Lámaní a třepení vlasů

0
před 4 roky Myška

Dobrý den, píši ohledně lámání a třepení vlasů. Potřebuji poradit. Vlasy jsem měla vždy dlouhé a husté. Nyní je mám tak zničené od barvení, že jsem je musela ostříhat na mikádo. Bohužel se mi však stále třepí konečky + mi vlasy čím dál tím víc vypadávají. Už nevím co s tím. Zkoušela jsem kopřivy na vlasy i různé výživy. Zatím bez úspěchu.

0
před 4 roky Rezicka

Také jsem na to trpěla. Vlasy jsem měla do půl zad, byly už pak tak zničené, že jsem je musela ostříhat po ramena. Problém bude v nedostatku vitamínů. Nedoplňovala jsem tělu zinek, vitamín D, vitamín B… V lékárně mi poradili Forcapil. Obsahuje spoustu vitamínů právě pro hezké a zdravé vlasy. Beru ho už 2 měsíce a ta kvalita vlasů je teď úplně někde jinde:-)

0
před 4 roky Sandruš

Zkus nepoužívat fény, žehličky, nemyj si vlasy horkou vodou, chce to jíst hodně ovoce a zeleniny. S těmi vitamíny má Rezicka pravdu. Také jsem si tím prošla. Forcapil jsem brala na padání a moc mi pomohl i s nehtama.

0
před 4 roky Myška

To je pravda, vitamíny moc nejím, nejspíš to bude z toho. Mohu se zeptat, za jak dlouho jsi viděla nějaké výsledky??

0
před 4 roky Sandruš

Ono to na každého působí trochu jinak. Kamarádka ho brala a říkala, že už po 2 týdnech užívání cítila, že má pevnější nehty i vlasy jí prý méně padaly. Já jsem to na sobě pociťovala tak cca po 1 měsíci užívání. Ono ti nic nepomůže ze dne na den, musíš být trpělivá. :-)

0
před 3 roky Zuzana

Me pomohli tabletky forcapil, take jsem je nebrala dlouho a videla jsem zmenu, jak rikas, zalezi u kazdeho jedince.

0
před 3 roky Nina

Vse co obcahuje zinek plus dalsi vitaminy je dobre jak na vlasy tak i nehty

0
před 3 roky lamonida

Za mě také mohu doporučit forcapil už po 3 týdnech jsem už viděla zlepšení .-)

0
před 3 roky Nina

Ano ten je dobry

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 10


Přidat příspěvek