Malování domu

0
před 6 měsíci Adéla

Rozhodla jsem se s manželem kompletně vymalovat dům v rámci vánočního úklidu, mohl by mi prosím někdo poradit jako barvy použít do celého domu? Chtěla bych použít barvy, které dokáží dýchat, protože nemáme ani zateplený dům.

0
před 6 měsíci Martin

Já pracuji už asi 12 let s kamarádem jako malíř pokojů, a musím uznat, že v poslední době chce stále více lidí kvalitní barvy, které čistí vzduch v interiéru.

0
před 6 měsíci Adéla

Nikdy jsem dosud neslyšela o barvách, které mají funkci čištění vzduchu v prostoru, kde jste na ně prosím narazil? nebo kde se dají kupovat? jsou výrazně dražší, než klasické interiérové barvy?

0
před 6 měsíci Martin

Neslyšela? tak potom se doporučuji podívat na stránky Holandského výrobce barev https://svk-barvy.cz/262-sps-cisty-vzduch

0
před 3 měsíci Terka

Já bych taky už doma potřebovala vymalovat. Trochu se ale bojím toho, jak by to dopadlo, kdybych se do toho pustila na vlastní pěst. Asi ne zrovna nejlépe. Vidím to tedy spíš tak, že si na malování někoho najmu. Už jsem koukala například na tento firemní katalog https://trhpoptavek.cz/ a všimla jsem si, že malířských firem je tam celkem dost.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 11


Přidat příspěvek