Doplňky a vitamíny v těhotenství

0
před 8 měsíci Lenka

Našla bych tu někoho zkušeného a informovaného ohledně tohoto tématu ? Zajímalo by mě jestli je to opravdu tak prospěšné jak se všude píše ?

0
před 8 měsíci Erika

Zkus si o tom najít nějaký článek nebo se podívej přímo na stránky výrobců tady těch doplňků. Mají to tam vždycky napsané a rozhodně se tam dozvíš víc než když ti tady každá něco napíšeme :). POkud by si chtěla konkrétní doporučení, tak samozřejmě, ale tady takové obecné informace je lepší když si pohledáš a počteš sama ;)

0
před 8 měsíci Leona

Já jsem třeba brala superfolin 1 to v období kdy jsme se o mimčo snažili a potom dvojku, když jsem otěhotněla a pak porodila a kojila :). Můžu ti tady nechat odkaz ať si o tom můžeš trošku něco přečíst www.chytre-miminko.cz

0
před 7 měsíci Simona

Ta dvojka se prosím bere od jakého týdne těhotenství po jak dlouho dobu ?

0
před 7 měsíci Leona

Tu dvojku můžeš brát od prvního dne těhotenství až po dobu co se ti narodí dítě a kojíš :)

0
před 7 měsíci Anka

Super, moc moc díky, určitě mrknu www.chytre-miminko.cz Nám se právě úplně nedaří, tak jsem si říkala, že bych to trochu podpořila :)

0
před 7 měsíci Mája

Rozhodně je lepší brát doplňky, kde je těch vitamínů více než jenom ty jednosložkové vitamíny, protože v těhotenství jak vaše tělo, tak i miminko potřebujete mít vitamínů dostatek a předchází se tomu právě tady těmi doplňky, co jsou určené přímo pro nás těhotné.

0
před 7 měsíci Lea

Které ty jednosložkové jsou ?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 11


Přidat příspěvek