Nedostatek červených krvinek

0
před 4 roky Vosa

Ahojte, před několika měsíci jsem byla na bandáži žaludku a od té doby špatně vstřebávám prvky z jídel. Doktorka mi řekla, ať jím více železa, protože mám náběh na anemii. Nemáte někdo nějaké zkušenosti s nějakými přípravky či doplňky stravy, které železo doplňují?

0
před 4 roky Marry

Jsem vegetariánka více jak deset let a pro zajímavost jsem si nechala udělat krevní obraz, i když jsem žádné potíže neregistrovala. Taky mi zjistili chudokrevnost, i když ne naštěstí takovou, že bych musela dostávat transfuze. Jím ránno denně tabletku NovoFerrinu a je mi dobře :)

0
před 4 roky siminči

Já jsem byla po porodu silně anemická,měla jsem problém dojí i na WC (motala se mi hlava a byla jsem hodně slabá)...Měla jsem předepsané železo a připadá mi zvláštní, že ho tobě nepředepsali. Naštěstí na netu toho najdeš dost :) Držím pěsti

0
před 4 roky Eka

Já jsem problémy s anémií taky měla, ale nějak jsem to nestíhala okamžitě řešit s dr., tak jsem si koupila železo od Barnys (je v tom železo spolu B a C, což umožňuje lepší využití železa v těle). Brala jsem to asi 3 měsíce pravidelně a teď vždycky pár dní v době menstruace a krevní obraz se mi upravil do normálu.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 10


Přidat příspěvek