Magnezium

0
před 4 roky Lenka

Poslední dobou všude vidím reklamy na magnezium, že to je super proti únavě a vyčerpání. Berete ho taky? Potřebuji nějakou vzpruhu :)

0
před 4 roky Renča

Co vím, tak magnezium je hlavně proti křečím...

0
před 4 roky Jitka

Taky jsem slyšela, že je to super proti únavě, křečím, na bolesti hlavy, na nervy, prevence osteoporozy. Chci vyzkoušet, ale já vždycky zapomenu, jak sem v lékárně :)

0
před 4 roky Lucka

Já magnezium beru a pomáhá mi na křeče. Ale je fakt, že už se necítím ani tak vyčerpaná. Tak možná mě to nabudilo :)

0
před 4 roky Naďa

Shodou okolností jsem si včera koupila Magnezium Biokomplex. Doporučila mi to známá, je to i s vitamínem B6. Prý jí to pomohlo. Tak to chci taky vzyzkoušet.

0
před 4 roky Karolína

Ahojte, já pracuju jako lékárnice a myslím, že to magnezium je hodně důležité. V běžné stravě je ho totiž neodostatek. přitom je pro lidské tělo nepostradatelný. Pokud je ho v těle málo, začnou se vám kazit zuby, lámat nehty, naruší se nervový systém atd.

0
před 4 roky Lenka

A které to magnezium je teda nej? Mám si koupit čistě jen magnezium? Protože se dívám, že jsou různé i se zinkem, vápníkem atd.???

0
před 4 roky Karolína

Četla jsem o tom různé studie, ze kterých vyplynulo, že u přípravků, které jsou obohacené třeba o vápník, který zmiňujete, se pak přednostně vstřebává vápník a hořčík potom méně. U toho magnezia s vitamínem B6 je to v pořádku, to mohu klidně doporučit, ono je vyrobené z mořských řas, takže pochází z přírodních zdrojů.

0
před 4 roky Lenka

Takže to Magnezium Biokomplex, co doporučovala Naďa, je fajn?

0
před 4 roky Karolína

Ano, to se dobře vstřebává a nezpůsobuje průjem jako třeba jiné doplňky stravy s magneziem.

0
před 3 roky Any

Proti únavě je super koenzym Q10, zkuste tenhle https://www.dacom.cz/ostatni/0-koenzym-q10-zdrave-klouby.html, já ho tedy užívám.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 - 2


Přidat příspěvek