Jak bojovat se stresem?

0
před 4 roky Zdenka

Ahoj, mám poslední dobou takové špatné období, stres doma i v práci. Poradíte, co na to pomůže? Nějaké volně prodejné léky, protože k doktorovi s tím jít nechci. A hlavně ať to není návykové.

0
před 4 roky Darina

Zkus se zeptat v lékárně.

0
před 4 roky Zdenka

Já chci právě něco, s čím by měl někdo osobní zkušenost, že pomáhá a nemá nějaký vedlejší účinky.

0
před 4 roky Jitka

Já užívám hypnox.

0
před 4 roky Zdenka

A jsi s tím hypnoxem spokojená? Za jak dlouho ti zabral? Hnedka?

0
před 4 roky Jitka

Zabral hned od prvního dne. Jsem spokojená, zklidní mě to, dobře spím...

0
před 4 roky Zdenka

A nemá to nějaký vedlejší účinky???

0
před 4 roky Jitka

Nene, nevšimla jsem si ničeho. Ani ospalosti přes den, prostě vše ok.

0
před 4 roky Zdenka

Fajn. A kolik to stojí?

0
před 4 roky Jitka

balení stojí kolem 300

0
před 4 roky Zdenka

OUkej, děkuji za typ. Vyzkouším ;-)

0
před 4 roky Petra

Já používám taky hypnox, ale ten DuoMax na spaní. Přes den jedu v pohodě, ale večer ne a ne usnout, pořád se mi honí v hlavě myšlenky.

0
před 4 roky Míša

Dobrý den já taky můžu potvrdit že Hypnox funguje, je mi lépe ale samozřejmě musíte taky odpočívat a rekreovat se :)

0
před 4 roky Julie12

Měla jsem hrozné problémy se stresem dokonce se mi i špatně spalo , kolegyne z práce mi poradila relaxherbs a muzu potvrdit ze mi velmi rychle zabral .

0
před 4 roky MagdíkBobík

Stres je fakt sviňák - též jsem s tím měla strašně problémy, ale teď jsem začala více pečovat sama o sebe a začala jsem taky brát hypnox. Jako nejdříve jsem z toho byla zděšená, že něco s takovým názvem musí být úplně hrozné a jen mě to uspí, ale nakonec jsem s tím spokojená jako nikdy s ničím. Strašně moc mi to pomohlo i se spánkem a s dětmi, takže jsem fakt mnohem spokojenější.

0
před 4 roky SimonaMarkna

A jak to funguje? Jak často se to musí brát? Jako podle názvu to fakt vypadá jako nějaký oblbovám, i když věřím, že to nic špatného nebude a že to fakt bude fungovat, jen to podle toho názvu tak úplně vypadá. :-D

0
před 4 roky MagdíkBobík

No berete to pravidelně a po nějakém čas ena sobě začnete pozorovat, že už stres opadá, že jste více v pohodě, že se vám daří taky více úkolů a více věcí, že už se kvůli všechno nehroutíte apod. jako těch příznaků je strašně hodně, ale tady ty jsem an sobě pocítila nejvíce a nejvíce jsem z nich měla radost. Jinak je to samozřejmě spousta věcí. Před tím jsem brala i nějaké béčko a hořčík, ale to vždycky jen třeba utišilo problémy tělesné ale ne duševní - což tohle mi konečně pomohlo.

0
před 4 roky SimonaMarkna

Hmmm... a jak dlouhý asi ten čas byl? Jako potřebuju to už fakt řešit hned teď a nepotřebuju nic, co mi pomůže třeba až za půl roku, víte?!

0
před 4 roky MagdíkBobík

Chápu, že se toho bojíte. Zrovna ale u toho hypnoxu to bylo celkem rychle. První pozitiva a zlepšení jsem na sobě začala pozorovat už snad po týdnu. Fakt. Bylo to strašně rychle. Pak už to šlo jen k lepšímu. I já jsem se cítila mnohem lépe, když jsem na sobě viděla ta zlepšení a posuny k lepšímu.

0
před 4 roky Iva

Možná zkuste na stres i hořčík. Ono se říká, že když je někdo ve stresu, že "má nervy" a ono to vlastně s nervama všechno souvisí. Takže zkuste právě i hořčík na to. Jako já jsem už zkusila kde co a vždycky byly nejlepší potahované tablety - ty se totiž strašně dobře polykají, takže se nesekají v krku a jsou příjemné. Navíc jsou za mě nej. magnesium biokomplex. Tak zkuste. Jako nestojí to moc a může to pomoct.

0
před 4 roky Marta

Jako ještě hodně se stresem souvisí i dobrý spánek. Pokud nespíte dobře, může to mít hodně velký vliv. Zkuste proto třeba NovoFerrin. Ten vás uklidní, krásně s ním pospíte, detoxikujete organismus a pak stres nebude mít šanci. Mě to teda tak funguje.

0
před 4 roky Janíček

Martičko, naprosto souhlasím. Přesně! Ještě ale určitě nezapomeňte na hořčík. Ten se totiž stresem z těla vyplavuje a tak je potřeba ho pořádně doplňovat. Za sebe vždycky říkám, že nejlepší formou je magnesium biokomplex. Pokud si totiž zkusíte rozpustit ve sklenici s vodou klasický hořčík a tohlencto magnesium, tak zjistíte, že klasický hořčík se vám nikdy tak dobře nerozpustí. Vždycky vám něco zůstane na spodku. Ale magnesium biokomplex se vám vždycky komplet rozpustí, takže fakt je nej to magnesium.

0
před 4 roky Marta

jj přesně, Janíčku. Hořčík je taky důležitý. Takže bych tedy do zásoby doporučila jak ten Novoferrin, aby byl člověk připraven a nikdy ne překvapen, tak bych doporučila ještě i to magnesium biokomplex + když už se o tom bavíme, tak i supercranberry - to je sice na močák, ale důležité je to celkově i pro tělo. Pokud si třeba jednou za měsíc uděláte brusinkovou očistu, tak nejen, že očistíte tělo, ale taky se vám bude lépe vyprazdňovat = tělo vám následně díky těmto doplňkům stravy bude dobře fungovat.

0
před 4 roky Janíček

jsem rád, že alespoň někdo se mnou souhlasím. Na magnesium tedy teď vsadím vše a snad se všechno - zejména zdraví - zlepší. =)

0
před 4 roky Jana

Janíčku, určitě vyzkoušejte a pak dejte vědět. JInak já jsem se chtěla ještě pozastavit u těch supercranberry. Mám s močákem a celkově se záněty tam dole celkem problém. Je to tedy i na záněty v oněch partiích?

0
před 4 roky Marta

No to úplně nejsou. supercranberry jsou jen na záněty močového měchýře. Na záněty tam dole to fakt nepůsobí. Bohužel. Ale zase pokud to budete brát jako prevenci, tak by se mohly ty záněty úplně zmenšit, protože samozřejmě všechnou souvisí se vším.

0
před 4 roky Jana

To je škoda... Ale i tak je super, že existuje něco tak účinného alespoň na ty záněty močáků. Určitě si tedy supercraberry koupím a udělám si zásobičku. =) Ještě jednou díky za všechny rady...

0
před 4 roky Natálka

Holky a je možné díky těm supercranberry bojovat i se stresem? Vím, že je to celkem asi každý pes jiná ves, ale tak jsem otevřená všem různým možnostem a tady to se taky celkem nabízelo...

0
před 4 roky Marta

No Natálko to asi ne. Ty supercranberry jsou jen na záněty močáků... Ono jako se stresem by to teoreticky taky mohlo pomoct, ale spíše jen tak okrajově a spíše jen třeba nějaká jedna látka nebo nějaký jeden vitamin v tom obsažený. Prvotně to je ale jen na záněty močových cest nebo močového měchýře. Není to vůbec na stres... To je stejně, jako by člověk mohl říct, že centrum s vitamínama pomáhá i na hubnutí. Ano, pomáhá, ale zase jen nějaká část z toho...

0
před 4 roky Sabinka

A holky jedna věc - slyšela jsem, že když je v těle nějaký zánět, a to třeba i ten toho močáku, tak že je pak potřeba doplňovat více minerály, jako je třeba hořčík? Je to pravda a co byste mi teda doporučili v této oblasti? Slyšela jsem třeba o magnesiu biokomplexu...

0
před 4 roky Marta

jj Sabinko, to je naprostá pravda. Pokud máš jakýkoliv zánět v těle, je pak potřeba doplňovat všechno možné - nejen minerály, ale taky vitamíny apod. Vyzkoušej možná místo toho magnesia biokomplexu Inocell. To je taky od barnysu a má to v sobě více potřebných látek, než jen to magnesium...

0
před 4 roky Sabinka

Jo, tak to já si teda pořídím jak to magnesium biokomplex, tak i ten Inocell. No ještě jsem na internetu spolu s tím inocellem narazila na lékařskou aloe. Je to taky na to vhodné? Dost lidí si to pochvaluje a dost lidí to totiž na posílení imunity doporučuje, tak možná bych zkusila i to... =)

0
před 4 roky Marta

Určitě. Ta lékařská aloe je zase super na zažívání, na imunitu a taky na detox. To už je prostě takové komplexnější. =) Určitě ale tak můžu doporučit. Určitě tím nic nezkazíte. =)

0
před 4 roky Sabinka

Hmmm... tak to jsem teď v koncích, nechtěla jsem si kupovat více než dvě věci, ale teď už mám tip na tři... :-( Tak já nevím. Koupit, nekoupit? Je něco z toho, o čem jsem tady psala (magnesium biokomplex, inocell nebo lékařská aloe) lepší?

0
před 4 roky Marta

Sabinko, pokud měla radit sama za sebe, tak bych určitě řekla, ať si koupíte to magnesium biokomplex, to je super na svalové křeče a na stres a taky ten inocell. Ten je zase super na imunitu apod. Takže ty dvě věci bych fakt hodně doporučila. Tu lékařskou aloe bych nechala v obchodě. ;-)

0
před 4 roky Danek

Jestli můžu, tak bych doporučil hlavně to magnesium biokomplex. To je podle mě nejdůležitější. Ten zbytek je podle jen takový fajn doplněk, ale samozřejmě záleží hlavně na vás. =)

0
před 4 roky Petr

Dobrý den a můžu brát to magnesium biokomplex i v rámci studia. Dost mám z toho totiž stres a tak bych ho chtěl trochu zmírnit, ale netuším, co je ten nejvhodnější prostředek a tady to magnesium si lidi často vychvalují.

0
před 4 roky Marta

Petře, určitě můžete. Ještě bych to ale pro jistotu doplnila i Inocell. Tak budete mít fakt jistotu, že budete v pohodě a že na vás stres nebude moct. =) Za mě nejlepší kombinace, jak už jsem psala. Však všichni vyzkoušejte a uvidíte. Já si nemůžu vynachválit. =)

0
před 4 roky Petr

OK, děkuju za tip. Vyzkouším tedy magnesium + inocell. Snad to všechno bude v pohodě. Studium je pro mě konec... =(

0
před 4 roky Mirek

nejlepší na stres je příroda, udělej si jeden víkend volný a zajed si někam do hotelu kde je klid, ej pryc wifinu, mobil, tablet a jen relaxuj a uzivej si ten klid.

0
před 4 roky Ladulka

Jéé to bych hned brala, víkend volný a odjet pryč z toho blázince, nejlépe někam do Beskyd, tam to miluju :)

0
před 4 roky Libor

Dobrý den, já jsem z Beskyd a mohu Vám doporučit hotel Bartoš, je krásně opravený, je tam klid a příroda kolem. :) Na Váš stres úplný lék. :)

0
před 4 roky Ladulka

Jéé vy jste z Beskyd, to je náhodička, o tom hotelu jsem ještě neslyšela. Mrknu na web, zajímá mě to. :)

0
před 4 roky Libor

Ano určitě se podívejte. Rád se s vámi podělím o zkušenosti :)

0
před 4 roky Ladulka

Tak jsem se dívala a za mě teda super, pokoje vypadají hodně dobře, hezky televize, wifi, koupelna, je tam hodně míst na procházky třeba frenštát pod radhoštěm :)

0
před 4 roky Alda

Mě pomohl sport.. Jít se někam vyřádit, vypnout a provětrat si hlavu.

0
před 4 roky Lenka

Já pracovala jako manažerka, takže stres dobře znám. Teďka jsem na mateřské, takže pro mě relax :D Stres mi pomáhal zvládat Hypnox stress manager. Měla jsem úplně stavy, kdy jsem se totálně klepala a nevěděla nervama co dělat. Po tom Hypnoxu se mi to uklidnilo a přestalo to. Je to nenávykový, tak můžeš kdyžtak zkusit.

0
před 3 roky Vilma

Já můžu doporučit Bachovy esence :) Na mě to funguje parádně. Velmi mi to pomáhá.

0
před 3 roky Františka

Vilmo co to je? Jestli se můžu zeptat ? :) Nic jsem o tom nikdy neslyšela.

0
před 3 roky Vilma

Františko, přečti si to třeba zde: http://zeleny-andel.cz/cz/bachovy-esence Tady z této lékárny to mám :-)

0
před 3 roky Františka

Aha, to je zajímavé, to bych mohla zkusit také. Děkuji za informace :-) Určitě vyzkouším.

0
před 2 roky Vilma

Není zač. Snad ti to také bude pomáhat. Ale věřím, že ano :)

0
před 2 roky Jana

Doporučuji přečíst článek na blogu, který se týká pomocníku z přírody:)
https://prirodazdravi.blogspot.com/2018/06/znate-vsechny-pomocniky-z-prirody.html

0
před 2 roky alex

Ahoj :) Mně zaujal tenhle článek- https://www.picaso-m.cz/zajimave-clanky/usinejte-s-prijemnou-vuni-levandule/Od doby, co usínám s  vůní levandule, téměř zmizel veškerý stres. Budím se s dobrou náladou a uvolněná.

0
před 2 roky Sash

Jee Alex! Teď jsem dočetla článek, který jsi doporučila a byl fakt skvělej! :) Proklikla jsem se i na tenhle a je taky zajímavý- https://www.picaso-m.cz/zajimave-clanky/5-zpusobu-jak-se-prijemne-unavitsama mám problémy s usínáním, když mně ráno čeká něco stresujícího.

0
před 12 měsíci Jitka

Dobrý den, prosím o vaše radu a zejména zkušenosti. Jaký je nejlepší způsob při boji se stresem?

0
před 12 měsíci Inka

Ahoj, hele z osobní zkušenosti a taky po té, co jsem na stres zkusila opravdu hodně přípravdu a doplňků, ti mohu doporučit český doplněk simplebiotix. Ten se mi osvědčil nejvíc. Po 3 týdnech užívání se cítím uvolněně a je mi fajn. Takže doporučuju tento přípravek.

0
před 11 měsíci Jiřka

Ty hele, ono se to těžko soudí. Jako já jsem zkoušela několik "zaručených" způsobů a jako můžu ti říct, že mi nic nepomohlo. Dokonce jsem zkoušela všelijaké doplňky stravy a nakonec teda mohu říct, že mi pohol až https://www.simplebiotix.cz/. S tím jsem cítila toli energie zase a po stresu ani památky.

0
před 11 měsíci Anka

Počkej, to je český přípravek? No a jak se ten simplebiotix užívá?

0
před 11 měsíci Eva

Dobrý den, prosím co opravdu pomáhá na stres? jsou na to nějaké speciální doplňky stravy, které fungují?

0
před 11 měsíci Zuzka

Mně hodně pomohl ve stresovém období persen www.persen.cz Je čistě přírodní, jen bylinky a i večer, kdy sem měla problémy s usínáním, fungoval skvěle.

0
před 11 měsíci Ditka

Za jak dlouho Vám zabral prosím?

0
před 11 měsíci Kateřina Malá

Souhlasím, taky mám dobrou zkušenost s přírodním doplňkem Persen. Dřív jsem zkoušela Lexaurin, ale chtěla jsem ho vyměnit za přírodní a nenávykový preparát. 

0
před 11 měsíci Lenka

Já bych třeba žádné prášky nechtěla, na stres si kupuji výbornou čajovou směs https://kombe.cz/e-shop/korejsky-zensenovy-caj-kombe/kombe-50-ks.html, máme ho mezi holkama vyzkoušený, a všem nám velice dobře funguje.

0
před 11 měsíci Kája

Já se po užití persenu forte cítila do týdně fakt v pohodě. Líbí se mi, že není návykový-

0
před 11 měsíci Eva

Opravdu nechci žádné prášky, s tím čajem máte ještě někdo jiný zkušenosti? jestli opravdu stojí za to, si ho koupit?

0
před 11 měsíci Kája

Není návykový, je čistě přírodní. Nejsou to žádné drasťáky jako třeba lexaurin.

0
před 10 měsíci Alena

Dobrý den, co zabírá na dlouhodobý stres z práce, prosím? (tedy kromě výpovědi :D)

0
před 10 měsíci Katka

Já si od kombe kupuji jejich korejský čaj už více jak rok, od té doby se cítím opravdu dobře, jen tak něco mne nerozhodí.

0
před 10 měsíci Eva J.

Taky mám zkušenost s lékem Persen. Koupíš ho bez receptu v lékárně a nevzniká na něm závislost, ani nemá vedlejší účinky. Mě třeba stresy a úzkosti přepadají hlavně v chladnějším období a Persen zabírá skvěle.

0
před 10 měsíci Eliška

Holky a zabírá Persen i na celkové zklidnění a lepší spánek? Nevíte?

0
před 10 měsíci žaneta

Tak to já bych si léky na stres rozhodně nikdy nevzala, protože problémy akorát překryjí a nevyřeší. Já osobně jsem se toho o tom jak se zbavit stresu hodně dočetla na https://ideaclub.cz/media/jak-se-zbavit-stresu-a-jak-s-nim-bojovat , kde je spoustu tipů jak proti tomu bojovat. Je potřeba se více hýbat a pravidelně jíst, když je pak člověku nejhůř, pomůže hluboké dýchání.

0
před 10 měsíci Madla

Taky ten simplebiotix beru a musím říct, že jako jediný mi od stresu pomohl. Já jsem dlouho nevěděla, čím to je, že ten stres tak pociťuju a dočetla jsem se, že aby mi tělo pořádně fungovalo, musí nejprve pořádně fungovat střeva… Taky jsem tomu napřed nevěřila, ale po té, co jsem tyto dopňky stravy zkusila, tak jsem zjistila, že na tom opravdu něco pravdy bude.

0
před 10 měsíci Šárka

Já jsem brala kapsli ráno a kapsli večer. Koupila jsem tu jejich startovací kuru, ta je na měsíc. https://www.simplebiotix.cz/#produkty a hodně se mi osvědčila, takže jsem si pak koupila to větší balení.

0
před 8 měsíci Lola

A jak se ten simplebiotix užívá?

0
před 8 měsíci Reska

myslíte si, že je něco, co je univerzální a pusobí jak na stres, tak i na migrenu a ruzne bolesti?

0
před 8 měsíci Nataša

na stres a další bolesti je nejlepší puurex a navíc je bez THC https://www.puurex.cz

0
před 7 měsíci Evka

když jste ve stresu a uživáte puurex, jak na sobě pocitujete jeho účinky?

0
před 7 měsíci Miriam

není puurex náhodou proti migreně a stresu?

0
před 7 měsíci Vilma

Ahojky, tady https://www.simplebiotix.cz/ sjeď tak cca do 1/3 a tam najdeš užívání a dokonce jsou tam popsány i účinky :)

0
před 6 měsíci Helena

Super, díky moc. A koukala jsem se, že mají v nabídce i startovací kuru na měsíc. Dobré bude asi začít s tou, ne?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 9


Přidat příspěvek