Problémy s antibiotiky

0
před 10 měsíci Adri8

Zdravím, je mi trochu zvláštní psát sem o takovou radu, ale mám problém s antibiotiky. Už podruhé mám po nich vaginální infekci a průjem a vůbec nevím, co s tím. Máte někdo nějakou zkušenost, co proti tomu do budoucna dělat a jak problémům předejít? Díky, Adriana.

0
před 10 měsíci Simona Dobrovolná

Ahoj Adri, osobně doporučuji zkusit nějaká probiotika, vlastní zkušenost nemám, takže konkrétní značku bohužel neporadím, ale vzhledem k tomu, jak dávají ant. Tělu zabrat, neděje se ti nic až tak neobvyklýho a pokud se poradíš v lékárně nebo s praktickou doktorkou, určo něco najdete.

0
před 10 měsíci Lily

Mně při antibiotikách na průjem pomáhala kvašená zelenina… hodně kvašené zeleniny a také určitě jogurty, pak jsem s průjmy bojovala opravdu o dost míň a jednou se mi stalo, že mě nepotrápily vůbec :-)

0
před 10 měsíci Danica D.

Dobrý den, já měla s vaginální infekcí taky problém a souhlasím s probiotiky, konkrétně moc doporučuju kouknout na tyhle Naturevia Laktobacily https://www.pilulka.cz/swiss-naturevia-laktobacily-5-cps-66?gclid=Cj0KCQjwy97qBRDoARIsAITONTK_yzLGgSoIdLSyYoxzsp5-P_MyXCUB0fBRTDcvlDA1nza5KKTlhukaAj1pEALw_wcB Pro mě to byl v té době jednoduše zázrak a opravdu velice efektivně a rychle zabral.

0
před 10 měsíci Adri8

Tak mockrát děkuji za tipy, ty laktobacily už mám z rána objednané a kvašenou zeleninu rozhodně vyzkouším taky!

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 4


Přidat příspěvek