Imunita

0
před 2 roky Lida

Čím posilujete imunitu v tomto období?

0
před 2 roky Líba

Zdravím, my aktuálně samozřejmě vitamíny z ovoce a zeleniny no a celá rodina bereme podle příbaláku vitamín D: https://pribalove-letaky.cz/vigantol

0
před 2 roky Lida

Vitamín D, to je pravda, že posiluje imunitu. Díky za tip!

0
před 9 měsíci Lenka

Dobrý den, vyzkoušela některá z vás https://pravaja.cz/? Kdo má s něma zkušenost slyšela jsem že jsou to výborné doplňky stravy, tak mě zajímá vaše názory.

0
před 9 měsíci Anna

Anna Zdravím všechny po zdraví toužící! Já jsem si skvěle posílila imunitu popíjením koloidního stříbra a k tomu jsem zjistila, že už ani nejsem tak unavená a i má celkově problematická pokožka se ozdravila.Zkrátka jsem si tak nějak pročistila tu mou osobní schránku tímto tekutým stříbrem, které znali a užívali už i naši předci. Doporučuji!!!

0
před 9 měsíci paja

Souhlasím, i mě koloidní stříbro vyřešilo problém s oslabenou imunitou a díky tomu jsem se zbavila i neustálých zánětů v ústech i po těle, které mě stále obtěžovaly. https://www.vylecse.cz/kosmetika/199-koloidni-stribro-ag100-500-ml-40ppm.html

0
před 7 měsíci Alena

Dobrý den, slyšela jsem, že na imunitu je dobrý Rekreatin, máte někdo zkušenost?

0
před 7 měsíci Radek

Jaký doplněk stravy, vitamíny používáte na imunity a tak nějak celkově?

0
před 7 měsíci Ivan

zkušenost s bion3 máte někdo? Docela mě to zaujalo, tak se chci zeptat jestli někdo mátě ponětí, zkušenost...

0
před 7 měsíci Markeet

Já beru Preventan, ale ten je dost drahý.

0
před 6 měsíci David

Ze všeho nejvíce mě zaujal https://www.bion3.com/cz_CZ/products.html neznám, ale po pročtení je to ideální volba, obzvlášť jako probiotika, minerály...

0
před 6 měsíci Jseif

@Alena: Já, já, já a jsem spokojená. Nemůžu si ho vynachválit. A je na přírodní bázi, což je přesně to, co vyhledávám :)

0
před 6 měsíci Míša

S bion3 jsem se ještě nesetkala, ale když jsem si to pořádně pročítala a koukala jsem se tak to asi za to stát bude, díky za tip

0
před 5 měsíci René

problémy s imunitou mám vždycky na podzim a na jaře, takže přichází období kdy bych ocenil nějaké vitamíny.

0
před 5 měsíci Iva

Náhodou takových vitamínů, prášků a nevím čeho všeho je v lékarnách a aobchodech tak nevím jaktože máte problém s výběrem

0
před 3 měsíci Milena

Doma jsme vyzkoušeli tabletky Tenoros a nebyli jsme letos ještě nachlazeni.

0
před 3 měsíci Linda

Já jsem v listopadu od našich dostala to kozí kolostrum od Betuli a koupili ho i dětem, tak jsem zvědavá jestli se to nějak na té imunitě projeví a nebudou pořád na hromadě :)

0
před 3 měsíci indiska

Tyto pastilky můžou i těhotné ženy? :)

0
před 3 měsíci Milena

Tak to nevím, zda je to i pro těhotné ženy, ale zkus se podívat na internet, tam bude příbalový leták :) Co vím, tak je v těch tabletách zinek a je v tom i pohanka :) myslím si, že těhotné ženy by tohle asi taky mohli, ale jistá si tím nejsem.

0
před 3 měsíci indiska

Tak opravdu to je i pro těhotné, jak jsem se dočetla :)

0
před 2 měsíci Lenka

Je tak to je dobře, že to vím. Sestra pořád shání nějaké vitamíny, které můžou i těhule a kterých teda moc není, tak to je super, že Betulu může.

0
před 5 týdny Veronika

Dobrý den, neustále trpím nachlazením a rýmou, když jsem chodila do školy, tak se to dalo zvládnout udělat si jeden dva dny volna a nejít tam, ale teď jak jsem nastoupila do práce, tak mě to nachlazení hrozně zlobí a je mi nepříjemné pořád v práci posmrkávat. V dětství jsem měla oslabenou imunitu, myslíte, že se mi ta oslabená imunita mohla vrátit?

0
před 4 týdny Milena

Tahle otázka je asi spíše na tvého doktora, ale klidně to může být oslabená imunita :) Věřím, že v práci to nemůže být žádná slává.

0
před 4 týdny Elizabeth

Holky já posiluji imunitu hlavně ovocem a zelení a pohybem, ale teda co jsem četla o tom dováženém ovoci, fujky :o 

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 10


Přidat příspěvek