Prevence proti rakovině

0
před 4 roky Kristýna

Ahoj lidičky, docela mě poslední dobou straší rakovina. Všude o tom čtu, taky v rodině se nám už vyskytla. Přemýšlíte o tom taky? Upravili jste nějak životní styl, abyste se rakovině vyhnuli?

0
před 4 roky Jirka

Podle mě tomu moc nezabráníš, žijeme ve špatném prostředí, dnes už není zdravé nic, navíc pokud to máš v genech...

0
před 4 roky gábina

Já myslím, že je důležitý zdravý životní styl, vyvážený jídelníček se spoustou zeleniny, ovoce a pohyb. Moje kamarádka lékařka mi ještě doporučila Inocell.

0
před 4 roky Kristýna

A co to je ten InoCell?

0
před 4 roky gábina

Mrkni http://www.barnys.cz/starnete-pomaleji/125-inocell.html. Je to přípravek, který obsahuje proti rakovinové látky a může se brát preventivně proti rakovině.

0
před 4 roky Kristýna

Hmm, nevím, zda takový doplněk stravy může fungovat. Já na to moc nevěřím. Spíše jsem uvažovala o tom super foods...

0
před 4 roky gábina

Tak superfoods jsou určitě fajn, kvůli vitamínům a tak. Ale žádná vědecká studie ti u nich nepotvrdí, že ti to pomůže. Ten InoCell je oproti tomu klinicky testovanej. Moje kamarádka to doporučuje i pacientům, co rakovinu už mají.

0
před 4 roky Kristýna

Hmmm, je to zajímavé no, tak já se zkusím o to Inocellu poradit v lékárně. Každopádně dík za tip.

0
před 3 roky Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

0
před 6 měsíci Jakub

Zdravím, prosím staráte se někdo o prevenci proti rakovině? Sám jsem ji prodělal, a vím jaké to je žít s touhle diagnózou, opravdu už bych to nikdy nechtěl zažít, tak bych se chtěl zeptat, zda někdo máte radu, co všechno se dá dělat pro tělo?

0
před 6 měsíci Vojtěch

Určitě žít zdravě, dostatek pohybu, zdravá strava to je ten největší základ, a pak taková ta klasická jako nekouřit a nepít moc alkoholu, když jsem se já léčil, tak jsem pročetl opravdu vše o nádorech, a nádorových buňkách, a v jednom článku jsem se dočetl, že pro rychlejší léčbu napomáhají biologicky aktivní fosfolipidy, které obsahují oplodněná vajíčka slepic, tak jsem po tom pátral, a narazil jsem na přípravek, který tyto fosfolipidy obsahuje.

0
před 6 měsíci Jakub

U nás v Česku jste na tento přípravek narazil?

0
před 6 měsíci Vojtěch

Ano u nás v Česku jsem narazil na přípravek Ovosan, pokud by Vás to opravdu zajímalo, tak doporučuji se podívat na stránky https://jaknarakovinu.cz/ovosan, kde je to vše krásně popsané. Jinak Ovosan koupíte v každé větší lékárně.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 12


Přidat příspěvek