Pigmentové skvrny

0
před 4 roky Jarmila

Dobrý den, chtěla bych se poradit ohledně pigmentových skvrn, zda se s tím dá něco dělat nebo nějak zamezit jejich tvorbě, protože mamka je z toho docela dost nešťastná, protože se jí nejvíce dělají v oblasti obličeje a dekoltu, takže bych jí ráda nějak pomohla. Děkuji za každou radu.

0
před 4 roky VeronikaM

Jediný snad opravdu účinný krém na pigmentové skvrny je dle mého Licoforte 4%. Ale pozor, nedá se jen tak sehnat a prodávají ho většinou jen dermatologická střediska. Jelikož na jednom z nich pracuji, tak opravdu vím, co na naše klienty působí nejvíce a co si chválí. Gel jsem kupovala i svojí mamince, která trpí na pigmentovky právě v obličeji. Mrkněte po internetu na více informací o Licoforte, opravdu to za to stojí :) A pak samozřejmě pleť chránit proti přímému slunci krémy s 50+ faktorem. http://www.ulk.cz/novinky/nenechte-si-ujit-primarku-mirku-pelechovou-v-dobrem-ranu-ct2_-27_-srpna-bude-hovorit-na-tema-hyperpigmentace/

0
před 4 roky Vladislava

Nemáte nekdo zkusenost s odstranením pigmentových skvrn laserem? Neco málo jsem o tom cetla, ale dala bych prednost osobní zkusenosti. dekuji.pekny den

0
před 4 roky Adéla

Mrkni se do ruzných diskuzí, Cetla jsem akorát o Perfect Clinic ze to delají. Více info nevím.

0
před 3 roky Lída

Urcite se mrkni :) Já se třeba chystám do Amarillys centra :)

0
před 3 roky Hanka

V Amaryllis centru se tomu věnují. Vím, že na tam byla na odstranění pigmentových skvrn kolegyně a nemohla si výsledek vynachválit. Tady je kdyžtak víc informací  http://www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/tvar-krk-dekolt/pigmentove-skvrny-nevy

0
před 3 roky Jarmila

Hanka: děkuji za tip, včera jsem si tam volala a jdu nejprve na konzultaci, tak uvidím, co se dozvím

0
před 3 roky Mona

taky můžu doporučit amaryllis centrum, to jste si vybrala dobrý salón pro tento zákrok :) .. většinou se tomu věnuje paní doktorka Takácsová, která vystupuje velice profesionálně, je příjemná a před zákrokem nebo ošetřením vám přesně řekne, co vás čeká :)

0
před 3 roky Erika

Jaký zákrok jste Moni podstoupila ? Já se chystám do Amaryllis centra na aplikaci botoxu do podpaží, nevíte jestli ho dělá paní doktorka Takácsová ?

0
před 3 roky Mona

To Eriko nevím, já jsem byla na aplikaci mezonití a ten dělala paní doktorka Takácsová. Ale když si tam zavoláte, tak vám to určitě řeknou, kdo tento zákrok dělá. Nechám vám tu odkaz http://www.amarylliscentrum.cz/kontakt

0
před 3 roky Zuzka

Doporučuju http://altos-klinika.cz/ byla sem tam opravdu spokojená.

0
před 3 roky Darča

Erika: Ano, toto ošetření dělá i paní doktorka Takácsová. Je tam na tahle ošetření víc odborníků :). Já jsem na aplikaci byla a musím říct, že je to bomba. Konečně se cítím líp, hrozně mě to trápilo.

0
před 3 roky Erika

Super, děkuji moc za info, ale už jsem si tam volala a v půlce dubna jdu na aplikaci, tak jsem zvědavá. Moc se na to těším, snad se nerozjedu a nepodstoupím víc "úprav" :D .. dívala jsem se, že dělají i mezoniě, což mě hodně láká, protože v okolí očí mám kůži hodně povolenou http://www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/tvar-krk-dekolt/vrasky

0
před 3 roky Darča

No podle mě je to jak s tetováním, taky člověk nikdy nezůstane u jednoho a pohltí ho to natolik, že pokračuje s dalšími :D. Každopádně jsem ráda, že jsem narazila na toto centrum, kde ke každému ošetření přistují opravdu svědomitě a pečlivě, nikdy se mi nestalo, že bych odešla nespokojená.

0
před 3 roky Erika

Tak to mi ani neříkej, bohžel pravda je ta, že mám na sobě co vylepšovat, takže pokud budu spokojená, tak se jim svěřím do péče celá, ale to se uvidí až po prvním ošetření, jak na mě celkově všechno bude působit :)

0
před 3 roky Darča

Tak jak jsi Eriko dopadla ? Zajímalo by mě jestli jsi už pocítila nějaký rozdíl a fakt se nepotíš ? :)

0
před 3 roky Erika

Ač jsem měla strach z bolesti při vpichu, tak ta byla minimální. Upřímně se cítím moc dobře a poslední dva dny jsem prošla i "zátěžovou" zkouškou, protože zařínají být pěkná tepla a to už bych měla za normálních okolností propocená kola, ale zatím nic. Opravdu je mi fajn, když vím, že si to nemusím hlídat a hlavně se stydět. Nicméně se do Amaryllis centra chystám ještě na další kosmetické úpravy, ale to až se zase ochladí. Teď chodím jenom na kosmetiku, takže super relax.

0
před 3 roky Darča

Tak o tom musím říct mamce, protože ta s tím má neuvěřitelné problémy a teda nemá určitě ani páru o tom, že něco takového vůbec je, tak to bude nadšená a určitě se tam hned objedná :D.

0
před 3 roky Emmka

Aha, ty jo, ja jsem vlastně docela překvapená, že se s tím dá vůbec bojovat... Kolik je třeba podstoupit sezení v tom http://www.amarylliscentrum.cz/, než jsou vidět výsledky?

0
před 3 roky Alice

Emmko, to je velmi velmi individuální. Jakobýt tebou, tak se tam objednám na konzultaci a hned uvidíš...

0
před 3 roky Emmka

Aha, moc děkuji, to je asi pravda... Zavolám tam a uvidíme :)

0
před 2 roky Hanina

Zdravím, víte kde se dá v Praze udělat chemický peeling? Budu ráda za nějaké tipy kde. Je tolik salónů. Děkuji za odpověd.

0
před 2 roky Lena

Ahoj Hani, moje mamka byla v Amaryllis-centrum.  Sídlí na Národní 23, Praha 1. Říkala, že tam byla velice spokojená všechno s ní probrali. Prý i personál byl příjemnej tak i prostřed super. Zkus si tam zavolat a pozeptat.

0
před 2 roky Petra

Zdravím já jsem zkusila voltaický oblouk, je to ošetření plazmou. Je to velice šetrné, nezůstávají žádné jizvy, provadí se v lokální anestésii. Mohu to doporučit

0
před 2 roky Adéla

Kde ste si je v Praze nechali odstranit? Máte s některým centrem zkušenosti děkuji za info.

0
před 2 roky Petra

Dobrý den, vyzkoušejte http://www.amarylliscentrum.cz/. Já jsem tam byla a velice příjemné prostředí, vše semnou probrali a doktor byl šetrný.

0
před 12 měsíci Simona

Já mám zase dobrou zkušenost s Altos klinikou. Chodím sem od loňského roku, kdy jsem začínala s odstraněním celulitidy a postupně jsem přešla na kosmetické úpravy v oblasti obličeje. Mám za sebou zvětšení rtů a teď si nechávám odstraňovat pigmentové skvrny. Paní doktorka je moc šikovná a za tu dobu si získala naprosto mou důvěru a nikomu jinému bych se do rukou nesvěřila.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 7


Přidat příspěvek