Probiotika - bolesti břicha

0
před 6 měsíci Iva

Jsou nějaká probitika, které by měly efekt na zažívání ?

0
před 6 měsíci Aneta

NO vyloženě na tohle ne, ale co se týče složení, tak by vám mohl pomoct tento přípravek http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_11/

0
před 6 měsíci Emma

Měla jsem stejný problém, brala jsem je asi měsíc a bylo to horší. Prostě si dejte jeden den půst nejlépe víkend, jen pít vodu a pít vývar. a Uvidíte jak vám bude lépe. Žádné bolesti břicha, křeče ani nadýmání.

0
před 6 měsíci Iva

Takové pokusy už mám za sebou a bez efektu. Každému hlavně zabírá něco jiného, takže já jdu vyzkoušet ty probiotika, za to nic nedám.

0
před 6 měsíci Emma

Tak celkově změnit stravu. Jen ovoce, zeleninu, maso, vajička, a ryby, avokaádu a ořechy. Jezte 3x denně a nezatěžjete tím tak žaludek a trávení a hlavně střeva.
doplňky najdete tady- http://vegall.cz

0
před 6 měsíci Zdeněk

Ahoj, super docela širokospektrální probiotika jsou omxprobiotika. Doporučuji. Majá fakt silný záběr účinků.

0
před 5 měsíci Eliška

Omx probiotika? Neslysela jsem o nich... Co jsou tač? Kde koupím? V lékárně?

0
před 5 měsíci Aneta

Nevím co to omx je, ale zřejmě to nebude nic tak osvědčeného, jako jsou probitika od pharma agency.

0
před 5 měsíci Alex

Co se týče probiotik, tak mě osobně se osvědčily tabletky Bion 3 :) Doporučuji. Je to kombinace multivitamínu (tj. vitaíny a minerályú a probiotik :)

0
před 4 měsíci Zdenka

Nevím, proč by OMX měla být neosvědčená probiotika? Jen proto, že ty, Aneto, je neznáš, tak jsou neosvědčená? To snad ne:D Hlavně že si tady zropaguješ svoje:D OMX ereme celá rodina nám se teda osvědčily dost :)

0
před 4 měsíci Karla

Já si myslím to samé... tato diskuze prostě slouží k tomu, abychom si navzájem vyěnily zkušenosti :)

0
před 4 měsíci Zdeňka

Je to tak :) A já se teda optám na ta omx probiotika. Koukala jsem na jejich web a tak nějak jsem vyčetla, že slouží i k posílení imunity. Je to tak, že se mohou brát i jako prevence, nikoli jen v případě užívání ATB?

0
před 4 měsíci Mia Mia

já používám probiotiky od www.pharmaagency.cz, nejsou tak drahá, jsou cenově dostupná a moc mi pomáhají upravit trávení a hlavně je používám po nějaké nemoci, při zácpě, při průjmech a jen tak jako prevence

0
před 4 měsíci Ella

Zdeňko, ano přesně, na to ty vitamíny jsou :) Já jsem je začala brát před zimou a žádné virozy mě netrápí :)

0
před 4 měsíci JItka

Já to taky teda nechápu, protože ta OM probiotika jsou poměrné známa a velmi účinná :)

0
před 4 měsíci Bára

Taky sem teď vykoušela probiotika od Pharma Agency, dokonce i s vitaminem C+D, což je super hlavně teď v zimě. Nikde sem neviděla probiotika i s vitaminy. Tak mě to mile překvapilo.

0
před 4 měsíci Gita

Ahoj Báro, a cenově to prosím vychází jak? To je fajn kombinace. Já přes zimu právě taky hodně užívám c,d a probiotika, a je fajn to mít takhle v jedné tobolce. 

0
před 4 měsíci Bára

Tady máš přímo web http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_11/ tak koukni. Cena je o proti samotným probiotikům fajn, vzhledem k tomu, že tam sou navíc i ty vitaminy, který už nemusíš samostatně kupovat.

0
před 4 měsíci Vlaďka

Jeden den pust. dost jsem se dočetla na- http://vegall.cz/clanek/kategorie/nas-sortiment

0
před 4 měsíci Ella

No, holky... teda těch vitamínů ale je... já ale třeba vůbec nevím, podle čeho a jaké si mám vybrat :/

0
před 3 měsíci Jana

nebrat žádné

0
před 3 měsíci Mirka

Cože Jako? Jak nebrat žádné? Co je to jako za radu? Tady si radíme, jaké jsou nejlepší, tak je asi brát chceme, víš... tak buď přispívej k věci nebo nepřispívej vůbec!

0
před 3 měsíci Helena

Holky...dostala jsem na pohotovosti ATB...potreuji k tomu probiotika...jaka koupit? :/

0
před 3 měsíci Máša

Dívej, jako to záleží... V lékárně seženeš probiotika prakticky hned. Já jsem ale pro kavlitu. Když už se léčím, tak ať to stojí za to! Proto ti třeba doporučím OMX probiotika... https://www.omxprobiotika.cz/ Ta jsou podle mě nejlepší volbou! Krásně se postarají o vyvážené prostředí ve střevech, jsou vhodné prakticky pro všechny paciety....

0
před 3 měsíci Jiřina

No, k těm probiotikám...ano, určitě je třeba je brát, ale já jsem spíš pro udržování zdravé mikroflory pořád... Proto beru vitamíny Bion3 - http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#imunity A mám kompletně vystaráno :) Je to kombinace vitamínů, minerálů a probiotické složky :)

0
před 3 měsíci Indi

Mášo, mě tato probiotika doporučila dr, ale přišla mi drahá :(

0
před 2 měsíci Míša

Indi, jako ony jsou dražší, ale víš co, oobyč probioika koupíš za 150,-... Tyhle stojí kolem 300, ale je to právě ta kombinace tří složek. Kdyby sis měla koupit vitamíny, minerály a proioti zvlášť, tak tě to přijde mnohem dráž, než na 300,-Kč.

0
před 2 měsíci Indi

No, jako taky pravda... Jako co, já jsem si je koupila. Taky jsem si zvážila to, že v těch vitamínech je složka vitamínů, minerálů a probiotik a přišlo mi to právě díky tomu hodně výhodné.

0
před 2 měsíci Daffne

Tyhle probiotika jsem si koupila po doporučení kamarádky. Myslím, že fungují jak mají ;)

0
před 3 týdny Dana

Probiotika ano. Hlavně po antibiotikách. Máme dobrou zkušenost s Colonfitem http://www.colonfit.cz obsahuje i hodně vlákniny a je přírodní 

0
před 3 týdny Kryštof

Jak píše Dana  - probiotika určitě ano a po ATB jsou nezbytností. Každopádně ale není od věci je užívat i jako prevenci. Já osobně je preventivně užívám. Beru tato https://www.omxprobiotika.cz/.

0
před 3 týdny Akinomka

Vážení, ty vitamíny Bion3 obsahují vitamíny, minerály a taky 3 probiotické složky. Chci se jen zeptat - tu probiotickou složku obsahuje jak ten Vital nebo jen Imunity?

0
před 3 týdny Sandra

Akinomko, jak vital http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#vital, tak imunity http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#imunity obsahují vitamíny, minerály i probiotickou složku. Rozdíl je ve složení vitamínů a minerálů - podle toho, na co se vitamíny užívají...

0
před 7 dny Andrea

Kryštofe, jak jako preventivně? Já měla za to, že se probiotika užívají jen při potížích nebo při ATB... Nebo tak to není?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 4


Přidat příspěvek