Plastika vazů v koleně

0
před 2 roky Jarin

Dobrý den musím jít bohužel na operaci kolene a kvůli srážlivosti krve nemohu brát prášky, nevíte jestli se to dá po operaci zvládnout bez prášků od bolesti?

0
před 2 roky Vendula

Sestra byla na operaci kolene v Rakousku a také nemohla brát žádné prášky na mírnění bolesti a dostala místo nich pumpičku, která ji kanylou vpouštěla analgetika přímo do rány.

0
před 2 roky Daniela

Víte o tom někdo něco víc? také nemohu brát prášky od bolesti....

0
před 2 roky Filipova Lenka

U nás se to dá zařídit už také, objednává se v lékárně na tři dny za 4000 korun, lékárna to doručí do nemocnice a tam vám ji dokotor odborně nasadí a po třech dnech také vytáhne.

0
před 2 roky Vanessa

máš s touhle pumpou nějaké zkušenosti?

0
před 6 měsíci Renda

Která kloubní výživa je podle Vás dobrá? vyzkoušel jsem ji už docela hodně, ale u žádné jsem na sobě nepozoroval nějaké výrazné zlepšení, dokážete mi někdo poradit, jakou ještě vyzkoušet?

0
před 6 měsíci Martin

V tomhle jsem už nechal opravdu hodně peněz, a proto jsem si pak už zašel přímo za doktorem, a zeptal jsem se ho, jakou výživu na klouby považuje jako nejlepší, a ten mi bez váhání poradil.

0
před 6 měsíci Renda

Co Vám tedy doktor poradil, jestli se mohu zeptat? také něco drahého?

0
před 6 měsíci Martin

Poradil mi abych vyzkoušel výživu na klouby https://www.pilulka.cz/orthomol-arthro-plus-30-dennich-davek, je to možná trochu dražší, než co jsem kupoval před tím, ale tohle alespoň dobře funguje.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 3


Přidat příspěvek