Nečekaný únik moči

0
před 7 měsíci Eva

Dobrý den, v poslední době řeším problémy s nečekaným únikem moči, stává se mi to hlavně když se hodně směji, nebo když silněji kašlu, už mi to několikrát způsobilo opravdu trapnou situaci, řešila jste to některá?

0
před 7 měsíci Martina

Já jsem to ze začátku řešila tak, že jsem nechtěla nikam ani chodit, styděla jsem se a strašně se bála, že se mi to někde stane znovu. V lékárně jsem pak ale sehnala silikonovou pomůcku, která se zavádí dovnitř, a můžete být tak ochráněna až na 12 hodin.

0
před 7 měsíci Eva

Vydrží 12 hodin? a když chcete jít na záchod, tak si ji musíte vytahovat?

0
před 7 měsíci Martina

Ano inkontinenční pomůcka Diveen vydrží až 12 hodin, a když jdete na záchod, tak ji nemusíte vytahovat, to se nemusíte bát. vytáhnete si ji až v klidu a pohodě doma.

0
před 3 týdny Monika

Já tento problém řeším vhodně zvolenými inkontinenčními pomůckami. Jsem spokojená se značkou Seni, konkrétně s Active kalhotkami.

0
před 3 týdny Květa

A máte je jenom k běžnému nošení, nebo je máte odzkoušené i při sportu. Ráda jezdím na kole, tak by mě to zajímalo.

0
před 3 týdny Kristýna

Našla jsem je na stránkách http://care4you.cz. Mě trápí středně těžká inkontinence a bez takových pomůcek se neobejdu. Zajímalo by mě, jestli opravdu vydrží v podstatě celý den.

0
před 2 týdny Monika

Nejsem žádný sportovec, ale ráda chodím do přírody, jsem s nimi spokojená. Důležité pro mě je, že dobře sedí a jsou opravdu diskrétní.

0
před 2 týdny Yveta

Tak toto všechno je dobré vědět, protože inkontinence i když jenom slabá je probém a proto je potřeba mít kvalitní pomůcky.

0
před 2 týdny Gabriela

Souhlasím s vámi, jsem na tom podobně. Takže vítám tip na tuto značku.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 7


Přidat příspěvek