Probiotika

0
před 12 měsíci Fanny22

Ahoj! Máte prosím nějaká doporučení na probiotika na léto? Koncem srpna jedu do Egypta a bojím se střevních potíží, tak mockrát díky za jakoukoli případnou odezvu.

0
před 11 měsíci Kamika

Ahojky....Jo to chapu dělas dobře,taky ted budu kupovat..No hele ja na malyho od malinka pouzivam laktobaciliky od naturevia...Vyjdou cenove dobre a ja mam dobry pocit,že malymu davam to nej.

0
před 11 měsíci Miluse8

Tyjo tak tohle by mne také zajímalo, do Egypta jezdíme s partou každoročně a pokaždé někdo během prvních pár dnů odpadne kvůli průjmům. O tom, jak je to obzvlášť u moře nepraktický, netřeba slov… co si budeme nalhávat :-D

0
před 11 měsíci Simmča

Já všema deseti doporučuju Naturevia Laktobacily, na exotickou dovolenou pro mě nutnost, jelikož jsem na střevní potíže trpěla odjakživa a kazit si tím každoročně dovolenou byl fakt opruz. Beru týden před odletem 1x denně, pak během celýho pobytu a už jsem 2. rokem bez problému.

0
před 11 měsíci LidushM.

U nás Naturevia taky jednička, osobně už kupuji několik let, takže ještě pamatuji název Swiss Nature, každopádně produkt mi přijde pořád stejný, což jsem ráda, takže za mě veliká spokojenost.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 2


Přidat příspěvek