Močové cesty. Co mi pomůže?

0
před 4 roky Míša

Trápí mě opakované záněty močových cest. Řekla bych, že už je to skoro chronické :( Máte typ jak z toho ven??

0
před 4 roky Dana

Já popíjím čaje urologické, ale je fakt že to moc nepomáhá :D Takže by mě to taky zajímalo.

0
před 4 roky Kačka

Mě už babička říkala, že nej jsou na to brusinky.

0
před 4 roky Dana

A to je máme pojídat sušené nebo jak? Ty s tím máš nějakou zkušenost?

0
před 4 roky Kačka

No nejlíp si jít natrhat do lesa či kde to roste :D :D Ne, sranda. Já s tím mám dobrou zkušenost, používám extrakt z kanadských brusinek v kapslích. zatím musím zaťukat že mi to vždycky zabralo

0
před 4 roky Míša

A kde se to dá sehnat? Nějaká zdravá výživa, lékárna či kde??

0
před 4 roky Kačka

Já si to objednávám po netu, vyrábí to třeba Barnys.

0
před 4 roky Dana

Nemůžu to najít :( Pošleš mi odkaz?

0
0
před 4 roky Míša

Hmm, zajímavé. A nedá se to koupit někde jinde? Já po netu nerada objednávám.

0
před 4 roky Kačka

Určitě to budou mít i v lékárně, zkus se zeptat.

0
před 4 roky Terka

Pomohlo mi https://www.czlekarna.cz/8594161560029-urologicka-formule-tbl-60-zdravi-pro-vsechny a k tomu casto piju caje, nemusí to být primo urologické, ale kdyz cítíš, ze se to zhorsilo, tak ho pij

0
před 4 roky Janulinka

Zkuste brát probiotika, vnitřně i vaginálně po nějakou dobu a uvidíte jeslti se vám neuleví. Mám dobrou zkušenost s Vagifermem http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_12/

0
před 4 roky Kačka

Jako samozřejmě že se to dá nakoupit všude možně i jinde, ale podle mě je to barny´s nejlepší e-shop a máte to xkrát levnější. Takže já bych nenakupovala nikde jinde! Fakt =) Ale ty brusinky si pořiďte co nejdříve. Teď zase přichází období, kdy začnou záněty močáků a bude potřeba mít brusinky v zásobě pro případy nouze. Já si je třeba vozím i všude na chalupu nebo dovolené a nikdy mě nic nemůže překvapit. Sama totiž záněty močáků nenávidím a nepřála bych je největšímu nepříteli. :-/

0
před 4 roky Terinek

A Kačko jak často potom berete ty supercranberry? Já totiž mívám strašně silné záněty, že je to ani není možné, tak bych se chtěla informovat, jaké množství by mi na to vlastně působilo. Mám to totiž vždycky naprosto hrozné - to bych fakt nepřála ani největšímu nepříteli. Raději bolest hlavy než ty moje záněty močáků. Ale jinak barnys znám. Mám od nich i celandrin na klouby a suprové. =)

0
před 4 roky Kačka

Já jsem je brala přesně podle návodu, takže několik za den. jako nepočítala jsem kolik jsem si jich přesně vzala, ale vždycky jsem se snažila řídit podle návodu, takže asi tak dvě nebo tři tobolky. Více se myslím ani nedoporučuje. Jinak to ale byla rychlovka. Stačil den takové léčby a už další den to bylo o 100% lepší. Pak už jsem to jen další den zaléčila a bylo to v pohodě. =)

0
před 4 roky Terinek

Fakt až tolik jo? Podle mě je většinou u takových doplňků jen jedna tabletka denně - ono je to totiž strašně účinné, takže není potřeba toho brát více. =) Jinak ale děkuju za tip. Určitě si supercranberry koupím a pak na zánět močáku vyzraju, ani nebude vědět jak. :-D Fakt mívám strašně silné záněty, že je to ani není možné. Takže s tímhle si to ty záněty za rámeček nedají. :-D

0
před 4 roky Kačka

No já jsem chtěla mít fakt jistotu, že to fakt bude účinkovat. Jako asi by stačila jedna denně, ale vy jste moje záněty nezažila. To je fakt něco. Takže jsem brala více, ale podle příbalové informace vám více supercranberry ničím neuškodí, takže jsem to taky vyhodnotila, že to je v pohodě a že klidně můžu brát supercranberry jak moc chci. Hlavní je, aby ten zánět vzal do zaječích, což se vlastně nakonec stalo, takže nakonec jsem vlastně byla nejšťastnější človíček na světě. Pokud tedy taky míváte strašně silné záněty, tak zkuste supercranberry od barnys. To je fakt jedna z nejúčinnjěších formulek na záněty. =)

0
před 4 roky Pepinda

Kačko a Terinku, můžete mi, prosím, poradit? Může se brát to supercraberry společně s antikoncepcí nebo antibiotikama? Nebude se to bít nebo nebude to potom snižovat účinek jednoho z toho?

0
před 4 roky Kačka

Jo může naprosto bez problémů. Supercranberry totiž neobsahují nic, to by tyhle tabletky znehodnocovaly. To je prostě jen čistý výtažen z brusinek. Takže naprosto v pohodě. =) Navíc když bereš antibiotika, tak by ti to ještě mohlo pomoct, protože antibiotika jsou velkou zátěží na ledviny, a díky těm supercranberry se ti alespoň nebudou zanášet. =)

0
před 4 roky Cecilka

Pepindo, ještě možná na močové cesty vyzkoušej H2Out. Jako zezačátku budeš chodit hodně často na záchod, protože to hodně odvodňuje organismus, ale pak (zhruba po týdnu) budeš naprosto v pořádku a nejen že na váze ztratíš třeba až 10 kg, tak už pak nebudeš muset tak často na malou a tudíž nebudeš mít s močákem žádný problém.

0
před 4 roky Pepinda

No to už jsem zkusila a bylo to s prominutím ještě horší. Nejlepší prostě bude, abych to pořádně zaléčila, což mi k tomu (doufám), pomůže to supercranberry od barnysu. =) Všude jsem na to viděla samé pozitivní recenze, takže věřím v zázrak a v pomoc. =)

0
před 4 roky Cecilka

jj tak to tedy pořádně zalečte těma brusinkama od barnysu a budete mít klid. Asi se zdravím není dobré experimentovat, tak jděte tedy na jistotu a bude pokoj. =)

0
před 4 roky Dana

Zdravím, přátelé, teďka nedávno mi kámoška říkala, že ty supercranberry jsou naprosto zbytečné a že to vůbec nepomáhá. Jaký na to máte tady názor? Já tomu totiž trochu nevěřím, ale chtěla bych se ujistit. =)

0
před 4 roky Kamila

Tak to je blbost! Nevím, proč ti to říkala, ale určitě to není vůbec žádná ani sebemenší pravda! Supercranberry jsou velmi účinné! Navíc, když je ještě spojíš do tandemu s H2Out, tak budeš zdravá jako řípa raz dva! =)

0
před 4 roky Sue

Zdravím, chtěla jsem se zeptat na ty supercranberry... Přijde mi to jako úplně to samé, jako všechny ostatní přípravky na záněty močáku. Všechno je to z brusinek a všechno to obsahuje miliardu brusinek... Tak není to to samé? V čem je to jiné?

0
před 4 roky Kamila

No to ti tak může připadat, ale určitě to to samé není. Všechny ty přípravky mají jiný obsah, jiné množství brusinek, jiné přidané látky apod. Podle mě je ale právě supercranberry z těch všech nejlepší. Mají nejlepší množství těch různých látek, mají největší podíl brusinek a účinkuje to fakt nejrychleji. =) Prostě the best!

0
před 4 roky Markéta

Já jsem kdysi používala řadu urologických čajů, ale je pravda, že to nemělo příliš valný výsledek. Nejen, že se mi močák nezlepšil, ale taky jsem dost zadržovala vodu. Teďka vždycky užívám supercranberry a h2out a to je úplně o něčem jiném. To je úplně jiná písnička. Teď se to vůbec nedá srovnat.

0
před 3 roky Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 5


Přidat příspěvek