Ekzémy -přírodní léčení

0
před 4 roky MichaelaM

Dobrý den , od narození trpím atopickým ekzémem a snažím se to eliminovat pestrou stravou a vynechávat alergeny. Nicméně to pomáhá jen částečně. Paní doktorka mi předepíše léky a mastičky , to je fajn ale pomůže to jen částečně. Nemáte někdo podobnou situaci a neléčíte se přírodní cestou ? například detoxikace organismu, přírodní mastičky (případně jak vyrábíte) nebo různé druhy přírodních medicín , hub a podobně .. Děkuji za odpovědi

0
před 4 roky Hruška

zdravíčko, já bojovala s lupenkou tak celkem chápu co je to za zlo. pomohlo mi trochu odlehčit tělu a očistit ho, zhubla jsem asi dvacet kilo (jedla jsem nezdravě a neměla skoro žádný pohyb) a taky mi pomohly vitamíny ale zase záleží co vám sedne, zkuste online poradny u různých produktů výrobci by měli trochu vědět co prodávají a jestli to lidem pomáhá ( pokud jim to není úplně jedno)

0
před 4 roky MichaelaM

Dobrý den, mohla bych se zeptat jestli nevíte o nějaké té online poradně ?

0
před 4 roky Kuba

Zdravím, no třeba olej z ostropestřce na posílení jater, spirulina (ze začátku v menších než doporučených dávkách) na pročištění a vyživení těla, jedlá soda (nebo nějaké směsi) na odkyselení... Jinak pomáhá také biorezonance.

0
před 4 roky MichaelaM

Jé, děkuji moc . Ta soda mě celkem překvapila , to bych nevěřila že se to používá na odkyselení

0
před 4 roky lena1234

mám problémy s ekzémy nemohu nosit žádné šperky jediné co mě nevadí je chirurgická ocel od https://www.ewena.cz/Darkove-poukazy-c33_0_1.htm

0
před 4 roky MichaelaM

No tak tohle jsem zrovna dvakrát nepotřebovala ale když už jste mi to sem dala tak se tedy podívám. Každá ženská je tak trochu straka a je na takový věci . Ale ted vážně, ještě nějaké nápady ?

0
před 4 roky Foruna

zkoušela jste medicinální houby ? já tomu moc nevěřila ale pomohlo mi to s ekzémem zatočit. A pokud se toho bojíte tak fakt zkuste pokecat s výrobcem , já třeba udržuji kontakt s pánem od kterého objednávám a ten vždycky doporučí nebo poradí, když mu zkusíte napsat na mail tak za to nic nedáte. ale jestli řešíte ekzém tak byste mohla to co já

0
před 4 roky MichaelaM

A kde to najdu ? Nebo co používáte vy ?

0
před 4 roky Foruna

když hodíte do googlu medicinální houby tak vám vyjede nějaký obchod určitě
já mám nejradši mycomedica.cz , používám na alergické rýmy a potravinové alergie a celkem si to chválím

0
před 4 roky MichaelaM

A objednáváte z té mycomedica nebo odjinud ? nemáte to cenově nějak srovnané u konkurence ?

0
před 4 roky karel

psal jsem to už někde v předešlém textě, mě nejvíce pomáhají konopné masti

0
před 4 roky Ivka

Mě hodně pomohla konopná mast. A taky si pamatuji, že jako malou mě mazali sádlem :D

0
před 3 roky Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

0
před 3 roky Honza

Zkoušeli ste někdo i nějak upravit stravu? Nebo nějak podpořit imunitu? Zkoušela sem různá mazání, krémy... ale v zimě je to vždycky na houby.

0
před 3 roky Jana

Hodně fajn je Protopan.A tělo nakopnout i zevnitř. Doporučuju tohle http://www.protopan.cz/produkty/protopan-box.htm máš v tom jak krém, tak i omegu, lactobacily a prášek na odkyselení organismu. Sama používám asi půl roku a projevy se hodně zmírnily.

0
před 3 roky Linda

Taky mám s krémem od Protopanu dobrý zkušenosti. Konzultovala sem to i s naší kožní, a říkala, že si ho pacienti hodne chválí. Prý to celý vymyslel nějaký atopik na základě vlastních zkušeností.

0
před 3 roky Petra

Protopan nám taky hodně pomohl. Zmírnil dceři projevy AE a tolik nesvědí a nemá to tak zarudlý.

0
před 3 roky Mirka

Ahoj, nevíte někdo prosím, jestli jde objednat třeba i jen vzorek toho krému? Abych si vyzkoušela, jak na to budu reagovat?

0
před 3 roky Monika

Ahoj, vzorek krému si můžeš objednat na info@protopan.cz taky mně ho posílali, je to opravdu moc příjemnej krém. Hodně zmírnil pocit svědění, už sem si objednalaa i celý box s vitamínama a krémem.

0
před 3 roky Mirka

Skvělý. Děkuji za mail. Mám hodně citlivou pokožku a ne jen tak něco mně sedne, proto bych ho radši napřed vyzkoušela.

0
před 3 roky Karolína

Protopan sem měla možnost vyzkoušet na horách, kdy ho používala kamarádka na svou dceru, která trpívala na opravdu nehezkou formu AE. Teď je malá relativně v pohodě a mně na ten atopák taky hodně pomohl. Už ho mám taky doma.

0
před 3 roky Květinka123

Ahoj, je potřeba podpořit imunitu, aby fungovala správně. Já se přikláním k přírodním prostředkům ( poud člověk nemá astma, nebo jiné, velmi silné alergické projevy). Na mazání mi pomáhá mast z Gotukoly a taky bambucké máslo. V

0
před 2 roky Lenka

Nemáte zkušenost s nějakou mastičkou, která obsahuje zinek ? Hodně jsem četla, že zinek je na ekzém výborný a ráda bych ho vyzkoušela :)

0
před 2 roky Jana

Ono to někdy jen s tou přírodní kosmetikou nejde a je lepší koupit něco, kde jsou nějaké účinné složky, aby se člověk ekzému zbavil ;). Sama s tím mám bohaté zkušenosti a sice to trvalo dlouho než jsem se toho zbavila, ale povedlo se.

0
před 2 roky Kristýna

Konopné masti jsou u mě číslo jedna, vždycky zabere.

0
před 2 roky Mendy

Dobrý den, máte od Protopanu vyzkoušený i tento jejich balíček https://www.protopan.cz/produkty/protopan-3v1 ? Uvažuju, že ho vyzkouším. 

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 11


Přidat příspěvek