Poradci na výživu

0
před 5 lety Tereza

Ahoj, uz nejakou dobu nad tim premyslim, ze si zajdu pro odbornou pomoc za vyživovými poradci, mate s tim nekdo zkusenosti prosim, at nenarazim

0
před 5 lety Ter

Ahoj, ja jsem chodila v Brně k jednomu a byla jsem moc spokojena...:-)

0
před 5 lety Šárka

Ahojky, když jsem potřebovala po porodu zhubnout, abych byla ve formě, přešla jsem na dietní plány Guareta. Je to od doktora Staňka a docela známé. Každopádně dieta zabrala a co je ještě lepší, nebyla jsem vůbec unavená, jak jsem se obávala. Takže za mě doporučuji tuto. V Praze mají dokonce výdejní místo a poradnu. :-)

0
před 5 lety Alžběta

Zdravím, já bych potřebovala nějaké poradce v Praze. Na ty Staňkovy plány jsem se dívala a vypadá do schopně. PLus je, že mají poradnu taky. :)

0
před 5 lety Věra

Ty dietní plány staňka jsou fakt dobré. Před rokem jsem chtěla trochu zhubnout na svatbu do šatů a s těmi plány to šlo lehce, měla jsem na to několik měsíců a všechno šlo bez stresu když to bylo pěkně rozepsané. :)

0
před 5 lety Lilča

U mě v okolí si ty plány taky chválí dost lidí. Sama jsem je sice nezkoušela, ale prej jsou hlavně přehledné. :)

0
před 5 lety Slunew

zkuste se podívat tady http://www.vyzivovi-poradci.cz zadejte místo a uvidíte, kdo se vám objeví a nebo na alianci výživových poradců http://aliance-vyziva.cz/?sec=12&tsec=0

0
před 5 lety Emča

Já ty staňkovy plány mělan minulý rok. koupila jsem si je na začátek hubnutí, aby mě to nastartovalo. pak už jsem jen jedla zdravě a jedla doplňky s proteiny ke cvičení.

0
před 5 lety Ariana

To je dobrý nápad, mít je na začátku hubnutí jako motivaci a pro usnadnění na přejití zdravé stravy. :-))

0
před 5 lety Emča

Jo jo. :-) Měla jsem ten týdenní balíček, který mi to hdoně usnadnil. A necítila sjem se ani unavená.

0
před 5 lety norei@

Nově je tu komplexní řešení pro redukci tuků na 28 dnů. Vše zabalené v jednom balíčku i s publikací a softwarem pro mobilní aplikaci. Nejde o dietu ale o řešení v rámci buněčné výživy. Vše na lékařské vědecké bázi. Tisíce lidí již pochopily, že to je ta správná cesta.  Samozřejmě, že ani toto není zázračné samospasitelné řešení a bez pohybu žádné tuky neshodíte!

0
před 5 lety Dagmar

A ty Staňkovy dietní plány jste předem museli konzultovat nebo jen prostě kupujete a hubněte? Děkuji za odpověď.

0
před 5 lety Taťána

Jsou normálně k zakoupení přes internet http://www.drstanek.cz/2-obchod/4-dietni-plany-guareta A nebomají i poradnu, pokud chceš konzultovat. :-) 

0
před 5 lety Dagmar

Díky. Ta poradna tam je bezva, ale snad ani nebude potřeba. :)

0
před 5 lety Verča

Já jsem sundala kila po porodu zdravě a trvale tímto: http://www.idealni.trvalehubnuti.cz/ast Super na tom je, že se to celé dá absolvovat po netu, takže žádná ztráta času se schůzkami atd :) 

0
před 5 lety Lucie

Chodím k nutriční poradkyni paní Kužmové v Brně, jak já tak i moje dcera, která sportuje a potřebuje mít přizpoůsebený jídelčníek. Jsme obě moc spokojené.

0
před 5 lety Martina

Můžeš mi prosím napsat víc o jídelníčku pro sportující děti? Potřebovala bych najít výživového poradce pro svého syna.

0
před 5 lety Lucie

Jídelníček je vytvořen tak, aby dítěti nic nechybělo a mohlo bez obav sportovat. :))

0
před 5 lety Martina

Děkuji. A nevíš, jestli má tato nutriční poradkyně tuto problematiku vystudovanou, nebo jaké má na to vzdělání?

0
před 5 lety Lucie

Ano, má to vystudované na Masarykově univerzitě, takže se nemusíš bát. Tady máš napsané informace o paní a také ostatní. http://www.krasneazdrave.cz/o-mne/

0
před 5 lety Martina

Děkuji za info Lucie. Přečetla jsem si na stránkách paní Kužmové všechno, a objedáme se k ní se synem. Mě zase zaujalo, že dělá ošetření celulitidy rázovou vlnou.

0
před 4 roky Laura

Ani nevím, jak se to stalo, ale prostě jsem strašně přibrala. Tak co s tím? Diety na internetu a od kamarádek ve mně nevzbuzovaly důvěru. Tak jsem jednoho dne úplnou náhodou objevila odkaz na internetu na Svět zdraví. Přečetla jsem si reference a zalíbily se mi. Zjistila jsem, že máme v místě mého bydliště pobočku. Dostala jsem se do rukou výživové specialistky a byla jsem velmi mile překvapená. S její pomocí jsme sestavily jídelníček, který mi měl pomoci vyřešit můj stav.Skoro po půl roce mám o 10 kg méně."

0
před 4 roky Vanda Fialová

Byla jsem na hranici obezity. Rozhodla jsem se navštívit odborníka na zdravou výživu, a to jednu z poboček www.svet-zdravi.cz. Při první konzultaci a měření mi bylo sděleno, že musím upravit stravovací návyky, jídelníček a nepřestat sportovat. Rozhodla jsem se, že do toho půjdu.Na druhé schůzce jsem dostala výživový plán se skladbou jídel a týdenní jídelníček. S nutričním poradcem jsme postupně probírali plán a odhalovali moje špatné návyky, začali používat správné potraviny. Díky ochotnému, vstřícnému, ale přísnému poradci jsem to zvládla perfektně a podařilo se mi zhubnout.

0
před 4 roky Andy

Vando, nejdříve gratuluji a chci se zeptat na jaké pobočce jste byla? Děkuji

0
před 4 roky Vanda

Byla jsem v Brně, jsou tam opravdu příjemní a myslím, že fakt profíci. Nesoustředí se jen na prvotní zhubnutí vody, jak v jiných centrech...

0
před 4 roky Claire_174

Já jsem se zatím s nejlepšími poradci setkala v Naturhousu, byli hrozně precizní a opravdu jevili zájem, že jim není mé hubnutí ukradené.

0
před 4 roky Kopretinka

Moje mamka šla hubnout s naturhousem a byla jsem překvapená, jak skvěle vypadala. Zhubla 24 kilo asi za půl roku a za pomoci jejich individuálně sestaveného jídelníčku.

0
před 4 roky Claire_174

ano jsou výborní, když vám sestaví jídelníček na míru, tak přesně víte co můžete a co nemůžete. je to vlastně dle vašich vstupních údajů.

0
před 4 roky Kopretinka

Mamce to tak dokonale vyhovovalo, věděla přesně co kdy má jíst. A to ji dost usnadnovalo rozhodování a taky usetrilo cas. Proste má jídelničku lososa, tak si udelala lososa. :)

0
před 4 roky Claire_174

Ano, taky jsem byla ráda za takový systém, navíc další pozitivní věc byla, ze jsem pak uplně přestala mít chut na sladké, takže pokušení na nějaké čokoládičky zmizelo. nejspíš tělo dostalo vyvážený příjem cukrů a nehladovělo, tak jsem si to už nepotřebovala nahradit sladkým.

0
před 4 roky Jirka

Zkušenost s NaturHouse mám také a je více než pozitivní. Možná se budu opakovat a bude to hrozné klišé, ale opravdu mi pomohli. Byl jsem opravdu obézní a pociťoval jsem to na sobě jak fyzicky tak duševně. Byl jsem unaveny, bolely mě klouby, cítil jsem se nepřitažlivě a neseběvědomě. Řekl jsem si, že se sebou musím něco udělat. Vyhledal jsem si stránky NaturHousu www.hubnuti-bezhladoveni.cz a zaregistroval jsem se. udělali mi vstupní prohlídku a jídelníček na míru. Za 10 měsíců jsem zhubl skoro 40 kilo a hubnu dále. Jsem nabitý energii a konečně se cítím dobře a zdravě.

0
před 4 roky Tomík

Musim souhlasit s Jirkou. Naturhouse patří mezi špičku v výživovém poradenství. Na první konzultaci nic neplatíte a proberou tam s váma mnoho věcí. Jestli se vám to nebude líbit, tak můžete jednoduše odejít a nic neplatit. Podívejte se na recenze...

0
před 4 roky Darina Janků

Já se obratíla na specialistu na výživové poradenství ze Svet-zdravi.cz. Zabývají se programy snižování nadváhy a hubnutí pod dohledem odborníků. Pomohli mi nejen s redukcí váhy, ale také se sestavením jídelníčku s ohledem na můj zdravotní stav.

0
před 4 roky Slávina

Mně je třeba sympatické, že tak často zhazovaný Svět zdraví je partnerem běhů Night run, já se ho účastnila minulý rok a letos v květnu jdu i s kamarádkou znovu.Zkušenosti s redukcí nemám, poněvadž to nepotřebuji, ale třeba ta podpora dobré věci se mi líbí.

0
před 4 roky Kája

Jo, to znám. Ale je tam celkem drahé zápisné.Jako šest stovek je opravdu moc.

0
před 4 roky Renata

Myslím, že kdo chce opravdu zhubnout, stačí trocha rozumu a nastudovat si nepřeberný materiál, dostupný témeř všude. Neshazuji tím význam nutričních poradců, těch opravdu dobrých, kvalifikovaných, jen málokdo v sobě najde tu sílu, a váhu si udrží, i po absolvování takového programu, anebo jej opustí vůle i v průběhu docházení do centra.

0
před 4 roky Kájo

Renato, a máte na doporučení nějakou literaturu, nebo to myslíte obecně?

0
před 4 roky Radka

Já byla spokojena s nutričním poradenstvím v infinity clinic, ale v nabídce mají mnohem více služeb. Kdyžtak mrknite na www.infinity-clinic.cz

0
před 4 roky Hana

Za mě doporučím nutriční poradnu Svět zdraví. Docházím už třetí měsíc na Běhounskou.Jsem spokojena.Samozřejmě to není zadarmo, ale sam ajsem neměla vůli zkubnout. Jsem věčná dietářka.

0
před 4 roky Terez

asi jako mnoho z vás jsem se trápila nejednou dietou. Jeden poradí to, druhý ono, ale výsledek a hlavně dlouhodobý se ne a ne dostavit. Nerada jsem se fotila, měla jsem pocit , že každá fotografie mi snad nějaké to kilo i přidá. Převrat pro mě byl ale den, kdy mi moje dcera s přítelem oznámila (v listopadu), že by se v červnu konala svatba. Pak jsem neváhala ani minutu a zašla do pobočky SVĚTA ZDRAVÍ. Podařilo se mi s jejich pomocí shodit celkem 12 krásných kil. Přes boky 14 cm a i pas šel dolů

0
před 4 roky Ilja

Myslím, že nejlepší je hýbat se a jíst hodně ovoce a zeleniny, každý organizmus je jiný..

0
před 4 roky Keppy

Terez, a držíte si tu váhu sama, anebo tam stále docházíte? Jinak ten motiv je strašně důležitý element.

0
před 4 roky Klárka

Může do nutriční poradny, i šestnáctiletá holka? Mám problémy s nadváhou, stejně jako celá moje rodina, jenomže já se s tím rozhodla něco dělat.

0
před 4 roky Slunew

Neni duvod,proc by nemohla

0
před 4 roky Jana

Klárko, a zkoušela jsi nejprve sama upravit jídelníček?

0
před 4 roky Jana

Zkus pro začátek dlouhé vycházky, a ze stravy vynechat cukr, ztužené tuky, mouku, strašidlo lepek, přidej zeleninu.

0
před 4 roky Jana

A mrkni tady na ty recepty, jsou to přímo stránky jedné známé sítě nutričních poraden: https://www.svet-zdravi.cz/recepty

0
před 4 roky Helena

Jani, ty jsou skvělý, ale suroviny mi přijdou dost drahé.

0
před 3 roky bavlnka

Šárko, a co jojo efekt? Nedostavil se? Nebo sjte zatím přestávku neměla? Ta dieta je dlouhodobá?

0
před 3 roky xxx

aaa

0
před 3 roky Marcela

V nějakém fitness obchodu s výživou a doplňky jsem viděla balená, předchystaná jídla. Chápu, že to je předražený luxus, ale zajímalo by mě, jestli se dá na tomhle zhubnout a hlavně, jestli to nasytí.

0
před 3 roky Elen

Určitě doporučuji pro ty, co řeší jarní detox a hubnutí, výborné recepty: https://www.svet-zdravi.cz/recepty

0
před 3 roky Simona

Nepapat, to je detox a hubnutí.

0
před 3 roky Iva

Ahojky, určitě poradce schvaluju. Dobrý a profesionální přístup mají poradci z centra hubneme pro zdraví a nejsou drazí. Tak vyzkoušejte. www.hubnuti-ostrava.cz.

0
před 3 roky Tereza Brno

Ráda bych se dočetla nějaký názor konzumenta superpotravin. Co na ně říkáte, kde je kupujete, a jestli cítíte nějakou razantní změnu třeba i co do redukce podkožního tuku.

0
před 3 roky Dagmar

Já kupuju jen chia semínka.

0
před 3 roky Anna

Pijete rajčatovou šťávu v rámci redukce tuku nebo detoxu?

0
před 3 roky Julie

ahoj, nekde jsem cetla, ze na detox je dobre procisteni organismu projimadlem...co vy na to?

0
před 3 roky Terka Vyškov

Porazila jsem kilogramy tak, že se přímo obrátila na poradce na výživu z firmy www.svet-zdravi.cz. Vše se mnou konzultoval, dala jsem na jeho rady, snažila se dodržet jídelníček, který mi sestavil a začala kila postupně jít dolů.

0
před 3 roky VěraBrno

Terko, můžete mi vysvětlit, jaký je rozdíl mezi Jednorázovou konzultací ve Světě zdraví za 600 Kč a Základní diagnostikou za 200 Kč?

0
před 3 roky Bára

Aničko, pila jsem to jednou, a je to chuťově takové, že si na to nemůžu zvyknout. Ale jestli to můžete, tak na detox ideální.

0
před 3 roky Slunew

Projimadlem max.vycistite streva nic vic

0
před 3 roky Silvuška

já jsem se obrátila na poradce na výživu a dodnes nelituji. Vyplnila jsem kontaktní formulář na www.svet-zdravi.cz, kde jsem si objednala schůzku na konzultaci  s výživovým poradcem. Od začátku do konce, díky jejich pomoci, jsem během půl roku dala trvale 15 kilo dolů. Sama bych to nezvládla, jejich metody, jak toho docílit, jsou opravdu velmi účinné a vůbec jsem nehladověla, jen pravidelně jedla, co mi poradili a pomaličku pitom hubla.

0
před 3 roky Kamča

Souhlásím se Silvuškou. Ve Světě zdraví mi opravdu pomohli v těžkých chvílích, kdy jsem potřebovala zhubnout nejen nadbytečná kila, ale už se mi začaly objevovat i zdravotní potíže s nimi spojené. Zvládla jsem to jen díky nim!

0
před 3 roky Marcelkaaa

Já navštívila pobočku Svět zdraví. Nejprve mi tam provedli základní diagnostiku složení organismu na speciálním přístroji. Tam jsem se dozvěděla, že moje procento tuku v těle je tragedie. Neváhala jsem a začla jsem pod jejich dohledem s redukčním programem. vědí, jak na to. Stačí se řídit jen jejich radami, mít pevnou vůli a kila šly dolů. Nelituji, že jsem se obrátila na odborníky, sama bych nikdy nezhubla.

0
před 3 roky Karla

ahoj, mam problemy se zacpou. Co s tim?

0
před 3 roky jitka

No zkus nějaké projímdlo

0
0
před 3 roky Alena Mošnov

poradce na výživu je super, když to prostě sami nezvládnete. No co, hold všichni nejsme dokonalí. Já se taky obrátila na výživového specialistu ze Světa zdraví u nás na pobočce. Díky tomuto kroku jsem konečně dokázala pochopit, jak jíst, kolikrát za den a čemu se vyvarovat, abych opět nepřibrala. Jsem štíhlá po dlouhých letech a už nikdy znovu nechci mít špeky. Díky jejich metodě jsem pochopila, jak se správně stravovat. Doporučuji, mě poradce moc pomohl.

0
před 3 roky Pajka Rajhrad

Skvělá byla má nutriční specialistka ze Světa zdraví. Byla jsem u ní nejprve na základní diagnostice. Trvá to tak cca 50 minut, je na to akční cena 200 Kč. Dozvěděla jsem se, jak jsem na tom s tukem, svaly, kostmi, obsahem vody a hlavně, na kolik se mé tělo cítí let. Bylo to super zjištění, než jsem začla hubnout.

0
před 3 roky Jiřinka

Ahoj, to co tady všichni píšete je sice moc hezké, ale takle lidstvo dříve nejedlo, zkus zapřemýšlet jak asi jedli. Jedli sezonní ovoce, jedli maso, které si ulovili, jedli spoustu zeleniny, ryb a hodně pili. Potom se koupali ve studené řece a hráli si.( a jsme opět u toho- otužuj se potom tělo také hubne,hlavně si vytváříš imunitu, člověk dřív neměl mikiny, ani ústřední topení...). Tohle byl celý jejich den plný pohybu,když se utíkali schovat před nebezpečím. A ano ještě v nedávné době jedli lidé max 2x nebo 3x denne, ráno se nasnídali pak šli na pole kde pracovali až do večera a pak se nejedli. A ano jedli chléb neboť byl domácí a pak veškerou energii spálili na polích. Co tím chci říct: Přečti si knížku: Jídlo na prvním míste( whole30) nebo Primal Blueprint od Marka S. a pak novou knížku, která teď vyšla v CZ Svoboda v Jídle. Stravuj se jako naši předci. tzn: jíš 3- max 4 denně, ale 3 jídla denně stačí. Žaludek si taky musí odpočinout. Jez maso,ryby,vajička, hodně zeleniny a kousek ovoce. Nic jiného nejez,po dobu 30 dní. pak postupně zařazuj potraviny abys věděla která ti nedělá dobře a tý se budeš vyhýbat a dáš si jí jen když na ní budeš mít opravdu chuť- musíš si vždy říct: " Stojí mi to za to?"...budeš možná překvapené ale 3 jídla denně opravdu stačí, hlavně se tomu neříká snídaně ani oběd... ale první, druhé a třetí jídlo. Takže můžeš jíst ráno maso,kuřeíc stehno apod. První jídlo o 3 vajíčkách,kupě zeleniny a kousku ovoce tě zasytí a dá ti mnohem více energie až na 4 hodiny. Než nějaký sladká koláč z kterého se uvolňují rychlé sacharidy a putují hned do tuků. Doporučuji sledovat skupinu- Just Good, instagram veru_niee a tam i psát veškeré dotazy. Sama jsem whole30 jela to hubnutí jde sama a je to bonus, v tomto programu jde o to být svobodný a ne otrok jídla, rozhodovat sám za sebe. Hlavně se mi zlepšil spánek a energie, zažívání a mnoho dalších problémů, doporučuji pro ty kteří bojují se střevama. Ale užívat k tomu nějaké léky ale bez cukru. doporčuji: http://vegall.cz/clanek/zobrazit/specialni-baleni-immun44-v-lekarnach

0
před 3 roky Majka Lužany

nejlepší poradci na výživu jsou ve Světě zdraví, jejich unikátní metoda na hubnutí je super, dlala  jsem díky jejich pomoci 20 kilo dolů, co jsem postupně nabrala po svatbě.(www.svet-zdravi.cz)

0
před 3 roky Darina H

Skvělí poradci a hlavně profíci jsou ve Světě zdraví. Můžete si vybrat. Já zvolila jednoho v našem městě a nemohu si jejich služby vynachválit.https://www.svet-zdravi.cz/poradny

0
před 3 roky Emma

řidte se svým tělem a co máte rádi a jezte podle uvážení. k tomu nepotřebujete žádnýho odborníka ani někoho kdo z vás bude tahat penize.....:

0
před 3 roky Jolana Zbýšov

nikdy bych k žádnému poradci na výživu nešla, ale dostala jsem jako dárek od manžela..:( Tak jsem tam musela. Byla jsem mile překvapena. Byla jsem u výživového specialisty ve Světě zdraví a moc mi to do života přineslo. A manžel je nyní taky spokojen..:D Opět vypadám jak před porodem..:D

0
před 3 roky Raduška Jeníkov

Dobří jsou výživoví poradci na pobočkách Svět zdraví. Jejich unikátní metoda, jak zhubnout funguje. Stačí se jen dát do jejich rukou, nešvindlovat v jídelníčku, který vám nastaví na míru, chodit k ním na pravidelné přeměřování, ať víte, jak jste na tom. Nebojte, pude to. Jen je třeba si říct už, že DOST! a jdem do boje se špekama :D

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 1


Přidat příspěvek