Odstranění křečových žil

0
před 3 roky Denisa

Poradil by mi někdo s křečovými žílami? Mám je celkem dost viditelné na obou nohách a chtěla bych se jich konečně zbavit a hlavně nějakým rychlým řešením. Nedokážu si představit že mě budou doprovázet ještě přes celé léto…akorát se v tom moc nevyznám, takže bych byla ráda za jakoukoliv radu nebo zkušenost, děkuji:)

0
před 3 roky Šárka

Podle mě s tím nic moc nenaděláš. Je to dědičné, ale těžko říct. Jen vím že na to trpí strašně moc žen, ale i mužů. Třeba můj děda má takové ty škaredé velké a vystouplé.

0
před 2 roky Bára.kri

Na odstranění žil jsem byla, ale metodou kterou bych ti asi moc nedoporučovala, ale zase na druhou stranu jsem se jich zbavila a proplácela mi zákrok pojišťovna a tehdy ani žádný jiný druh léčby nebyl. Dělali mi to v celkové anestezii a vlastně mi je vytahovali, pak jsem musela být ještě 4 dny v nemocnici a nosit speciální prádlo několik týdnů. Ale na druhou stranu i přes tohle všechno mi zákrok pomohl a křečáků jsem se zbavila.

0
před 2 roky Denisa

To zní docela drasticky..já zkouším různé masáže a krémy abych to aspoň trošku zmírnila, ale výsledek je téměř nulový..

0
před 2 roky Šárka

není jak holkám které takové problémy nemají :/

0
před 2 roky Léňa

Taky jsem na odstranění byla ale nebylo to naštěstí tak strašné jak popisuje @Bára.kri za co jsem teda ráda. Dělali mi to pomocí takového laseru který se jen vpichuje pod kůži. Ten vpich skoro necítíš. Žíla se ti tím zataví a potom vstřebá a to je víceméně všechno. Po pár dnech můžeš sportovat jako kdyby si na žádném zákroku nebyla.

0
před 2 roky Michaela

A na toto ošetření mě pošle můj doktor nebo se na to specializují nějaká centra ? Mám sice jen metličky ,ale dost výrazné a rozhodně bych je chtěla dát pryč, protože je mám pod koleny a v okolí kotníků, což je hrozně vidět.

0
před 2 roky Leňa

Doktor tě na to nepošle, to si musíš najít nějakou soukromou kliniku kde se takové zákroky dělají.

0
před 2 roky Verča

Já jsem teď byla na té nové metodě odstranění křečových žil, která byla celkem dost rychlá. Dělala se ambulantně takže jsem ještě ten den mohla jít v pohodě domů a večer jsem si šla zaběhat. Nic mě nebolelo. Nemusela jsem nosit žádné prádlo, punčocháče které tě v létě hodně omezují. Za dopoledne bylo všechno hotové.

0
před 2 roky Adriana

Byla jsem na odstranění křečových žil na klinice Perfect Clinic, tu vám můžu a rada doporučím.

0
před 2 roky Ivana

Jak je odstranují? Chirurgicky?

0
0
před 2 roky Ivana

Příští rok bych to někdy zkraje chtěla začít řešit, už mám i zdrav.problémy. Dívala jsem se na zákrok a vypadá to šetrně.Jak dlouho jsi potom měla nějaké omezení?

0
před 2 roky Adriana

Minimálně se objednej na konzultaci, určitě ti dobře poradí a hlavně ti i zodpoví všechno, co tě zajímá.

0
před 2 roky Alena

Zdravím, já byla v Praze v amaryllis centrum.  Byla jsem tam velice spokojená, příjemné prostředí. Můu doporučit :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 9


Přidat příspěvek