Něco na záněty?

0
před 5 lety Lucie

Ahoj, znáte nějakého dobrého pomocníka na záněty? děkuji

0
před 5 lety Marek

A jaké záněty konkrétně máš na mysli? docela široký pojem :-)

0
před 5 lety Julka

A co myslíš? zánět zubů nebo....? :D

0
před 5 lety Lucie

No řeknu vám to asi takhle...bývám často nemocná a prej to mé tělo už jaksi nezvládá a vytváří se mi záněty...mi říkal doktor..jenže mi předepsal nějaké kraviny co nechci jíst..nemám ráda chemii tak nevím co dělat :(

0
před 5 lety Julka

Hmm tak to nevím..neměla bys podceňovat raději názory lékařů ;)

0
před 5 lety Lucie

Tak to právě naopak..na všechno umí akorát předepsat svinstvo jménem ATB...takže to raději ěnjakou přírodní cestou..

0
před 5 lety Marek

Hele tak zkus Senzycol..ten je na imunitu :-)

0
před 5 lety Lucie

O tom už mi říkala kamarádka..ale je pro mě moc drahý :(

0
před 5 lety Marek

No jo...tak ale zase víš o něm, že bude fungovat...budou Vánoce, tak rodiče ti ho rádi určitě koupí :)

0
před 5 lety Lucie

Heh...no já už dávno nejsem malé dítě, aby mi rodiče splnili vše na co si vzpomenu :-) Takže mám hold smůlu :(

0
před 5 lety Marek

Ale tak mi neříkejte, že nejste schopna si někde ulít 1000 Kč :) jako i kdybyste na to musela šetřit tak to nebude trvat dlouho :)

0
před 5 lety Lucie

No jo..ale kdybych alespoň měla jistotu, že to bude fungovat...ale takhle kdyžtak vyhazovat peníze :(

0
před 5 lety Marek

Tak když vám ho doporučovala kamarádka, tak ji snad můžete věřit ne? :-) já vám ho také doporučuji, je ale jasné že mě už věřit nemusíte :)

0
před 5 lety Lucie

No jo, no jo....uvidím :) ale díky za tip

0
před 5 lety Heim

Nejdůležitější je jíst protizánětlivou stravu. Doplňky jsou jen doplňky. Vyhýbat se rafinovanému cukru a bílé mouce, příp. mléku a mléčným výrobkům, je jen začátek odříkání, který ale vede ke zdraví. A je zadarmo. 

0
před 5 lety Tomáš

Ty jo, tak to bych asi nedal, nejíst tyto věci...těžké se vyhnout těmto potravinám, když se používají téměř do všeho :( to já raději zvolím ten senzycol..nebo nějaký ten doplněk stravy abych se nemusel omezovat :-) ale každý je nějaký no..

0
před 5 lety Magra

Ha..taky si nedokáži představit, že vynechám mlíko a veškeré mléčné výrobky :D :D to bych ani kafe už nemohla pít...no nevím nevím :) taky raději zvolím nějaký doplněk stravy

0
před 5 lety tony

Na internetu je několik videí na téma biochemické zdraví. Nebo video Jaroslav Dušek- Karel Erben. Tam se mluví proč se v těle rozjíždějí třeba zrovna záněty. Jsou tam i rady jak to řešit přírodní cestou.

0
před 5 lety egnerova.zdenka

Dobrý den  moje rodina používá na imunitu colostrum od LR  a výrobky z Aloe vera je to vše přírodní bez chemii v lékárně to nemá nic společné s přírodními produkty pro víc informací napište 

0
před 3 roky Eva

Jaké máte zkušenosti s léčbou pomocí homeopatik?

0
před 3 roky johny průša

stálé zdraví
mám dobré zkušenosti s tibetskou přírodní medicínou B.Tichanovského a jeho Epamy. Epam 900 při zánětech jako prevence a doplněk stravy dobrý...používám sice jiné, zkušenosti jsou uspokojivé, už po měsící výsledky, ale chápu, že na každého to může fungovat rozdílně.

0
před 3 roky Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 6


Přidat příspěvek