Plastika prsou

0
před 2 roky Soňa

Ahoj všem! Mám dotaz spíše na ženy... Za nějakou dobu se chystám na operacu prsou. Chci si je nechat zpevnit. Mám docela strach z pooperačních bolestí. Jak jste to zvládaly vy?

0
před 2 roky Alča

Mě to teda bolelo dost :( ale bez toho to asi nejde no ..

0
před 2 roky Gabča

No dneska jsou už jiné vymoženosti. Zkus se jich Soni zeptat na takovou pumpičku, kteoru si objednáš, zaplatíš a doktor ti ji potom zavede do rány (ne přímo pumpičku, ale kanilu, která z ní vede) a ta ti do rány vpouští analgetika

0
před 2 roky Alča

O tom jsem ještě neslyšela ... na kolik to vyjde ?

0
před 2 roky Majka

Alčo, ta pumpička tě vyjde kolem 4 tisíc. Ona je super v tom, že ti umrtví jen postižené místo, nikoli celé tělo, takže nejsi utlumená. Sama jsem ji měla po plastice, kterou jsem si nechala dělat v Brně a super. Díky ní jsem to zvládla super.

0
před 2 roky Jiřina

No ale počkej... Na ta dvě prsa potřebuju dvě pumpičky, čili zaplatím 8 tisíc?

0
před 2 roky Majka

Nn, to je jedna pumpička a dva trubičky. Takže jedna pumpička - 4000,-Kč.

0
před 2 roky Jiřina

Takže když ji budu chtít tak se mám poradit přímo s tím plastickým chirurgem ??

0
před 2 roky Romana

Byla jsem loni na plastice prsou. Zvětšení implantáty o dvě velikosti. Po probuzení jsem prsa cítila, ale dalo se to dobře vydržet. Spíš jsem cítila pnutí. Chce to být pár dní uplne v klidu. https://www.perfectclinic.cz/plastika-zvetseni-prsou/ kdo se o to zajímá, posílám odkaz s průběhem. Dá se podívat i na youtube videa. Nikam jinam bych nešla.

0
před 2 roky Vendula

Na jak dlouho jsi si brala volno v práci? Pořád řeším, jestli bych to nějak časově dala a zkloubila s prací.

0
před 2 roky Romana

Já si vzala volno čistě na zákrok plus nějaké dny potom. Ale pracuju v kanceláři u stolu, takže žádné omezení se mě netýkalo. Kromě té podprsenky speciální není nic potřeba.

0
před 2 roky Vendula

To je fajn, mám taky docela poklidnou práci a nějaký den je možné vzít si práci domů, takze to nějak zvládnu.

0
před 2 roky Flora

Já jsem na plastice byla teď nedávno a opravdu, jediné omezení, které jsem zaregistrovala, byla ta podprsenka. Já jsem ani neměla bolesti, protože jsem si koupila pumpičku, která mi prsa znecitlivěla a já jsem tak o bolesti neslyšela. Tak pro mě bylo hodně důležité.

0
před 2 roky Líza

Floro, byla bys tak moc hodná a napsala sem víc o té pumpičce? Hlavne teda to, jak se k ní dostanu :D Předpokládám, že asi přes doktora, že? A mám ji shánět před nebo až v nemocnici se s nimi domluvím?

0
před 2 roky Marta

Zdravím, kdo mi dá informace o té pumpičče proti bolesti? Slyšela jsem, že pomáhá od bolesti je to pravda? Mám velkej strach z bolesti, tak budu ráda za nějaké info o tom dík.

0
před 2 roky Petra

Zajdi si doktorovi, pumpa je na předpis s tím si zajdeš do lékárny. Lékárna ho objedná a pošle na kliniku kde ti operaci budou provádět. Já ji měla a za sebe mohu doporučit.

0
před 2 roky Tulipán

Petro, nevíš jak to je s tím, když bych tu pumpu nakonec třeba nevyužila? Dá se vrátit s tím, že ti vrátí i penízky?

0
před 2 roky Petruše

Zdravím, mě čeká plastika prsou a slyšela jsem, že to dost bolí. Tak mě zajímá co vám pomohlo od bolesti, budu ráda, když mě poradíte.

0
před 2 roky Alma

Ahoj Petruše, dívej jedná se o pupičku, která je při operaci zavedena do ranky. Ta je díky té pumpičce umrtvena a tebe tak netrápí pooperační bolest. Pumpička je ale na předpis, takže se utíkej poradit s doktorem. Kde tě operace čeká?

0
před 2 roky Kamila

A kolik to stoji ta pumpicka Almo?

0
před 2 roky Mirka

Holky, čeká mě plastika prsou a chtěla bych se zeptat jak jste zvládli bolest po zákroku. Děkuji za radu

0
před 2 roky Iva

Mirko zeptej se na tu pumpičku je to dobrá volba. Já ji měla a nelituji té investice :-)

0
před 2 roky Kamila

Tak jsem se preptala doktorky a pumpicka stoji 4000 :)))

0
před 2 roky Marka

Já nad tou plastikouuvažuju docela intezivne poslední dobou. Co mě ale odrazuje, je ten pooperační průběh. Zda tu bolest zvládnu. Ale když tady vidím, že ta pumpička je na to dobrá, tak se na ni optám doktora. Díky moc.

0
před 2 roky Gabča

Pěkný den, jsem ráda, že jsem narazila na tuto diskuzi. Já se na plastiku zrovna chystám… Jen teď teda nevím, s kým konrétně mám tu pumpičku řešit?

0
před 2 roky Marta

Dobrý den, když jdu na plastiku prsou musím si objednat dvě pumpičky nebo stačí jedna? Děkuji za odpověď.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 1


Přidat příspěvek