Rakovina je očista vašeho svědomí

-1
před 6 lety vendula.paclikova

Rakovina vlastně není nmoc. Je to jednoduchý proces hnijícího a převařeného černého svědomí člověka. Svědomí, které zčerná tak moc za své negativní činy, že už víc černat nemůže, a tak se začne převařovat a tvářit se jako "krek" až vás úplně zabije. Tak, jak jste kopali jámu druhým, tak teď do ní sami spadnete. Tak, jak pomalu tě rakovina zabíjí a je bolestivá, tak moc si uvědom, jak moc špatný jsi byl k ostatním a jek moc proti srsti přírody jsi šel . Jak jsi zasyl, tak budeš i sklízet

2
před 6 lety alena.prchlikova@

S vaším názorem nesouhlasím, znám plno lidí, kteří by si neměli užívat klidného života ve stáří a naopak, několik lidí, kteří touto nemocí onemocněli a rozhodně si ji nezasloužili. Takto to v našem světě nefunguje. Lecsos se dá ovlivnit, ať už stravou a životním stylem, ale ne vše. A co malé děti, třeba roční holčička, jak ta si zaslouží tuto nemoc? Já věřím v geny a pak ve snahu lecsos ovlivnit svým aktivním přístupem k životu, žít ve shodě se svými blízkými a pomoci, je-li třeba, ostatním. 

-1
před 6 lety vendula.paclikova

Nesouhlasí se mnou nikdo, a já to ani nikomu nevyvracím, jen říkám, jak to je. Mám pro vás další argument - myslíte si, že jsou zvířata také trestaná rakovinou? Ne.Protože protože neumí závidět. Závist je spouštěč RAKOVINY. Proto se odnaučte závidět a bude se vám lépe a namusíte umírat na rakovinu. Nauřte se přát druhým

0
před 6 lety Sunriska

A jakto, že např. psi mají rakovinu poměrně běžně? Jak to odůvodníte podle Vaší teorie???

0
před 6 lety Sunriska

Psychika má také jisté procento v pravděpodobnosti rakoviny, ale základ je stále to, jak se o tělo fyzicky staráme...Tzn. strava a pohyb. Genetický předpoklad si bohužel nevybíráme a těžko ovlivníme - o to víc se pak musíme snažit vyvarovat se, aby "semínko vyklíčilo"..
Ovšem Vaše myšlenka je příliš jednostranná, až neracionální...;)

0
před 6 lety carme

Svědomí a závist jsou dvě odlišné věci.

-1
před 6 lety vendula.paclikova

Carme -- závist vás popudí, aby jste činil to, co má pak za následek stavu
 vašeho svědomí. 

0
před 6 lety karča

Z pani Venduly mam pocit,ze je soucasti nejake sekty,jeji nazory zde jsou fanaticke,az zvracene! Jde videt,ze pise o necem,cemu vubec nerozumi. Ma asi obrovske sebevedomi,ale kdyby nemoc postihla ji,bude tento nazor vztahovat i na sebe? Taky o sobe rekne,ze je zle zavistive monstrum?????

-1
před 6 lety vendula.paclikova

Sunriska - jaký pán, takový pes. Bohužel

-1
před 6 lety vendula.paclikova

Tak ještě jednou - zvířata a malé neviné děti opravdu, ale opravdu rakovinou trpět nikdy nebudou. Je to tak. 

0
před 6 lety vendula.paclikova

karča - kdyby mě ta "NEMOC" jak vy tomu říkáte :-), postihla taky, tak budu taky to závistivé monstrum a zákeřné. V tom s vámi souhlasím.

0
před 6 lety vendula.paclikova

A taky mám mooooc ráda přísloví - potrefená husa letí první z křoví

-1
před 6 lety vendula.paclikova

Nikdo vám z černé situace nikdy nedokáže pomoci, ani léky, ani lékaři, pokud vy sami se nad sebou nezamyslíte a nezačnete uvažovat sami nad sebou. Každý máme v sobě nějaký dar, na něco jsme talentovaní a něco zvládáme, umíme a něco zase ne. Tak proč se nesoustředit na to, co nás - Vás - osobně baví? Proč závidět druhým to, co my neumíme, nemáme? Můžeme mít přeci něco jiného, co nám udělá hezký pocit na duši. Každý jsme jiný a věřte, že můžete mít COKOLIV, na cokoliv si jen vzpomenete a věřit v to, nikoliv pochybovat o tom. Musíte nejprve najít sebe, uvnitř Vás - kde jste se ztratili v sobě- pak se uzdravíte. Ti, co to nepochopí, těm už není pomoci. Věřím, že to dáte

1
před 6 lety karča

Jsem zdravotni sestra,videla jsem spousty deti s rakovinou,jste opravdu zcela mimo s vasim hodnocenim. Pracuji s temito lidmi,vim o tom vic nez vy. Opravdu to nejsou vzdy zakerni zavistivci ani v minulosti nebyli. Vy mate ale svou pravdu a nazor druheho neberete,mate se za nejchytrejsi,tudiz skoda casu v teto diskuzi.

0
před 6 lety sharunka03

Prosím vás Vendulo, už se nevyjadřujte,vůbec tomu nerozumíte. Závist může být, ale ve zdravé míře, na tom nic není a co vy víte kdo v jaké míře komu co závidí. A vůbec nevím, proč by měla mít vliv na vzniku rakoviny. Docela si tu hýříte blbostma a dotkla jste se mé babičky, která zemřela na rakovinu a takové kecy si ona nezaslouží ani po smrti. :-(

0
před 6 lety radim

Tak psychika se na tom dosti podílí, jako každý špatný pychický pochod. Ale svalovat to jen na svědomí... Nevim, nevim. A když má rakovinu prase, tak se dá použít české přísloví: „Jaký pán, takové prase.“ A nebo za to může závist prasat?! Závidí nám , že se celý den cpeme jako prasata?! Dělnící pracující s azbestem bez ochraných pomůcek byli asi také dost závistiví. Závidím vám, že o něčem takovém, že za to může závist, píšete. Asi z toho chytnu rakovinu...

1
před 6 lety carme

Příspěvek jsem nedokončila, protože v té naší zastaralé vesnici se pustil rozhlas, kdy obec vyhrává v sobotu 15 minut dechovky, aby babky měly co poslouchat a vzbudilo mi to dítě. 

Chtěla jsem napsat, že s příspěvkem také nesouhlasím, i když z velmi malé část hraje na vznik také psychická stránka.  Velikou měrou vzniku této nemoci přispívá toxické prostředí ve kterým žijeme (domov, smog, jídlo, cigarety,  ....) . Osobně si, ale myslím, že si tato nemoc vybírá spíše slabší a hodné povahy. V nějakém dokumentu doktor říkal, že onemocní lidé, kteří se vnitřně nějak užírají a jsou neštastný, což není závist ani špatné svědomí, je to dlouhodobý psychicky-duševní konflikt, který se v odehrává v mysli člověka, čemuž bych věřila, že tento stav může být u někoho vznikem této nemoci. 
Přesto velikou roli hraje již zmiňovaný nezdravý životní styl jedince.

Prevencí je dostatek vitamínů a minerálních látek, jíst zeleninu, pečovat o střevo a mít radost třeba i z maličkostí

0
před 6 lety vendula.paclikova

radim - pokud dělníci nepoužívají ochranné pomůcky při varování, pak je jasná příčina a to bez debat.

carme - radovat se ... správně

0
před 6 lety El Natt

Ehm... Vendulo, mám pocit že jsi nenormální

0
před 2 roky Evina

Máte prosím někdo zkušenosti s nádorem na ledvinách, nevíte co bych mohla udělat pro lepší léčbu mojí maminky? Prožívám to s ní od začátku a strašně mne ničí ta bezmoc.

0
před 2 roky Markéta

Já jsem tohle řešila s tatínkem, který už je děkuji bohu vyléčený. Strýc, který je v Americe, tak mne navedl na Salvestroly, které dokáží zásadním způsobem aktivovat proces uzdravování.

0
před 2 roky Evina

Salvestroly? Co to přesně je?

0
před 2 roky Markéta

Salvestroly užívané jako doplněk stravy pomáhají s bojem s nádorovými buňkami, vytváří si je i rostliny, bohužel ne u nás už je vše přešlechtěné. Zeptejte se ve vaší lékárně na Salvestrol Platinum.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 - 1


Přidat příspěvek