Imunita

0
před 9 měsíci Ivana

Pečujete nějak zvlášť o svoji imunitu? poradíte mi prosím, jak si udržet co nejlepší?

0
před 9 měsíci Jarka

Já jsem byla pořád nemocná, začala jsem do sebe cpát různé multivitamíny, ale to mi nepomáhalo, nakonec jsem objevila ženšenový čaj, který správně reguluje imunitu a podporuje přirozenou obranu těla, a chrání před negativními důsledky dlouhodobého stres

0
před 9 měsíci Ivana

Ano já jsem také pořád na hromadě, něco takového bych klidně vyzkoušela, čaje mám opravdu ráda, co ještě ten čaj obsahuje? kde bych ho mohla koupit?

0
před 9 měsíci Jarka

Tak potom se podívejte, a nejlépe i vyzkoušejte čaj https://kombe.cz/nase-znacky/kombe/kombe-100-ks.html, mě osobně opravdu velice pomohl, cítím se teď velice dobře, a nemusela jsem brát žádné prášky.

0
před 9 měsíci Ivona

Ja si ted pokukuji po nejakych vitaminech takto pred zimou hlavne na podzim, kdy to vsude řádí! Doporucite mi nejake? Rada bych spise neco prirodniho

0
před 9 měsíci Lenka

Tak jestli chces neco prirodniho, koukni nebo se spise zeptej v lekarne at ti poradi neco od znacky Naturevia, my od nich bereme probiotika a jsme moc spokojeni, cela rodina.

0
před 9 měsíci Babora

Davam hodne prednost bylinkam, prisla jsemjim hodne na chut diky lekarne zeleny-andel.cz kde se vsim uzasne poradi!

0
před 9 měsíci Ivona

Lenka: Ano dekuji, optam se u nas v lekarne

0
před 8 měsíci noemi

Ahoj mrkni se na penoxal. moje ségra bývala stále nemocná a moc jí pomohl. už ho užívá nějaký ten pátek a imunitu si výrazně posilnila. navíc ji trápili i gynekologické problémy, a i to se upravilo.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 9


Přidat příspěvek