Problém se spánkem

0
před 5 měsíci Milada

Zdravím, teď po vánocích špatně spím. Měla jsem dlouho volno a ponocovala a nějak se nemůžu přepnout do normálního režimu a chodit brzo spát. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Co Vám pomohlo?

0
před 5 měsíci Karin

Zdravím, zkusila bych se poptat v lékárně na nějaký preparát bez receptu, který Vám neublíží.

0
před 5 měsíci Věra

Zdravím, já chodím na směny a tělo mám už tak zmatený, že jsem nemohla spát. Známá mi pak doporučila Melatonin Forte a ten mi fakt pomohl.

0
před 5 měsíci Milada

Děkuji za doporučení a je prosím Melatonin na předpis, je potřeba užívání zkonzultovat s doktorem? Nemáte odkaz pro víc informací? Děkuji :)

0
před 5 měsíci Marian

tiez mam problem so spankom,.. ked nemozem spat, pozeram videa na YT alebo hrajem blackjack https://kasinoguru-cz.com/nejlepsi-online-kasina a to mi pomoze zaspat vzdy

0
před 5 měsíci radkaprochazkova20@

Melatonin byste měla koupit bez receptu, je to hormon, který se produkuje v těle, přípravk na jeho doplnění by měli být k dostání v lékárně. Konzultace s doktorem však není nikdy na škodu.

0
před 5 měsíci Milada

Na recept není, je to volně prodejný lék, jen je dobré se o dávkování poradit v lékárně. Mě fakt pomáhá dlouhodobě. Více info najdete tady https://www.pharmaactiv.com/spanek--nervy--stres/melatonin-5mg-forte-30tabl/.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 10


Přidat příspěvek