Hořčík? Na co vše je dobrý?

0
před 5 lety Nela

Ahojte, nekde jsem cetla ze hořčík je dobry, proti unave a stresu, jaky mate nato nazor vy, berete jej a zbira??Diky

1
před 5 lety alena.prchlikova@

Já jím pestrou stravu, maso, vejce, luštěniny, obiloviny, ořechy, semínka, zeleninu, ovoce, všude se hořčík nachází, není třeba kupovat prášky. Stresu se vyhýbám, doma máme klid, žádné stresové situace, nikam nepospíchám, nic mi neuteče. A když se náhodou cítím unavená, jdu se projít, sednout si s knížkou do zahrady, vezmu si k sobě naše zvířátka a únava někam odpluje. 

0
před 5 lety Natali

Ja sem ho brala zase kvuli krecim v nohou, je psany ze je dobry i na svalovou soustavu a to on je..:-)

0
před 5 lety majj

Taky jsem už o tomto přípravku slyšela a přemýšlím, že bych ho koupila synovi, hraje tenis a občas si stažuje na křeče…Co všechno obsahuje? A jaké jsou Vaše zkušenosti?

0
před 5 lety elenna

ahoj musím se k tobě přidat, taky by mě to velice zajímalo, jelikož mám syna, co velice aktivně sportuje a není týden, co by si na něco nestěžoval…

0
před 5 lety natalia89

Já užívám Magnézium B-komplex a nikdy před tím jsem se necítila lépe, už jenom kvůli vyváženému složení a hlavně, když jsem šla do lékárny, tak mi paní doporučila tento přípravek, že ho užívá její synovec, co je sportovně vytížen a moc mu to pomohlo, tak jsem dala na ní a opravdu mi to uleilo od křečí..

0
před 5 lety rommanaa

Lékarnice mi ho taky doporcovala, kdyz jsem se ptala na neco proti unave a křečím pro moji dcerku, jelikož je blázen do cyklistiky a opravdu to občas až přehání! 

0
před 5 lety markky

A co všechno obsahuje? Co je lepší pro mě jako sportovce?    

0
před 5 lety majda

Ahoj moc díky za Vaší radu a pomoc, jak dlouho ho už znáte?

0
před 5 lety kajaa

Co by mi mohlo pomoci proti bolestem ve svalech? Už jsem z toho celá nešŤastná a nevím, co bych si s tím měla počít!

0
před 5 lety majja

Taky jsem už o tomto přípravku slyšela a přemýšlím, že bych ho koupilai…Co všechno obsahuje? A jaké jsou Vaše zkušenosti?

0
před 5 lety puclik88

ja jsem si objednala magnesium lactici medicamenta na doporuceni u doktorky kdyz jsem byla tehotna a tvrdnulo mi brisko...

0
před 5 lety Eren

Doporučená denní dávka čistého hořčíku je 375mg. Pozor, čistého hočíku! Většina produktů toto množství neobsahuje, magnesii lactici neznamená čistý hořčík. Na krabičku Vám napíšou 500mg magnesii lactici a ve skutečnosti to odpovídá 50mg čistého hořčíku. Pak musíte brát více tablet a vše se vám hooodně prodraží. Také je dobrá kombinace hořčíku s vitamínem B6, ten pomáhá vstřebávat hořčík do těla. Nejlepší zkušenost mám s preparátem Hořčík 375mg s piperinem 90tbl. Piperin ještě urychluje vstřebatelnost a blokuje tvorbu tukových buněk. Tříměsíční kůra za stokorunu.

0
před 5 lety Jitka

Myslím, že nejlepší je pít Magnesii. Tam je hořčík v přírodní formě a tělo ho lépe zpracovává. 

před 5 lety Gábina

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 4 roky Dita

Beru magnezium preventivně proti křečím, na které jsem trpěla. Já jsem slyšela, že je nejlepší brát horčík v kombinaci s vitamínem B. Takže jsem si koupila Magnesium Biokomplex s vitamínem B6 od Jankaru.

0
před 4 roky Vítek

Dobrá reklama na Jankar :P

0
před 4 roky Dita

Nechci dělat reklamu na Jankar, jen jsem chtěla zdůraznit, že dělají hořčík už s tím vitamínem B, takže není třeba kupovat dvoje tablety.

0
před 4 roky Terezka

To jankar magnesium je fajn, taky ho znam a s prestavkami uzivam. co se tyce toho vit. B tak nevim. ale pro me je pozitivum ze je z morskych ras.

0
před 4 roky Pavla

Beru a zabírá. Už tu byla reklama na Jankar, já osobně mám dobrou zkušenost s tímto https://www.dacom.cz/ostatni/0-koenzym-q10-zdrave-klouby.html. Pomohl mi na únavu a noční křeče v nohou.

0
před 4 roky Mišunek

Tak jako hořčík je smaozřejmě potřebný i na kloouby, pokud aůle mají málo kolagenu, tak jim nepomůže ani svěcená voda, takže je potřeba mít jak hořčík, tak i kolagen. Za sebe proto doporučuju brát hyalfit - ten je tak na všechno a proto je takový super. Já sama ho už užívám několik let a jsem maximálně spokojená.

0
před 4 roky Pavla

jj to jsem taky slyšela. Určitě je potřeba léčit vždycky komplexně a ne jen část. Jako já za sebe hyalfit znám a velmi ráda jej užívám a taky hořčíky různě zkouším, protože samozřejmě stres mám v životě a vím, že stres má velký vliv i právě na klouby

0
před 4 roky Mišunek

Fakt - zkuste hyalfit, s tím jsem teď maximálně spokojená a nemůžu si na nic stěžovat. Za mě top. Už jsem před tím zkusila kde co - coladrin, geladrink, colafit apod., ale nic mi tak nesedlo, jako právě hyalfit.

0
před 4 roky Miňonka

Dobrý den,
nechci se s vámi tady bavit o hylafitu, ale o hořčíku. Jaký byste mi spíše doporučili? Magnesium biokomplex, nebo hořčík z vitalandu? Který je podle vás lepší?

0
před 4 roky Martin

Tak z těch, které píšete je rozhodně nejlepší magnesium biokomplex. Vitaland bych vůbec nedoporučil. To je super obchod a značka na fitness doplňky stravy, ale takovéto doplňky stravy á la hořčík apod., tak to bych vůbec nedoporučil. To už se raději třeba podívejte na https://www.dacom.cz/ostatni/0-koenzym-q10-zdrave-klouby.html

0
před 4 roky Jana

Miňonko, tak určitě magnesium biokomplex. Nic lepšího fakt není. To je fakt prokazatelně nejlepší hořčík na českém trhu v současnosti. =)

0
před 4 roky Miňonka

Hmmm děkuju za tipy a co říkáte ještě na imunokomplex? Je to taky dobré? Je v tom vůbec nějaký hořčík?

0
před 4 roky Jana

V tom myslím není vůbec žádný hořčík. Pokud chcete vyloženě hořčík, tak si kupte rovnou magnesium biokomplex a s ničím jinak neexperimentujte. =) To fakt nestojí za to a alespo%n budete mít jistotu, že vám to fakt bude fungovat.

0
před 4 roky Miňonka

Ok tak já teda nebudu vůbec experimentovat koupím rovnou to magnesium biokomplex. Navíc mám ještě ale dotaz - prý když jste ve stresu, máte napnuté nervy. Ty pak hodně berou hořčík , ten pak v těle není a to pak vede ke křečík. Tudíž magnesium funguje i proti křečím. Je to tak?

0
před 4 roky Jana

Jo to uděláte nejlépe! =) jinak ano, hořčík funguje i proti křečím. Takže se jich zbavíte celkem rychle. A díky tomu navíc, že se to magnesium v těle perfektně vstřebává, tak budete mít za chvilku klid a pokoj. =)

0
před 4 roky Miňonka

No ještě jsem někde četla, že by to mohlo pomoct i od migrény. Je to pravda? Nebo to zase jedna paní povídala? =)

0
před 4 roky Jana

Tak to nevím, to podle mě takhle nefunguje. Jako co vím, tak je to na nervy, na klouby, proti křečím, ale nejsem si jistá, že by to bylo až tak zázračné, že by to pomohlo i od migrény. Na to si raději vemte brufen. =)

0
před 3 roky Kačka

Zdravím, já trpěla hrozně dlouho na migrény a křeče... Dost mě doktoři nachytali a doporučili mi tobolky, které byly uplně k ničemu i jsem o tom četla pár odbornych článků, že polovina skončí někde... Dostala jsem tip na hořčíkový olej a je to zatím pecka za poměr cena a kvalita skvělé hodnoty.. mohu jenom doporučit. křeče odezněly skoro hned.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 10


Přidat příspěvek