Nachlazení

0
před 2 roky Eliza

Ahojte, většinou jsme měli s nachlazením (já a dcerka) problémy v zimě, ale letos jsme furt nemocní i ted v létě, stále dokola :( Co začala malá chodit do jesliček, tak je to konec. Už nevím, co bychom vyzkoušeli. Je něco co vám rychle na nachlazení pomůže? U dětí i u dospělých?

0
před 2 roky Kamča

Ahoj Elizo, s tímto máme bohaté zkušenosti. Hold se musí vydržet. Co nám docela ale rychle zabírá je Nasivin Sinus :-) Je to jak pro děti, tak pro dospělé. Je dobrej. To je tak jediné co můžu poradit. Jo ještě stříkat mořskou vodu do nosánku dítka vždy ráno před odchodem do školky a po příchodu také :)

0
před 2 roky Eliza

Je mi to jasné, že to musíme nějak přečkat toto :( Ale je to boj. Ale moc děkuji za radu na ten Nasivin Sinus, určitě ho vyzkoušíme a i to s tou mořskou vodou. Děkuji moc!! To jsem neslyšela to s tou mořskou vodou, dobrý nápad.

0
před 2 roky Kamča

To nám doporučila doktorka to s tou mořskou vodou :) I ten Nasivin vlastně :-)

0
před 2 roky Míša

Ahoj, co by jste mi doporučili na podporu imunity? Pracuji ve školce, a od září se pořád potýkám s nějakými virózami a nachlazením. Nejsem moc zastánce chemie.

0
před 2 roky Šárka

Na podporu imunity a při nachlazení mám vyzkoušený sambucol. Koukni na http://www.sambucol-shop.cz/produkty-sambucol/ je přírodní, a funguje skvěle i při chřipce.

0
před 2 roky Míša

Děkuji moc za doporučení. Koukám že dělají jak sirup, tak i prášky.

0
před 2 roky Alena

Ahojky, hele, chci se zeptat. Nemáte někdo zkušenosti s bylinným sirupem na nachlazení? jde mi konrétně o tento sprej https://www.altaherba.cz/ah-sirup-14-bylin?keyword=sirup. Děkuji moc moc :)

0
před 2 roky Alma

Holky, co se týká toho nachlazení, tak úplně nejdůležitější je prostě posílit imunitu. No a tu posílíte hlavně vitamíny. Ale myslím tím jako doplněním vitamínů, třeba v kapslích. Ovoce tolik nesníte, abyste do sebe dostaly vitamíny, jako když budete brát doplňky stravy. Pokud můžu radit, tak u nás se nejvíc osvědčily tyto vitamíny http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#imunity. S těmi jsme spokojeni nejvíc. Tuto zimu jsme úplně v pohodě!

0
před 2 roky Inna

Holky, víte co pomáhá od ucpaného nosu? Má některá z vás něco odzkoušeného co pomůže? Vyzkoušela jsem toho hodné, ale něco co by mě pořádně zabralo ne. Je tolik drůhů na trhu, tak budu ráda za tip co vám pomáhá.

0
před 2 roky Julie

Co používáte, když jste nachlazení co vám nejvíce zabere? A co když máte ucpaný nos? Venku je počasí že se to jen chřipkama řádí. Budu ráda za informace.

0
před 2 roky Petulka

Jj, řádí, je to hrozný, ale je to tak. Jako na ucpaný noc není nic jinýho, než kapky, co taky, že... Ale víte co, ono na to nachlazení a vůbec na ty zimní virozy je nejlepší prevence, to tak prostě je. Já třeba beru http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#imunity a celou jsem byla ok!

0
před 2 roky Cindy

Vyzkoušeli ste někdo z vás nějaké dobré nosní kapky, které nedráží nosní sliznici a opravdu uvolní nos? Díky za informace

0
před 2 roky Patricie

No já používám nosní kapky nasivin.cz. Je opravdu super  hned uvolní a ještě napomáhá na zkrácení dobu nachlazení. Opravdu to zkuste.

0
před 2 roky Valy

Petulko, prodím tě, k tomu Bion 3 - bereš jen ty imunity nebo jsi zkusila i ty vital. Já právě teď hledám něco, co by mi natartovalo tělo po zimě a tyto vitamíny vypadají hodně dobře. Nemáš s nimi zkušenosti?

0
před 2 roky Sandra

S nasivinem mám také dobré zkušenosti, docela rychle mě zbavil rými :-)

0
před 2 roky Květa

Souhlasím se Sandrou, také ho používáme v rodině, když nás přepadne rýma!

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 5


Přidat příspěvek