Letadlo a zdraví?

0
před 5 lety Ivanka

Ahoj,
letos se chystám poprvé letět. Co si berete na sebe něco pohodlného? A jakou kosmetiku použít do letadla? Ohledně péče o oči jsem si našla v tomto článku http://eshop.fokusoptik.cz/clanky/tipy-na-peci-o-vase-oci-v-letadle , kde se píše i o krému na obličej? Stačí mastnější normální krém?

0
před 2 roky Marie

No, pokud by se jednalo o nějaký delší let, určitě bych si na sebe vzala něco pohodlného. Co se týče kosmetiky, tak to mi příjde zcela zbytečné řešit. To je asi stejné jako se ptát na to, jakou kosmetiku použít na cestu autobusem. To s péčí o oči je určitě zajímvé ale opět si myslím, že se to vztahuje spíše na delší několikahodinové lety. Já mám například za sebou nějaké ty vyhlídkové lety a se zrakem jsem naštěstí žádné problémy neměla.

0
před 11 měsíci Anička0258

Ahoj, my jsme letěli na Korfu a let trval něco málo přes hodinu, tak mě ani nenapadlo se nějak zabývat speciální kosmetikou. Jde jen o vzlet a přistání a jinak je to stejné, jako když jedeš v autě. Jediné, co jsem musela udělat, tak koupit cestovní kufry https://bagalio.cz/cestovni-kufry-na-koleckach , protože s nimi je to na letišti pohodlnější.

0
před 10 měsíci Věrka

Holky měla bych na vás takový dotaz: letos poprvé poletím letadlem a abych pravdu řekla, tak mám celkem strach z toho, jak to zvládnu. Bude to navíc docela dlouhý let. Podle toho, co vím, tak poletím s leteckou společností Laudamotion, viz https://www.cklub.cz/aerolinky/laudamotion Neletěla jste s nimi některá? Nevíte náhodou jak jsou na tom jejich letadla co se týče pohodlí? Díky mockrát.

0
před 7 měsíci žaneta

Ahoj, taky se zanedlouho chystám poprvé letět letadlem a mám z toho trošku obavu. Sice jsem si na https://jacestovatel.cz/media/cesta-letadlem-poprve-prakticke-informace přečetla, jak takové cestování letadlem probíhá, ale i tak tam nějaké obavy pořád jsou. Doufám, že to ze mě opadne, až letadlo bezpečně vzlétne.

0
před 2 měsíci Hanče

Prosímvás nemáte někdo zkušenost s přepravou zvířat letadlem? Docela rádi bychom letos vzali s sebou našeho hafana na dovolenou, ale do normálního letadla s námi asi nemůže. Koukala jsem ale, že třeba https://www.roth.cz/ nabízí leteckou přepravu zvířat. Nějaká zkušenost? Díky.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 11


Přidat příspěvek