Prsa plastika

0
před 2 roky Lenka

Dělala jste si některá plastiku prsou? jak moc to bolí po operaci? vydržím to?

0
před 2 roky Katka

Já jsem si nechala dělat nová prsa a místo prášků od bolesti jsem si objednala pumpičku, která mi pumpovala analgetikum přímo do rány, takže to působí jen lokálně a neovlivňuje to celé tělo.

0
před 2 roky Lenka

Pumpičku? kolik stojí taková pumpička? hradí to pojišťovna?

0
před 2 roky Katka

Já jsem za ni platila 4 tisíce korun, musíte zajít do lékárny, kde to zaplatíte a lékárna ji objedná a doručí ji přímo do vaší nemocnice.

0
před 2 roky Petra

A stačí na to jedna pumpa nebo musíš mít dvě na každé prso zvlášť?

0
před 2 roky Hana

Ne stačí ti jedna pumpa a z toho ti povedou dvě kanyly, každá do jednoho prsa.

0
před 2 roky Veronika

Opravdu zabíra ta pumpa proti bolesti? Má to některá z vás vyzkoušené? Jestli to funguje hned bych do toho šla. Mám totiž plánovou plastiku prsou, tak bych si ji pořídila. Kde se dá vlastně pořídit holky?

0
před 2 roky Jitka

Já jsem ji měla, byla jsem před vánoci na plastice a fakt super, žádné bolesti jsem neměla. Za mě jdi do toho!!!

0
před 2 roky Renata

Veroniko domluv se se svým lékařem je to to na předpis se kterým zajdeš do lékárny a oni to objednají a pošlou rovnou do nemocnice kde ti budou zákrok provádět. Když už budeš investovat do prs, tak tato investice se v tom už ztratí :-)

0
před 2 roky Dita

Holky, byla některá z vás na plastice prsou? A máte radu co na bolest, jestli máte něco odzkoušené?  udu ráda za tip vo proti bolesti.

0
před 2 roky Makyna

určitě bych Dito být tebou volila pumpičku, kterou objednáš v lékarně(stojí 4000), uleví ti od bolesti při zákroku, jelikož ti do rány vede analgetikum, které tu bolest eliminuje, lékař ti ji při zákroku nasadí a za 3 dny na kontrole dá pryč

0
před 12 měsíci Petra

Holky, mě ta pumpička opravdu pomohla od bolesti. Doktor mi ji zavedl a po dobu tří dnů sem necítila žádnou bolest a vůbec to nevadí při kojení. Opravdu se zeptejte svého doktora.

0
před 2 měsíci Jitka

Hodně jsem přemýšlela, že bych si nechala upravit dekolt. Prso mám každé jiné, a navíc i tak je mám hodně malá.... Už mě to štve nějakou dobu. Četla jsem si o implantátech, a dočetla jsem se, že některé nejsou úplně vhodné. Jaké máte zkušenosti?

0
před 2 měsíci Eva

Ono je to běžné, každá máme jedno prso menší a druhé větší. U někoho je to ale prostě více vidět. Doporučuji si vybrat kliniku, kde používají kvalitní implantáty, já jsem byla na zvětšení dekoltu v Praze, kde používají kvalitní implantáty, které jsou schválené i v Americe.

0
před 2 měsíci Jitka

To jsem také četla, že v Americe jsou mnohem přísnější, co se týče implantátů. Na které klinice jste v Praze byla? a bylo to hodně drahé? jak je to dlouho, a jak jste se zákrokem spokojená?

0
před 2 měsíci Eva

Byla jsem na této klinice https://www.perfectclinic.cz/plastika-zvetseni-prsou/ , asi před rokem a půl, opravdu doporučuji si tam zavolat, a domluvit si konzultaci, kde proberete možnosti, a dostanete také nějakou představu o ceně zákroku. Já jsem opravdu spokojená, prsa mám pořád plná a pevná.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 10


Přidat příspěvek