Inkontinenční pomůcky

0
před 2 roky Markéta

Ahoj, ráda bych se zeptala ohledně inkontinenčních pomůcek, tak s jakými máte nejlepší zkušenosti, co se týče komfortu a savosti ?

0
před 2 roky Sandra

Záleží jaké potřebuješ. Třeba Molicare má velký výběr.

0
před 2 roky Markéta

Potřebuju pro mamku, protože s tím začala mít potíže, ale nic hrozného, takže se snažím zjistit, jaké jsou možnosti. Máš s nimi osobní zkušenost prosím ?

0
před 2 roky Sandra

Osobní zkušenost s nimi mám. Mám od nich tady ty kalhotky s vložkou https://www.lekarnahartmann.cz/diskretni-inkontinencni-kalhotky a s těmi jsem teda spokojená, krásně sedí a jsou super i na sportování.

0
před 2 roky Lilia

Dobrý den všem, za mě taky mohu potvrdit, že tyto pomůcky jsou na trhu ty nejlepsi, co lze v rámci problému s únikem moči pořídit.

0
před 2 roky Jamka

Mám dotaz. Pomůcek při úniku moči je celá řada. Můj dotaz ale zní, jak je to s jejich diskrétností a také účinností. Absorbují dostatečně a jsou tlumí zápach?

0
před 2 roky Gábina

Mám zkušenost (maminka trpí stresovou inkontinencí), že opravdu tyto pomůcky tlumí i zápach, co se týká diskrétnosti, tak pokud používáte inkontinenční vložky, tak to opravdu vůbec nikdo nepozná.Každá pomůcka má jiný stupeň savosti, je potřeba určitě jakým stupněm inkontinence trpíte a pak podle toho vybrat pomůcku, pak se nemusíte vůbec obávat. naštěstí je už v dnešní době těchto pomůcek opravdu hodně. Přehled dostupných pomůcek - https://www.dentimedshop.cz/cs/prehled-pomucek-pri-inkontinenci.html Určitě bych doporučila i cvičit pánevní dno na zmírnění úniku moči.

0
před 2 roky Klára

Jasně, že ty pomůcky se ličí zejména podle stupně samvosti. Proto je třeba je vybírat podle stupně inkontinence. Nejdůležitější je potom pro každého, aby hygienické pomůcky byly co nejvíce diskrétní. My jsme doma zkusili celou řadu pomůce a nejvíc se nám osvědčily kalhotky od Hartmanna. Ty jsou savé, diskrétní a hlavně tlumí zápach https://www.lekarnahartmann.cz/fixacni-kalhotky-molicare-premium-fixpants.

0
před 2 roky Moly

Ahoj, jenom mám prosím doplňující dotaz - kde ty pomůcky koupím? Na netu nebo v lékárně?

0
před 13 měsíci Lida

V posledni dobe jsem si hodne oblibila nakupovat prez internet, takze za me net .:-)

0
před 12 měsíci Ivana

To ja take a zrovna inkontinencni vlozky nakupuji na lekarnahartmann.cz, je tam i lepsi cena nez u ans v lekarne.

0
před 12 měsíci Blanka

A to se pak pri vetsim odberu vyplati :-) u babci to mame take tak.

0
před 12 měsíci Kitty

Moly, jako takto... Otázka je, co přesně tě v souvislosti s únikem moči zajímá? Jen ty pomůcky? Tak ano, net nebo lékárna.

0
před 12 měsíci Radunka

Ahojky, inkontinence je nepříjemná komlikace. Sama to vím, a vím to z vlastní zkušenosti. Při problémech s inkontinencí jsou výborné cviky. Pokud nevíš, jak na ně, tak mrkni sem https://www.moliklub.cz/cviky-pro-posileni-svalu-panevniho-dna. Tady je máš vypsané a popsané.

0
před 11 měsíci Mia

Je to tak. Cviky jsou nejlepší prevencí.

0
před 11 měsíci Irena

Dobrý den, chtěla bych se zeptat... Pomůcek při úniku moči je celá řada. Můj dotaz ale zní, jak je to s jejich diskrétností a také účinností. Absorbují dostatečně a jsou tlumí zápach?

0
před 10 měsíci Miška

Ahoj, chápu tě... Já jsem zkoušela celou řadu pomůcek a zatím jsem se necítila dostatečně komfortně. No, ale ty od Hartmanna jsem zatím nezkoušela. Takže moc děkuji za tip, zkusím a dám vědět, jak jsem spokojená.

0
před 5 měsíci Ivana

 Co se týká inkontinenčních pomůcek já jsem konkrétně spokojená se Seni Lady. Jsou diskrétní, savé, prodyšné a nepropouští zápach. Nakupuji na http://care4you.cz/.

0
před 5 měsíci Majka

Tato značka mě nic neříká, ale jelikož mám tento problém, tak si zjistím víc.

0
před 5 měsíci Darja

Objednala jsem si Seni Active diskrétní kalhotky. Jsem spokojená.

0
před 5 měsíci Gabča

Tento tip taky vítám, oni ne každé kalhotky na problém inkontinence jsou diskrétní. Takže už mám objednáno a vyzkouším.

0
před 5 měsíci Majda

Taky jsem si koupila balík diskrétních kalhotek Active od této značky.

0
před 5 měsíci Linda

A opravdu jsou tzv. neviditelné? Ráda sportuji, tak bych to uvítala.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 7


Přidat příspěvek