nárazová teplota, zimnice, bolest hlavy, únava

0
před 8 lety vendy

Dobrý den,
potřebovala bych poradit. Nevím co se děje, ale poslední týden mám divný stavy. Jsem v pohodě, je mi dobře a během vteřiny mě strašně začne bolet hlava, přepadne mě zimnice, vyskočí teplota a začně hučet v uších. Travá to jak kdy, pak jakoby nic a je mi dobře, ale opakuje se to pořád dokola. Přitom nejsem nachcípaná. Jen pořád cítím únavu když mě to přepadne. Poraďte, máte s tím někdo zkušenost prosím? Začínám z toho být lehce nervózní, z čeho to asi tak může být. Děkuji Vám všem

0
před 8 lety Stana

Navštivte co nejdříve lékaře, příčiny mohou být různé.Pokud jste měla někdy před tím jakýkoliv úraz hlavy určitě s návštěvou lékaře NEVÁHEJTE.
Může to být sice "jen" od páteře a špatným držením těla ale taky ne.

0
před 8 lety Carme

Prý tělo, pokud trpí žízní dává projevy bolestí. Zkuste pít čistou vodu každé dvě hodiny. Ač se nám to nezdá, prý hodně lidí trpí nedostatkem pitného režimu, z limonád a podobných míchaných nápojů se tělo "nenapije". Za pokus to stojí.

0
před 8 lety Danah

Vendy, nasadila bych pitný režim (jak píše Carme) a vegetariánskou stravu. Tělu se uleví při trávení jednoduchých jídel, a nebude tak unavené, zároveň se očistí příjmem vlákniny z ovoce a zeleniny. Na chvíli zapomenout na tzv. "pestrou stravu", ze které je možná jen pramálo živin a tělu prospěšných látek. Držím palce!

0
před 8 lety Lucy

neměla si klíšte ?

0
před 3 roky Daniel Suda

mam krive pero co mam delat ?

0
před 3 roky Monika

za tohle může celkový zdravotní stav, stres, ale také co jíte. doporučuji jíst střídmě a zdravě a užívat dopňky- http://www.priroda-zenam.cz

0
před 2 roky Alexandra

Nemůže za tím být celková vyčerpanost a únava? Pak pomůže jedině kvalitní spánek relax. Doporučuju mrknout na novou postel, nebo minimálně koupit novou matraci. Já mám matraci od Picaso manufactury a jsem nadmíru spokojená! https://www.picaso-m.cz

0
před 2 roky Linda

Už 2 dny se o mě pokouší nějaká nemoc, rýma, kašel, škrábe mě v krku. Chtěla bych se pokud možno vyhnout antibiotikům a neschopence, máte nějaké tipy, jak to zvládnout?

0
před 2 roky Hana

Já taky nemám ráda antibiotika,tak jem si na netu našla lékarnu zeleny-andel.cz a dozvěděla jsem se že se zabývají přírodní léčbou,tak jsem tam zašla a dostala jsem nějaké směsy čajů a tintury a po pár dnech jsem byla zdravá jak rybka ;)

0
před 2 roky Alice

Vyzkoušej https://www.sambucol-shop.cz/produkty-sambucol/sambucol-immuno-forte-tobolky/ Sambucol bereme celá rodina. Děckám dávám sirup i jako prevenci. Dávám půl lžičky i dceři 8 měsíců, když jí začíná rýma a většinou se jí ani nerozjede.

0
před 2 roky Radka

Taky jsem teď někde četla, že na tyhle podzimní neduhy je ten sambucol fajn, obsahuje černý bez, C a zinek, tak je fajn i na imunitu. Plánuju si ho koupit na posílení imunity.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 12


Přidat příspěvek