Predkožka u dětí

0
před 4 roky Czakina

Ahoj, mám dva syny 9 a 7 let a jak už to tak kluci mají, řešíme pinďoury. Ještě ani jeden nemá předkožku úplně povolenou. Zatím to nechci řešit chirurgicky, tak prosím maminky a chlapy o nějaké rady.

0
před 2 roky Markéta

Taky bych se ráda připojila jestli by se tu přece jen někdo našel kdo s tím má zkušnost budu ráda.

0
před 2 roky Lucie

Jestli můžu doporučit tak nám pomohla pinďa mast od altaherby, po ní se ta kůžička hezky uvolnila a šla postupně přetáhnout.

0
před 2 roky Markéta

Je prosím Lucie dostání i v lékárně ?

0
před 2 roky Lucie

Pokud ho zrovná Merké mají, tak určitě ano, jinak mají svůj eshop, odkud jsem si ho objednávala třeba já protože u nás v lékárně jsem to nesehnala. Nechám ti tady odkaz ať se na to můžeš podívat https://www.pindamast.cz/

0
před 2 roky Matty

No, u nás v lékárně ji teda taky nemají... Ale jsem áda, že se teda taky objednat. Hele, jak dlouho jsi tou pinďa mastí mazala? A jak často? A pomáhá?

0
před 2 roky Lucie

To je hrozně individuální Matty. U nás to bylo co dva dny lepší a lepší, ale každý chlapec má toho pinďu v jiném stavu. Každopádně jsem ráda, že jsem na to narazila, protože synovy ta mastička pomohla a ono celkově altaherba má výborné přípravky pro děti. Výborný je i ten pomocník na zoubky, dlouho jsem nemohla nic najít co by zabralo, ale po vyzkoušení tady toho bych na to nedala dopustit a doporučuju dále https://www.altaherba.cz/zubni-pudr-prvni-zoubky?search=zoubky

0
před 2 roky Sandra

S touto mastičkou máme taky výbornou zkušenost, koupila jsem ji minulý týden a je vidě že je to den ode dne lepší takže mi spadl obrovský kámen ze srdce, že syn nebude muset na žádný zákrok a dáme to dohromady sami pomocí tady té pinďa mastičky.

0
před 2 roky Naďa

Mohla bych se zeptat jestli se musí ten pinďa tou mastičkou mazat i potom co kůžička povolí nebo jakmile se přetáhne tak už se nemůže stát, že by to nešlo ?

0
před 7 měsíci Sandra

Já jsem Nadi pak mazat přestala a pravidelně přetahujeme, aby se nestalo, že to zase nepůjde :)

0
před 6 měsíci Lenka

My jsme to kombinovali i s tou koupelí, kdy jsem ho každý den posadila do lavórku a potom namazala a zkusila trošičku přetáhnout a zhruba po týdnu už šla přetáhnout skoro celá :)

0
před 5 měsíci Tonka

No, ta péče je neskutečně důležitá. To děláš dobře :)

0
před 4 měsíci Linda

A co je ta altaherba vůbec zač ? To je nějaká nová značka ?

0
před 4 měsíci Tonka

Úplně nová značka to není, ale ty přípravky na přetažení předkožky jsou super. Nechám ti tady na ně odkaz https://www.altaherba.cz/index.php?route=product/search&search=pin%C4%8Fa%20

0
před 2 měsíci Hana

Tak ta jejich Pinďa mast je skvělá, moc mě u synka pomohla. Taky jsem na doporučení lékárnice zkusila bylinnou koupel.

0
před 2 měsíci Leona

Taky mám dobrou zkušenost u syna s Pinďou mastí, důležité je, že je přírodní bez chemie.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 4


Přidat příspěvek