oční kapky

0
před 4 roky devaj

Ahoj jaké prosím používáte oční kapky pracuji v kanceláři u Pc a ještě nosím kontaktní čočky. Mám je často unavené a zarudlé.

0
před 4 roky rjap

Pouzivam kapky hyal-drop,byly mi doporuceny v lekarne.

0
před 4 roky devaj

A jsou vhodné i pro kontaktní čočky?

0
před 4 roky rjap

Ahoj já je používám už delší dobu,také občas nosim kontaktni čočky a vyhovuji mi,protože je vlhčí opakovaně i během nošení čoček.

0
před 4 roky devaj

Jak je cenově?

0
před 4 roky rjap

Jsou sice dražší stojí okolo 200,- ale jsou dobré.

0
před 4 roky devaj

A dají se koupit jen v lékárně nebo i jinde?

0
0
před 4 roky devaj

Ok děkuji,tak vyzkouším a objednám si je.

0
před 4 roky malhostovice1

Ahoj taky mám problémy s očima a rád bych nějaký dobrý oční kapky.Má tady někdo zkušenosti s těma kapkama. Chci vážně něco dobrýho.

0
před 4 roky dasavenclovska

Cau obcas me pali oci a tyto kapky jsem si koupila na doporuceni kamaradky.

0
před 4 roky malhostovice1

Hm tak to si je koupím a vydrží dlouho?Rád bych nějaký s delší spotřebou aby hned neprošly.

0
před 4 roky dasavenclovska

Prave,ze vydrzi na kapky dlouho.Spotreba tam je 3mesice.

0
před 4 roky malhostovice1

 kolik tak stojí a kde se dají koupit za dobrý peníze.Nechci nic drahýho. Ještě mě zajímá po jaké době ti zabraly.

0
před 4 roky dasavenclovska

Nejsou vubec drahe a daji se sehnat okolo 200kc.Zabraly mi tak po 14dnech.https://www.lekarnalancier.cz/hyal-drop-multi-ocni-kapky-10ml daji se daji koupit nejlevneji.Jsou v akci

0
před 4 roky Nudlička

Ano..také pracuji v kanceláři u PC a hodně to obnáší moje oči...je to hrůza, každý den večer je mám bolavé a černvené..ale asi dojdu na oční se pořádně poradit

0
před 4 roky Zuzka

Ahoj, já sedím u pc min.8 hodin denně. Nosím brýle a v poslední době mně začaly vadit na očích a mám i hodně zarudlý oči. Uvažuju o koupi čoček, ale nevím, jestli je třeba si nějak zajít k optikovi, nebo jak to funguje? A kde se kupujou?

0
před 4 roky Sabina

Ahoj Zuzi, zajdi si k optikovi, ten ti určitě rád poradí, změří ti dioptrie a něco ti doporučí. U optika si je ale určitě nekupuj, vyjde to mnohem levněji na netu. Já je kupuju na https://www.kontaktni.cz/ a nejvíc mně sedí TopVue, Nedráždí oči a jsou moc příjemný.

0
před 4 roky Kiki

Ahoj, jak píše Sabina, taky bych nejdřív zašla k optikovi a pak určitě objednala z netu. Vychází o dost levněji. Já kupuju tyhle https://www.cocky-kontaktni.cz/topvue-premium-6-cocek sou super.

0
před 3 roky tereza

Na očním vám určitě poradí, existuje jich fůra, už jsem vyzkoušela tak osmery. Každýmu sednou nějaké jiné. Mě třeba sedí tenhle Systane https://www.najlacnejsiekontaktnesosovky.sk/sk/systane-ultra-10-ml.html protože je nemusím kapat tak často jako jiné. Jedno nakapání mi vydrží i na několik hodin práce u pc.

0
před 3 roky Zaneta

Jo, Systane mi vyhovují taky, ale na to zarudnutí mi pomohl spíš tenhle druh Systanu https://www.najlacnejsiekontaktnesosovky.sk/sk/systane-balance-10-ml.html

0
před 2 roky Kamila

Začala jsem taky používat Systane, na radu tady, a jsou super. Nosím teda kontatkní čočky a dělají i na ty. A hlavně mají docela dlouhou trvanlivost. A teď jsem je našla v akci https://www.apotek.cz. Na čočky jsou ty ULTRA.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 4


Přidat příspěvek