Průjem u psa jak na to?

0
před 5 měsíci Daniela

Dobrý den, je mezi námi nějaký zkušený chovatel, který by mi poradil jak krmit psa, který má velice vodnatý průjem? dávám mu dostatek vody, ale s jídlem opravdu nevím.

0
před 5 měsíci Matěj

Jak dlouho ten průjem má? byla jste s ním u veterináře? když jsem tohle řešil u našeho maxe, tak mi veterinář doporučil změnu stravy. Začal jsem mu kupovat konzervy, které obsahují pouze jeden protein, a jsou tak pro psa velice dobře stravitelné.

0
před 5 měsíci Daniela

Ano byla a ten mi právě doporučil, abych změnila stravování také. Jaké konzervy s jedním proteinem kupujete? kolik to stojí?

0
před 5 měsíci Matěj

Kupuji mu kvalitní konzervy https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi?brand=6757-brit-mono-protein, které jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí, jednu konzervu koupíte za 44 korun, a prodávají se hned v několika příchutích.

0
před 5 měsíci LussyB

Za mě zase mohu doporučit tento mix https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/385487-brit-pate-and-meat-mix-pack , jinak co se týká tématu. Hledejte hlavně důvod proč pes průjem má, může to být špatně padnoucí krmivo nebo venku mohl cokoliv olíznout, sežrat.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 9


Přidat příspěvek