Prevence - rakovina

0
před 10 lety Dita

Jelikož v poslední době narážím ať už v médiích nebo v soukromém životě na slovo rakovina a její nedostatečná prevence, jak tomu alespoň vlastní snahou mohu napomoci, aby se mě nemoc vyhla. Například nepoužívám deodoranty a chemické smrady v podpaží, čímž se snažím chránit před vznikem rakoviny prsu. Mohu vůbec zabránit vzniku rakoviny, nebo je ve mě zakkódovaná a jen čeká na to kdy se probudí. Jaká je vlastně prevence?

0
před 10 lety 6sense

Doporučuji si přečíst toto:
http://osel.cz/index.php?obsah=6&clanek=970

0
před 10 lety AlenaP

Myslím, že prevence proti rakovině je hlavně nekouřit! Nejíst tučná masa a chemicky upravované potraviny. Žít spíše na vesnicích než ve městech. Ale pokud má k rakovině někdo genetické předpoklady, je pravděpodobné, že se s nějakou její formou setká :-(

0
před 10 lety maca.lvz@

Prevence určitě existuje, zdravý životní styl, přírodní bylinkové produkty, dostatek, spánku, pitný režim, mít radost ze života...mít pozitivní myšlenky, užívat si! Mít se rád :O)
Jednoduché napsat, težší konat...sama vím o čem píši. Mít víru v cokoli, zkuste číst knihy Tajemství...vyšlo jich mnoho, na netu si stáhněte film The Secret (Rhonda Byrne) a sledujte, nestačí 1x, je tam mnoho info, jak se změnit, jak být úspěšný, uzdravit se,...

0
před 10 lety Zdeněk

Antikancerogenní dieta biotronika Josefa Zezulky, popis příčin a způsobu léčby rakoviny.

http://www.dub.cz/cs/antikancerogenni-dieta.php
http://www.dub.cz/cs/biotronika.php

0
před 9 lety Danah

Na přednášce jedné paní doktorky zaznělo: "Rakovina má ráda, když se jí lidi bojí! Když o ní mluví. To se jí pak daří." Je to v našich myšlenkách, v psychice, jak naprogramujeme své tělo- jestli na program nebojácného vítěze nebo na program strachu před touhle nemocí. Která ale neznamená konec světa: hodně lidí mělo dost síly vyléčit se.

0
před 9 lety karča

Svou roli hraje dědičnost, životní styl, ale z mého pohledu je v nejvíce procentech příčinou rakoviny STRES, psychika, strach z této nemoci...

0
před 9 lety karča

prevence?: zdravý životní styl, pozitivní myšlení, v rámci dědičnosti - zajímat se o rodinnou anamnézu, nemoci v rodině (dle toho pak nároky na určitá vyšetření), dodržovat pravidelné preventivní prohlídky.

0
před 9 lety MartinSX

Rakovina je svine a vsechny vlady a podnikatelé taky. Vsichni se hrabou po prachách a moci a místo vymýšlení jak na ní, vymýšlí jak zbohatnout ještě víc. Rok 2011 a já jdu už na druhý pohřeb rodinných známých během půl roku. Ani jedné nebylo ani 30. A Jedna tu nechala 4 letou holčičku. Každý kdo má na účtě víc jak milion a nepomáhá druhým, je svině sobecká. A pokud to není o penězích tak aspon o te pomoci. Místo toho závist, nepřejícnost, zlodějina, násilí a hnus. A tuplem v pošahaný ČR, kde si cikáni říkají romové, a moje sestra by z materske nemela ani na jidlo, hlavne ze oni si jezdí pujcovat(nenávratně) cizí věci v Octaviích. Fujj sem se rozčílil...omlouvam se.

0
před 9 lety Visionseeds.cz

Kanabinoidy s účinnou látkou THC z hybridů Canabis Indica a Sativa prokazatelně inicializují řízenou buněčnou smrt tzv. Apoptosu a dle informací z tisku prostě brání růstu a proliferaci nádorů. Pěstujte konopí pro vlastní potřebu, 1 - 3 rostliny není trestné. ---------------------------- [odkaz smazán z důvodu reklamy]

0
před 9 lety Hanka

Já Vám mohu doporučit nejen jako prevenci, ale i jako pomoc při nejrůznějších potížích od astmatu po žaludeční vředy produkty obsahující houbu Reishi (Leskokorku), která je v Číně uznávaná jako lék a v Japonsku ji dopoučují i při léčbě rakoviny. Většina nemocí, včetně rakoviny, vzniká v překyseleném organismu. Více informací naleznete na www.prevence.dxnkava.cz nebo mi napište na hasnajdrova@seznam.cz.

0
před 9 lety Danah

Můj muž měl rakovinu tlustého střeva, a po operaci když byl propuštěn domů a čekal na chemoterapii, ptal se doktorů, jakou dietu má dodržovat, jak se stravovat...oni mu řekli: "Žádnou, teď už je to jedno." Jsou to dobráci, kterým je dobře se vyhnout. :-D

0
před 9 lety eva

Přikláněla bych se k překyselení organismu. Souvisí to se způsobem výživy dnes-proto tolik rakovin. V zásaditém prostředí nádor nemůže vyrůst, odtud i známá léčba javorovým sirupem a sodou.

0
před 9 lety magda

Kvalitní celistvá strava a pohoda, to jsou velcí pomocníci. Výzkumy, jak strava působí na rozvoj rakoviny probíhají od 70. let (živočišné potraviny podporují vznik rakoviny), bohužel kvůli farmaceutickému byznysu nejsou moc zveřejňovány. Pak jsou ověřenou zbraní tzv. FÉNIXOVY KAPKY, což je stručně řečeno výtažek z THC (konopí). P.S. doktoři vůbec nic neví o správném stravování, což je základní chyba! a dle mých zkušeností i většina nutričních odborníků!!! Stručně řečeno, jako prevenci rakoviny doporučuji VYVÁŽENOU veganskou stravu.

0
před 9 lety Danah

Už jsem někde psala, že v televizi byl rozhovor s profesorem Verkerkem, odborníkem na biozemědělství. Jeho syn studuje medicínu na prestižní Univerzitě v Cambridge. Tato Univerzita zařadila do výuky pro budoucí mediky během 3 let studia jediný den,věnovaný výživě!!! Mr.Verkerk ještě se suchým anglickým humorem poznamenal, že si dovede představit, že byl vybrán ten nejnudnější přednášející, aby studenti přednášku zaspali.:-) Takže tudy se ubírá naše budoucí medicína: budeme drženi "na drogách"( drugs-léky).

0
před 9 lety vercounek

no a proč by nám doktoři radili, jak máe správně jíst? Vždyť by přišli o pacienty!!! Ty se staraj akorát o to, aby do lidí furt rvali antibiotika, no a už to jede, zbouraná střevní mikroflora, že máte baštit acidophily atp, to vám neřeknou, no a za měsíc přijdete zas........no a po pár letech takového života začnou bujet nádorky. Rakovina nebolí a to je její největší zbraň

0
před 9 lety vercounek

Hanka: tyhle stránky nejsou o tom, aby ste si sem vkládala reklamu, na to je spousta jiných!!!

0
před 9 lety jana 72

Mně pomohl v léčbě počínajícího karcinomu děložního čípku homeopatický lék,následně jsem začala homeo. studovat a nyní ji také praktikuji.Vyhla jsem se operaci i chemoterapii.

0
před 9 lety jana72

Dobrý den,mně osobně pomohla na počínající karcinom děložního čípku homeopatická léčba.Vyhla jsem se operaci i následné chemoterapii.Doporučuje se i jako prevence.Výsledky cytologie z 12/2011 - 1 a dnešní kontrola v centru onkologické prevence Na Buluvce - bez nálezu.

0
před 9 lety Zdenka

Důležitá je prevence. Je důležitě nejen nepoužívat "toxické" kosmetické přípravky. Z hlediska nevhodnosti deodorantů nejso uvšechny špatné, dají se pořídit i deodoranty bez hliníku, ale jsou samozřejmě dražší, ale je rozhodně lepší investovat do svého zdraví.

Ohledně zdraví: je důležité hlavně zdravě jíst, protože mnoho lidí si to neuvědomuje, ale strava se ukládá ve střevech a sedí tam i několik dní či týdnů, hlavně maso, které zde vyloženě hnije a rozkládá se. jelikož střeva mají záhyby, je nutná vnitřní očista. Zde doporučuji chlorellu, která se prodává v tabletkách, zapije se vodou a v těle nabobtná a čistí střeba i těžko dostupné záhyby. Chlorella napomáhá i v boji proti rakovině, ale je vhodná i jako prevence. Také pomáhá vyloučit škodliviny z těla a toxické látky.

V kombinaci s chlorellou doporučuji používání zeleného ječmene, který přetváří kyselé prostředí- které milují nemoci, na prostředí zásadité.

Používání těchto dvou přírodních produktů se jejich účinek násobí, takže není nutné toho užívat mnoho, ale jedná se o přírodní produkty, takže zde nehrozí žádné vedlejší účinky či předávkování a opravdu pomáhají a to nejen při vzniklých zdravotních potížích, ale i jako prevence.

V případě koupě je nutné se dívat na certifikát kvality produktu, protože na trhu existují levnější verze, ale je nutné si ověřit kvalitu výrobku.

Užívám tyto oba produkty preventivně od jedné nejmenované firmy, která vyrábí kvalitně zpracovanou chlorellu i ječmen. Dříve jsem si tyto výrobky kupovala levněji jidne, ale ta kvalita se nedá srovnat, nyní tyto produkty užívám již několik let a opravedu mohu jen doporučit.

V případě zájmu mi můžete napsat email nebo klikněte na: www.chlorella-jecmen.info

Příklady léčby najdete v blogu. Jsou zde fotky lidí, kterým tyto zelené potraviny již pomohly.Jedná se např.o diabetes, lupénka, atd.


0
před 8 lety Robinsonka

Od 11. září pořádá Liga proti rakovině putovní výstavu Každý svého zdraví strůjcem. Hlavním tématem V. ročníku putovní výstavy o onkologické prevenci jsou nádorová onemocnění ledvin.
http://www.lpr.cz/index.php/putovni-vystava

0
0
před 8 lety Aniette

I tohle téma probíráme na stránkách www.komunita111.cz nebo www.trijednicky.cz

0
před 8 lety Denisa

Dobrý den. V každem případě si člověk má hlídat kyselost v těle a to jednoduchým testem PH proužky, které dostane v lékarně. Hlídá si moč. Pokud má organidmus překyselený měl by si ho vyrovnat a na to jsou vynikalící prdukty např....Probalance.... K dostání u firem zabývajících se zdravím... v lékarně nemá tak silné účinky. Já mám skvělé zkušenosti s Probalance od firmy LR a působí velice účinně i při dietách a používají ho i sportovci díký silným zdravotním účinkům.
Pokud máte podrobnější otázky ozvěte se na email, ráda Vám odpovím konkrétně.

0
před 8 lety Miroslav.kizik@

Jednoduche zasady:

Svoj domov, stravovanie, hygienu....Proste vsetky kazdodenne aspekty nasho zivota prisposobit prirode tj. ziadne savo, ziadne smazene rezniky kazdy den,....vsio. nahradit prirodnymi alternativami....

Zakladne piliere zdravia : Psychicka pohoda, zdrava vyziva, sport, zit v cistom prostredi, vela vela ovocia, zeleniny v co najprirodzenejsej forme... malo spracovanych jedal, malicko cukru, masa, mlieka a podobnych zbytocnosti.....

Otazky ohladne zdravej vyzivy rad zodpoviem : Miroslav.kizik@gmail.com

Bezplatne, taktiez nie som predajca ani nic podobne.... pekny den ....

0
před 8 lety alune

Rakovina je castecne zakodovana geneticky a da se k ni dostat velmi rychle primou cestou,spatna strava, koureni, alkohol,velka stresova zatez,obezita,malo pohybu,dlouhodoby pobyt ve spatnem prostredi/ spatne ovzdusi atd./Je pravda ,ze nektere vyse uvedene faktory muzeme sami ovlivnit a rakovine se vyhnout, nebo aspon velkou, dlouholetou oklikou se ji vyhnout. Da se rici, ze sve zdravi drzime ve svych rukou.Chcete poradit,ozvete se : alune7@seznam.cz

0
před 8 lety Bledá Tvář

Prevence rakoviny plic = kuřte

http://www.wmmagazin.cz/view.php?cisloclanku=2010120007

0
před 8 lety pruzinetchka@

Video na youtube...Léčba rakoviny zevnitř ;-)

0
před 8 lety pavlatko

Dnes budeme mít v Komunitě 111 chat právě na toto téma, pokud budete mít chuť a čas, tak se zapojte :)

0
před 8 lety Bledá Tvář

Možný konec rakoviny již za 3 dny
NEVÍM, ZDA JSTE TO VĚDĚLI, ALE PÍŠE SE O TOM NA NETU HODNĚ.ROKY VÝZKUMU - BEZ NÁVŠTĚVY NEMOCNICE - LÉČBA SKORO ZDARMA!!! ZNIČENÍ RAKOVINY ČEHOKOLIV A V JAKÉMKOLIV STÁDIU S 90 % ÚSPĚŠNOSTÍ !!!!!!
Rakovina je houba, která miluje cukr a žije v kyselém prostředí - viz příloha -Rakovina není nemoc, ale přírodou řízené prodloužení života. Rakovina není nic víc než poslední projev extrémního překyselení organismu a toxicity tělesných tekutin a tkání. Za těchto podmínek a při dysfunkci imunitního systému by tělo předčasně zemřelo.
Proto na svou ochranu moudře začne shromažďovat vnitřní toxiny, obalovat je oslabenou super-kyselou tkání a zapouzdří je pod nepropustnou ochrannou vrstvou, aby zabránilo jejich dalšímu šíření. S tímto důvtipným řešením obdrží majitel smlouvu na delší život. My ovšem tomuto procesu říkáme choroba. Tělo vytvoří tumor proto, aby potlačilo a uklidilo jedy, které nemůže jinak vyloučit a prodloužilo si život na tak dlouho, jak jen je možné, poskytujíc svému majiteli dostatek času na k eliminaci interní toxicity. Metastázy jsou poslední pokus těla ke své záchraně. Jestliže je tato interní toxicita úspěšně potlačena, tělo postupně bezpečně odstraní všechny nádory a navrátí se mu zdraví. Pokud tento proces není úspěšný, osud majitele těla je definitivně určen a umírá - ne na rakovinu, ale na extrémně jedovaté léčebné postupy, intenzivní emoční zhroucení, zoufalství a stres.
Zkuste své tělo z celého srdce co nejvíce milovat a co nejdříve začněte s detoxikací. - Léčba rakoviny javorovým sirupem a zažívací sodou? Lze rakovinu vyléčit práškem do pečiva a javorovým sirupem? Očividně ano. Tato informace probleskla novinovými titulky, ale stejně tak rychle byla potlačena. Léčba popularizovaná Jimem Kelmunem, důchodcem žijícím v Asheville v Severní Karolíně, znamená skutečný průlom. Říká: "Podal jsem tu směs více než 200 pacientům, u nichž diagnostikovali rakovinou v konečném stádiu. Z toho 185 lidí pak kupodivu žilo ještě 15 a více let - a téměř polovina se rakoviny úplně zbavila."
Vypadá to jednoduché až k pláči, ale tato prostá léčba zažívací sodou a javorovým sirupem je nesmírně účinná přírodní chemoterapie, která velmi efektivně hubí rakovinné buňky . Přitom zcela postrádá brutální vedlejší účinky provázející většinu nesrovnatelně méně efektivních "standardních" chemoterapeutických metod. Za tepla vytvořená směs chemicky čisté jedlé sody (hydrogenuhličitan sodný; NaHCO3) a javorového sirupu je velmi efektivní prostředek proti všem druhům rakovin.
Ohřátím se na sebe pevně navážou molekuly sody a javorového sirupu, a takto vybavená glukóza může zamířit k rakovinovým buňkám. Rakovinové buňky prostě milují cukr, který přímo nezřízeně hltají. V tomto případě je ale na molekuly cukru navázaná silně zásaditá sodíková sloučenina! Kyselé rakovinové buňky absorbují s cukrem i so du, a to je jejich zkáza ...
Recept: Javorový sirup a jedlá soda 3 díly javorového sirupu a jeden díl jedlé sody (soda bicarbona) smísit (např. 15 lžiček sirupu a 5 lžiček sody) a promíchat, dát poté v kastrůlku na sporák, zahřívat 5 minut nepříliš silně, aby teplota sirupu nepřesáhla 40 st C, dokud směs poněkud nezahoustne. Na počátku může být užíváno častěji, např.3x denně jedna čajová lžička.Jinak stačí brát 1 čajovou lžičku 1x denně, dlouhodobě. Může být rozpuštěna ve vodě nebo třeba namazána na chléb. Javorový sirup může být případně dočasně nahrazen medem. Obecně platí: nejíst jinak žádný cukr v nápojích ani v pokrmech, s výjimkou trošky ovoce.
Tato léčba je založena na tom, že rakovinové buňky milují cukr, který do sebe vtahují. Javorový sirup obsahuje čistou glukózu, takže tuhle podmínku dokonale splňuje. Tak se látka dostane přesně do centra nádoru. Jedlá soda pak dokáže díky obrovskému obsahu kyslíku rakovinový nádor doslova rozbít zevnitř. A to už během prvních tří dnů. Dochází tak k naprosté likvidaci nádoru v jakémkoli stádiu, tedy i v konečné fázi rakoviny.

0
před 8 lety Stana

Když tvrdíte že "Rakovina není nic víc než poslední projev extrémního překyselení organismu a toxicity tělesných tekutin a tkání"
Proč mají rakovinu malé děti ve věku 3let. Za tuhle dobu se překyselit nedokážou a stejně je spousta kteří mají leukemii

0
před 8 lety Bledá Tvář

Ptejte se zde

http://www.wmmagazin.cz/view.php?cisloclanku=2009030147

0
před 8 lety Stana

Takže jde prostě o nějaký okopírovaný článek, ne o vaše zkušenosti, nebo přesvědčení. Ptám se zde, tady jste přispěl do diskuze.

0
před 8 lety Bledá Tvář

JE TO OKOPÍROVANÝ MAIL, KTERÝ JSEM DOSTAL PŘEDEVČÍREM.
Je zajímavý, tak jsem jej sem dal.

0
před 8 lety Bledá Tvář

Jinak máte šanci použít "klasickou" metodu a když budete mít štěstí, tak ...

http://www.wmmagazin.cz/view.php?cisloclanku=2012110008

0
před 8 lety Bledá Tvář


Trend současnosti: používat méně chemoterapii

Ještě v roce 2003 měli pacienti z Česka o polovinu horší dostupnost radioterapie, tedy léčby pomocí ozařování, než ostatní Evropané. Na jeden ozařovací přístroj připadalo 416 tisíc obyvatel, přitom průměr Evropské unie tehdy dělal něco přes 220 tisíc. To znamenalo, že léčba byla pro řadu českých pacientů nedostupná.

Zdroj: http://ona.idnes.cz/nadory-uspesna-lecba-0rg-/zdravi.aspx?c=A130524_110142_zdravi_pet

0
před 8 lety Peta

Sláva, internisté budou mít možnost předepisovat pacientům širší spektrum léků! Tím asi vláda lidstvo vyléčí...
Nevím proč, ale zdá se mi, že chronické choroby nejsou dnes již výsadou důchodců, ale stále častěji i u malých dětí...
http://www.novinky.cz/domaci/302969-polovina-lidi-nad-65-let-trpi-tremi-chronickymi-nemocemi.html

0
před 8 lety Danah

Peta: A co tedy doktoři dělali, že nechali akutní chorobu přerůst v chronickou? Léčili? :-))) Logicky si vyrobili stálou klientelu pacientů, kteří, zdá se, jsou na ně odkázaní.

0
před 6 lety Anička

Výborné zkušenosti máme já i celá naše rodina s lékařským petrolejem (prodává se jako Petroleum D5). Škoda, že se o něm v ČR obecně neví, je to výborná věc na mnoho kosmetických i zdravotních potíží, včetně těch nejvážnějších a zde diskutovaných. V lékárnách běžně nebývá, ale dá se objednat přes internet.

0
před 6 lety Zdenka

Chodíte na preventivní onkologická vyšetření? Jsou zdarma nebo si je musí člověk zaplatit?

0
před 6 lety Zuzka

Já nechodím. Chodím teda na mamograf, když mi dá doktor žádanku, ale že bych se sama zajímala to ne. Ani nevím o tom jestli by mi to doktor napsal, bez placení, když na sobě nepociťuji žádný příznak.

0
před 6 lety Zdenka

To právě taky nevím. Proto mě zajímají jiné názory. Na mamograf taky chodím, to mi vždy dává doktor.

0
před 5 lety Haničččka

Prevence určitě existuje, i když si myslím, že je to hodně dáno geneticky, životním stylem. Každopádně i hodně pomáhají vyšetření a konzultace s lékařem. Zjisti si u své pojišťovny, jaké poskytuje programy na prevenci. 211 má právě onkologický program:)

před 5 lety Markus

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 5 lety Hanka

Vercounek: chtěla jsem jen poradit. Lékaři neumí léčit ani sami sebe a spousta z nich užívá Reishi. jen o tom nemluví. Vercounek: Hanka: tyhle stránky nejsou o tom, aby ste si sem vkládala reklamu, na to je spousta jiných!!!Já Vám mohu doporučit nejen jako prevenci, ale i jako pomoc při nejrůznějších potížích od astmatu po žaludeční vředy produkty obsahující houbu Reishi (Leskokorku), která je v Číně uznávaná jako lék a v Japonsku ji dopoučují i při léčbě rakoviny. Většina nemocí, včetně rakoviny, vzniká v překyseleném organismu. Pro více informací mi můžete napsat na hasnajdrova@seznam.cz.

0
před 5 lety Petr

Nám se v rodině osvědčila Andská fytoterapie, o knihu o ní si můžete napsat na mail amc@ginet.cz . Posílají ji zdarma. Pěkný den.

0
před 5 lety Jiří

Dobrý den všem.

ZDRAVÍ NENÍ VŠECHNO, ALE BEZ ZDRAVÍ JE VŠECHNO NIČÍM!

Velmi pravdivý citát! Nejsme-li plně zdraví, nemůžeme se na 100% věnovat své práci, rodině, přátelům a svým koníčkům.
Je spousta lidí, kteří si svého zdraví moc neváží a své tělo huntují. Pak není divu, že mají zdravotní potíže i velmi vážné a smrtelné. (rakovina, leukémie, nádory atd.). 

Svému zdraví se začnou věnovat, až na poslední chvíli a diví se, jak to, že mají tyto problémy. Celou dobu nic a najednou je tu taková nemoc.

Naše tělo je ohromující samoléčivý organismus! Je ale potřeba mu pomoc, podpořit ho.
A jak?
DODÁME-LI NAŠEMU TĚLU TO CO POTŘEBUJE Z ČISTÉ PŘÍRODY (živiny, vitamíny,minerály a stopové prvky), PORADÍ SI Z KAŽDOU NEMOCÍ, VČETNĚ RAKOVINY!

Já jsem rakovinu neměl, ale poznal jsem osobně za téměř 15 let celou řadu lidí, co měli rakoviny, leukémii a jiné a jsou dnes zdraví. Lékaři si bohužel nevěděly rady a dávali lidem jen pár týdnů života.

ŠANCE NA UZDRAVENÍ VŽDY EXISTUJE!!! Potřebujete zharmonizovat svůj organismus a nastavit do rovnováhy. Na našem webu jsou popsány 4 kroky k harmonizaci organismu.

Používejte vše, co je pro Vaše tělo dobré.

Budete-li mít zájem, podívejte se na náš web. www.zivotbeznemoci.cz  Výrobky, které si zamilujete!

Mějte se moc krásně a nikdy se nevzdávejte.

Jiří


 


 

0
před 3 roky Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

0
před 3 roky Andrea

Aspoň bych v rámci prevence rakoviny dětičky naočkovala proti rakovině děložního čípku, máme to v rodině, takže toto fakt nepodceňuju. Očkování ať už jakékoliv je vždy zásah do organismu a ne každý to dobře snáší, takže bych se snažila předejít i případným reakcím po očkování a podpořila to vhodným doplňkem jako je třeba vakcinal. Jinak samo nepít, nekouřit, nestresovat, jíst zdravě, cvičit... to všichni známe...

0
před 2 roky Eva

Ohledně prevence se toho moc neví. Včasné odhalení rakoviny ale výrazně zvýší úspěšnost léčby. V případě rakoviny prsou se doporučuje alespoň domácí samovyštření. Jak na to najdete na https://www.intimidea.cz/blog/samovysetreni-prsou-je-velmi-dulezite/

0
před 9 měsíci Alice

Dobrý den, bohužel mne to také potkalo, a byla mi diagnostikována rakovina prsu, naštěstí odhalena ve velice raném stádiu. Můžete se prosím někdo poděli o zkušenosti s léčbou?

0
před 9 měsíci Petra

Když jsem chodila na ozařování, tak jsem hledala všemožně informace, jak napomoci úspěšné léčbě, narazila jsem pak na Ovosan, který obsahuje látky, které napomáhají úspěšné léčbě.

0
před 9 měsíci Alice

A to jste brala jen v průběhu léčby?

0
před 9 měsíci Petra

Ne beru ho i teď, protože nikdy nemáte vyhráno, a já mám strach, že by se mi to mohlo vrátit. Doporučuji se podívat na https://jaknarakovinu.cz

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 7


Přidat příspěvek