Kombinace superpotravin (guarana, acai, zelený ječmen, chlorella)

0
před 5 lety Veronika

Nemáte někdo zkušenosti s kombinací guarany, acai berry, zeleného ječmene a chlorelly? Už delší doby jím pravidelně, každý den, guaranu, začínám i se zeleným ječmenem a chlorellou a do toho všeho bych ještě chtěla přidat acai. Není to moc superpotravin najednou? máte někdo zkušenosti s podobnou kombinací?

0
před 5 lety Olivie

Ahoj, komnivat jsem to nikdy nezkoušela, jen jsem brala buď acai nebo guaranu a do toho občas teda chlorellu... zlepšení jsem pozorovala, tak možná by nějaká supersměs stála za vyzkoušení... :-)

0
před 5 lety Klarisa

taktéž užívám na střídačku tyto potraviny, ani nevím, jak bych je měla kombinovat. ale něco komplexnějšího bych určitě chtěla.

0
před 5 lety rarášek

Ahoj, a kde ty potraviny nejčastěji kupujete? Abyste si byli jistí i kvalitou a také v jaké formě???

0
před 5 lety Tomík

Mám zkušenost se zelenou kávou, ječmenem, chlorellu a to vše najednou. Brát najednou to nevadí ale musí to být v rozumné míře. Často se prodávájí i takové doplňky, které toho obsahují ještě více. Takové doplňky pomáhají k nastartování organismu, očistě a celkovému hubnutí.

0
před 5 lety Slunew

s guaranou bych byla opatrná a už vůbec ne v každodenní konzumaci - to je stejné jako by jste pila velmi silnou kávu - je to stimulant - a zbytečně učíte tělo se "probírat" chemickou cestou - by´t je to z přírodního zdroje - sice se můžete cítit po požití svěží a plná energie, ale časem z toho můžou být problémy typu nespavost a nefungování dokud nedodáte svou denní dávku - ostatní je OK acai je plné vitamínů a antioxidantů a chlorela a ječmenem standard - enzymy, min-látky a vitamíny - jen mi připadá zbytečné konzumovat chlorelu a ječmen zároveň - pokud tak buď ječmen nebo chlorelu a k tomu acai, to my smysl dává...

0
před 5 lety Klarisa

Tak já jsem je většinou kupovala ve zdravé stravě a naposledy jsem je objednávala odtud: http://www.fitness4u.cz/75-prirodni-vytazky Ale zajímalo by mě docela i ta kombinace, kde to sehnat? :-)

0
před 5 lety rarášek

Děkuji za tip, tento obchod znám z objednávání proteinů. :-) Ale taky by mě ještě zajímala nějaká ta superkombinace, která by byl vyvážená, abych to nemusela sama stanovovat to množství. :-D

0
před 5 lety Janča

já si superpotraviny kupuji ve zdravé výživě a pak je doma taktéž kombinuji, často v nějakém koktejlu. Ale uvažuji i o nějakém doplňku ve formě tabletek. :-)

0
před 5 lety Zuzík

Já znám taky jen tu kombinaci guarana s acai, tak bych ocenila nějaký tip na kombi přípravek. prověřený. :)

0
před 5 lety Slunew

Mohla bych poprosit o vyplnění dotazníku pro svou studentku, děkuji
https://docs.google.com/forms/d/1cYRcEJypHFu8lMHPJKihPaRtgckgMWdncKUf7AUDxZA/viewform

0
před 4 roky klárka

Zastávám názor, který se tu někde uprostřed vyskytl buďto chlorellu nebo ječmen .. někomu ječmen smrdí a pak je pro něj chlorella ideální volbana trávení, imunitu, kožní problémy a překyselený organismus perfektní věc!

0
před 2 roky Alča

Tak to já si chlorellu objednávám z guaranyplus, protože ji jednak mají za dobrou cenu a tady z toho eshopu objednávám už přes rok a mám od nich vyzkoušených víc přípravků

0
před 2 roky Milka

Mohla bych se zeptat ohledně guarany v jaké se prodává formě a kde je nejlepší ji pořídit ?

0
před 2 roky Andrea

Jestli ti chuťově nevadí, tak si myslím že je lepší v prášku :) tělo ji jinak vstřebává než z pilulek

0
před 3 měsíci Miluše

Milka: Guaranu v prášku jsem zkoušela a abych pravdu řekla, tak mi to moc nevyhovovalo. Raději ji beru ve formě pilulek. Ty navíc nejsou tak drahé. Já je třeba většinou objednávám tady: https://eshop.guaranaplus.cz/guarana Zkus mrknout. :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 9


Přidat příspěvek