Očkování dětiček

0
před 3 roky Sabina

Dobrý den, prosím jaký máte názor na očkování obecně? Hlavně na to nepovinné? A jak reagovaly vaše děti na očkování?

0
před 3 roky Jana

Naše děti reagují na očkování díky bohu dobře a my také, očkovali jsme klíšťovku, žloutenku, děložní čípek a vše ok. Dávali jsme vakcinal proti reakcím, tak to určitě také pomohlo, opravdu to vše proběhlo bez komplikací.

0
před 3 roky Klárka

My měli s očkováním vždycky problém. Ale ted už se to dá vyřešit třeba koupením VAkcinalu, je to přírodní sirup (http://vakcinal.cz) na podporu vakcíny a zabranuje nezádoucím učínkum po očkování. JE pro děti od 3 let, ale mohou pry i mladší poloviční dávku. Jinak pro děti starší 10 let a pro dospělé mají vakcinal tablety. A fakt je to dobré, funguje to ;-) Dává se to 3 dny před očkováním a 3 dny po očkování.

0
před 3 roky IIv

Tak to tady čtu a ten Vakcinal vůbec neznám, ani jsem nevěděla,že se něco takového prodává. Po tom se podívám. Kolik to stojí ten sirup?

0
před 3 roky Klárka

kolem 4 stovek v lékárnách, mrkni se. uvidíš.

0
před 3 roky Saša

Ano ano, hlasuju za vakcinal, je to super věc, bereme ho vždy při očkování a zatím žádné komplikace. Raději objednávám na netu, klidně přímo na www.vakcinal.cz.

0
před 3 roky IIv

Tak děkuji všem, mrknu se po něm. Dneska jdu do lékárny, tak se po něm poptám.

0
před 3 roky Klárka

Určitě ho kup, uvidíš, že to bude dobrý, tak držím palečky, at je každé očkování bez problému

0
před 3 roky XXX

https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/pohled-verejnosti-na-ockovan/ Prosím o vyplnění dotazníku na téma Povinnost očkování dětí :) Děkuji

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 11


Přidat příspěvek