IVF

0
před 2 roky Jiřina

Milé dámy, mám na vás otázku. Budu muset jít na vyšetření před IVF. Vůbec nevím, co mám očekávat, jak to probíhá. Najdu tu maminku, co má s IVF zkušenosti? Úspěšnou zkušenost?

0
před 2 roky Jolana

Ahoj, není se čeho bát.  Chodila jsem cca dva roky po vyšetřeních, neuspesných pokusech a přesto nic. Nakonec jsem zkusila změnit kliniku a vyšlo to. Proto ti doporučím kliniku ve Zlíně, to je podle mě špičková klinika https://www.ivf-zlin.cz/

0
před 2 roky Jiřina

Je, moc ti děkuji za reakci Já jsem o IVF Klinice Zlín už slyšela. Studuju si poměrně intenzivně veškeré diskuze k věci a tato klinika je hodně chválena. Takže i ty si a ní nebo spíše tam byla spokojená, ano?

0
před 2 roky Anita

A ty jsi byla jen na IVF Klinice ve Zlíně nebo jsi před tím byla i jinde?

0
před 2 roky Verča

Já jsem napřed chodila na kliniku v Praze. Jako spokojená jsem byla, ale nedařilo se. Pak mi mamka řekla právě o zlínské klinice http://ivfzlin.cz/. Tak jsem tam zavolala, objednala a se a už jsem byla v jeich péči.

0
před 2 roky Rachel

No, však já taky netrvím, že by to mělo být změnou kliniky… ale je super, že se ti to povedlo :)

0
před 2 roky Lucie

Jaké to na te IVF klinice v Zlíne bylo? Jak dloho to celé trvalo?

0
před 2 roky Karol

No, já jsem na zlínské klinice byla a super. Jsem spokojená. Podstoupila jsem dva transfery, ten druhý se ujal. Cítila jsem se tam moc dobře, personál moc hodný, cítila jsem se tam opravdu pohodlně. Pokud IVF, tak opravdu doporučuju https://www.ivf-zlin.cz/.

0
před 2 roky Janka

hezky, gratuluji. Tohle je práve ten důvod,proč chodím darovat vajíčka :)

0
před 2 roky Edita

Janko a ty chodíš vajíčka darovat nějak častěji? Kolikrát jsi už byla? A kam chodíš?

0
před 2 roky Janka

Edito, já jsem byla vajíčka darovat zatím jednou, ale chystám se ještě jednou. Je to krásný pocit takto někomu pomoci. Jinak taky chodím na tu IVF kliniku Zlín. Tam jsem moc spokojená.

0
před 2 roky Diana

Janko, děkuji moc za info. Ano, já věřím, že vnitřně tě to musí hřát, že jsi udělala dobrý skutek a možná pomůžeš bezdětnému páru k vytouženému miminku. Jak to darování probíhá?

0
před 2 roky Lotka

No, já jsem to udělala tak, že na https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek jsem registrovala přes jejich formulář. Potom mě z kliniky zavolali a naplánovali se mnou schůzku, kde mi všechno vysvětlili. Vzali mi krev, aby zjistili, zda jsem v pořádku a můžu darovat. Před samotným darováním naplánovali stimulační cyklus. Léky jsem si aplikovala sama, sestra mi vše vysvětlila.

0
před 2 roky Agata

pěkne jsi to napsala. Chodíš darovat pravidelne?

0
před 2 roky Lotka

No, pravidelně... Byla jsem zatím dvakrát, takže by se o pravidelnosti asi nedalo mluvit. Nicméně teď uvažuju, že bych šla ještě jednou a pak nevím :) Takže nedokážu odpovědět :)

0
před 2 roky Candy

Lotka a kde jsi byla darovat? A byla jsi dvakrát na té stejné klinice, nebo jsi byla na dvou různých a můžeš srovnat?

0
před 2 roky Lotka

Ahojky, já jsem byla darovat pouze na https://www.ivf-zlin.cz/. A jinam bych ani nešla. Já jsem ta byla neskutečně spokojená. Opravdu bych neměnila. Dokud mi to můj věk dovolí, tak bych ještě ráda šla darovat. Ale jak říkám, jen do Zlína.

0
před 2 roky Candy

Lotko, ještě bych se tě ráda zeptala... Jak je to s dobou, kdy dojde k samotnému odběru vajíček? Já jsem někdě slyšela, že to trvá až tři měsíce kvůli hormonům, které je třeba brát. Je to tak?

0
před 2 roky Jitka

Ahoj, ano, je to tak. V prvé řadě určitě musíš na konzultaci. Normálně si na webu IVF kliniky Zlín vyplň registrační formulář. Oni tě budou kontaktovat a domluví první sezení. Tam ti vše vysvětlí, udělají testy a tam se pak dozvíš celý průběh darování.

0
před 2 roky Lilianna

Maminky, najdu tu některou, která byla na reprodukční klinice ve Zlíně? - https://www.ivf-zlin.cz/? Podařilo se?  A jak jste byly spokojeny s celkovou péčí?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 5


Přidat příspěvek