jiná žena to, co by normálně nemohla, a to dítě. Takže si myslím, že to za to stojí ;) No hormony, ty s nama šijou i během periody, takže to pro tebe nebude nic neznámého ;)

0
před 3 měsíci Blanka

Právě to mě zajímalo :) je fakt, jak píšeš, že ty výkyvy jsou i při menzes apod, takže by to pro mě nemělo být nic nového

0
před 3 měsíci Andrea

Chystám se také darovat vajíčka, takže jakmile budu mít bližší informace, tak vám to sem ráda napíšu jak to probíhá ať jste trochu v obraze :)

0
před 3 měsíci Blanka

Tak to budeš Andrejko moc hodná :) pokud se třeba nedostanu dříve, tak bych sem taky přispěla jaké z toho mám pocity

0
před 2 měsíci Hanka

Já mám darování vajíček za sebou, tak se mě klidně ptejte, co by vás zajímalo. Jediné co můžu říct, že vše proběhlo v pořádku, doktorky jsou milé, o všem vás onformují a hlavně se není čeho bát a už vůbec ne bolesti :)

0
před 7 dny Klárka

Hanko, já bych se ráda zeptala, jak celý ten proces probíhá a jak dlouho vlastně trvá, než odběr vajíček proběhne? A je třeba hospitalizace?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 8


Přidat příspěvek