Probiotika od narození

0
před 4 měsíci Lidushh

Zdravím, nutně sháním nějaká opravdu kvalitní probiotika pro děti od narození, poradil by někdo? Jediné co, tak pokud možno aby byly v jiné formě než kapkách, jelikož ty se nám v minulosti moc neosvědčily skrz krátkou použitelnost.

0
před 4 měsíci Lenka

Mala ma doma kapsle, zuzla je jako bombonky, moc ji chutnaji. Optej se v lekarne na probiotika Naturevia - Laktobacilky.

0
před 4 měsíci Miluse8

Přesně tak, naposled jsem díky nějaké tv reklamě kupovala také kapky a bohužel… jedno použití (1 období) a mohla jsem je vyhodit, jelikož se musí samozřejmě po otevření spotřebovat celé, takže za mě pak škoda peněz.

0
před 4 měsíci Tereza Vorašová

Já mám osobně velice dobrou zkušenost s Laktobacílky baby od Naturevia, naprostá jednička! Kdyžtak doporučji mrknout https://www.pilulka.cz/swiss-naturevia-laktobacilky-baby-cps-60

0
před 4 měsíci Nina

Tak ty mame doma taky , deti je miluji, zaciz jsem velice rada, kupuji je akorat rovnou na jejich strankach naturevia.cz/e-shop/laktobacily/laktobacilky-2/, spolu s mými vitaminy.

0
před 4 měsíci Carollka

Přidávám se s Naturevia, kupovali jsme pro malýho taky a zkušenost parádní…mimochodem kdeyž už tu padly ty kapky, tak tohle jsou naopak vysýpací kapsle, takže pak můžete dát do lednice a vydrží vám klíďo do dalších ATB.

0
před 4 měsíci Lidushh

Tyjo tak to vypadá moc dobře, myslím, že rovnou objednám :-D Ještě jednou díky a přeju hezký den, něco takového jsem přesně hledala…

0
před 4 měsíci Tereza Vorašova

Jo jo taky je od tamtud nekdy objednavam, ale kdyz toho beru vic

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 12


Přidat příspěvek