Porod cisařem

0
před 2 roky Lenka

Holky, které máte za sebou porod císařským řezem, jak moc to po porodu bolí?dalo by se to zvládnout i bez prášků od bolesti?

0
před 2 roky Katka

Bez prášků od bolesti to zcela určitě nezvládnete, ale dá se to vyřešit pomocí pumpičky s analgetikem, která vám bude 3 dny po porodu pumpovat analgetikum přímo do rány přes katetr.

0
před 2 roky Lenka

Pumpičku? a kde se to objednává?

0
před 2 roky Renata

Lékař ti dá recept a ty si s ním zajdeš do lékárny zaplatíš si to a lékárna to pošle rovnou do nemocnice, takže tobě to do ruk nedají. A v nemocnici Ti to aplikuje doktor a po třech dnech ti to vytáhne.

0
před 2 roky Lenka

Tak díky moc, už jsem si pumpičku zařídila, už se bojím o něco míň i v lékárně mi to docela vychválila.

0
před 2 roky Petra

není se čeho bát, bolest vůbec neucítíte

0
před 2 roky Petra

je to naprosto tak jak píše renata, ještě se běžně používá při operaci kolene či prsu..ale u císaře mi to do rány zavedlo analgetiikum které bolest eliminovalo a za ty 3 na kontrole mi ji lekař dal pryč

0
před 2 roky Karolina

Dobrý den, holky prosím co mám jako těhotná brát za vitamíny? které jsou nejvhodnější pro těhotné?

0
před 2 roky Lenka

Já jsem tohle hodně řešila, celou dobu se snažím o to, abych pro svoje tělo dělala to nejlepší, tak když jsem se s přítelem začala snažit o dítě, tak jsem navštívila doktorku, abych se poptala, co je nejvhodnější při plánování dítěte a říkala, že není moc vhodné brát klasické vitamíny. Doporučila mi Ogestan, který je nejlepší při početí, těhotenství i kojení.

0
před 2 roky Karolina

A kde se ten Ogestan dá koupit?

0
před 2 roky Lenka

Já jsem si ho koupil na eshopu lékárny https://www.lekarna.cz/ogestan-matka-a-dite-cps-30/, mají ho tam za opravdu velice dobrou cenu.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 7


Přidat příspěvek