jak otěhotnět?

0
před 3 roky Sandra

S manželem se snažíme už nějakou dobu o miminko, ale pořád se nám nedaří,existují třeba nějaké doplňky stravy ktereé by mohli podpořit otěhotnění? Děkuji

0
před 3 roky Monika

Určitě na přírodní bázy :) http://vegall.cz

0
0
0
před 2 roky Martina

opravdu to standardne nejde? zkoušely jste třeba Femibion?

0
před 2 roky Fionka

Rika se ze po roce snazeni, ale pokud ti je vice jak 32let, tak uz po pul roce, tam asi není naco cekat. :-)

0
před 2 roky Redka

Ahoj, také jsme po roce zajeli na kliniku ve Zlíne, ivf-zlin.cz, kde jsme podstoupili ruzna vysetreni.

0
před 2 roky Fionka

A jake prosim například? Jak ty tak i pritel?

0
před 2 roky Radka

No je toho hodne, tady jsou vsechny vysetreni vypsaná ivf-zlin.cz/24794-priciny-a-diagnostika-neplodnosti…vse by Vam dukladne vysvetlili, jsou v tom opravdu dobří. Proste vysetri jak tebe tak i pritele či manžela.

0
před 2 roky Janka

zkoušely jste brát i nějaké vitamíny, doplnky stravy?

0
před 2 roky Erika

mne pomohl Femibion http://www.femibion.cz/produkty/

0
před 2 roky Hana

Takže doporučujete brát ty vitaminy už i před otěhotněním? Plánujeme taky miminko, tak zjišťuji informace. Na gyndu jsem objednaná až v únoru.

0
před 2 roky Nela

Já je brala už když sme se začali snažit. Za 2 měsíce se zadařilo. Jestli to bylo těma vitaminama nebo jsme měli jen štěstí nevím, ale u 2.prcka je budu brát zase.

0
před 2 roky Jitka

Někde jsem to i tenkrát vyčetla, že je dobrý tělo na miminko připravit už před otěhotněním, tak jsem taky brala už před. A brala jsem ho u obou dětí i při kojení.

0
před 2 roky Jančík

Dobrý den, zkoušeli ste třeba nějaké vitámíny nebo doplňky stravy? Už dlouho se snažíme s manželem o miminko a stále se nedaří. Tak budu ráda Co mi poradíte.

0
před 2 roky Nina

Dobrý den, brali ste nějaké vytamíny během těhoteství? Četla jsem různé knížky a nevím, spíše budu ráda když mě poradíte.

0
před 2 roky Marie

Holky náhodou nezkoušeli jste něco z těchto stránek www.otehotnet.cz ? Případně co a jestli Vám to pomohlo k otěhotnění? Já už nevím co vyzkoušet. 

0
před 8 měsíci Liduska

Pri planovani jsem se o tom radila s gynekologem a doporucil mi brat Femibion 1, nic tim nezkazim a jen telo pripravim na tu zatez :-)

0
před 2 měsíci Nikča

Já nevím, brala jsem kde jaké doplňky a nepomohlo mi nic, tak uvažuji nad umělým oplodněním, ale absolutně nevím, co to obnáší. Vím akorát hodně o tom, jak se postupuje, když jde žena vajíčka darovat, protože to má za sebou moje nejlepší kamarádka

0
0
před 2 týdny Nikča

Nakonec jsem se taky rozhodla pro kliniku IVF Zlín, protože mají nejlepší recenze a až se tohle všechno přežene, tak bych se tam chtěla objednat a začít to řešit.

0
před 2 týdny Alice

Jak dlouho celý tady ten proces darování trvá ? Jak často se na kliniku musí dojíždet na nějaké kontroly ?

0
před 7 dny Blanka

Nevím kdy by ses do toho Alice chtěla, pustit, ale čeká mě t v brzké době taky, tak sem potom můžu nasdílet svoje dojmy a jak to celé probíhá :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 11


Přidat příspěvek