Řídké vlasy

0
před 3 roky Míša

Ahoj, jak řešíte problémy vy, co máte málo vlasů ? Je to taky bohužel můj problém, přemýšlela jsem dokonce nad tím, že bych si nechala vlasy prodloužit a zahustit, ale nejsem si tímto krokem vůbec jistá a hlavně těch peněz za to :(.

0
před 3 roky Debora

Pokud vám vlasy vypadávají, tak bych je rozhodně nezatěžovala umělými, tím tomu moc nepomůžete.

0
před 3 roky Alena

Ale kdyz clovek potrebuje vypadat dobre, bylo by to reseni ne?

0
před 3 roky Milena

No spíš bych to řešila něčím, co padání zastaví než to jestli člověk vypadá dobře nebo ne

0
před 3 roky Makyna

No i tohle nekdy nezabere

0
0
před 3 roky Lenka

Tady je dobra inspirace clip-vlasy-levne.cz, zkraslit jsou i řidké a kratke vlasy

0
před 3 roky Ilona

Ty proměny jsou uzasne :) asi to doporucim tchyni, porad si ztezuje jak ridke ma vlasy

0
před 3 roky Rea

Holky, mě se na posílení vlasů osvědčily tobolky Forcapil - http://www.forcapil.cz/ Po nich mi vlasy krásně zesílely.

0
před 3 roky Radka

Reo, jak se ty tobolky užívají a jaké mají účinky? Děkuji.

0
před 3 roky Rea

Radko, kapsle se užívají tak, že vezmeš 2 tobolky ráno a užíváš je 3 až 4 měsíce. Norálně je zapoješ. Jinak vlasy se mi po něm přestaly lámat a nehty se mi zpevnily a začaly kvalitně růst. Výsledky jsem viděla cca po měsící...

0
před 2 roky Anča

Zdravím, já mám dost nekvalitní vlasy a nechala jsem si je prodloužit. Vypadá to opravdu dobře a jejich clipy jsou dělané z pravých vlasů. Vyzkoušela jsem stránku vlasy-k-prodlouzeni.cz je opravdu suprová stránka.

0
před 12 měsíci Helena

Zdravím, mám po nemoci strašně labé vlasy a nenarostou tak jak bych chtěla. Napadlo mě si je nechat prodloužit poradíte mě, kde jste třeba byli vy?

0
před 11 měsíci Linda

Holky, mám dost nekvalitní vlasy a toužím po dlouhých vlasech. Zajímá mě zda je dobrý plán si je nechat prodloužit, jestli to bude držet?

0
před 11 měsíci Betka

Tak jsem se na ty clip in hair primo koukala a mají teda dost širokou nabídku. Co myslíte, co je lepší? Koupit set nebo pásy? V čem je vlastně rozdíl?

0
před 10 měsíci Simča

Ahoj, to se odvíjí od toho, na co ty clipy chceš. Já je mám na běžné nošení a koupila jsem si set. Jinak až budeš vybírat vlasy, tak ti doporučím https://www.clip-in-vlasy.eu/. Výbornej shop, co nabízí skvělou kvalitu. Navíc mají senzační poradnu. Jednak komunikují mailem, příp. osobně v Brně.

0
před 10 měsíci Sandra

No, já bych je taky právě chtěla na to běžné nošení. Ono to vypadá hrozně hezky. Hlavně to ani nejde poznat, že jsou ve vlase clip in... Jinak prosím tě, jak trefím te správný odstín?

0
před 10 měsíci Benny

Já mám zase děsný vlasy po porodu. Stále čekám, že se to zlepší, ale nějak začínám ztrácet naději. No, myslíte, že řešení clip in je to správné?

0
před 10 měsíci Eddie

Ahojky, určitě. A jaký problém vlastně máš? Nedorostou ti do požadované délky nebo je máš prořídlé?

0
před 9 měsíci Anka

Jinak až budeš vybírat vlasy, tak ti doporučím https://www.clip-in-vlasy.eu/. Výbornej shop, co nabízí skvělou kvalitu. Navíc mají senzační poradnu. Jednak komunikují mailem, příp. osobně v Brně.

0
před 9 měsíci Akinomka

No, já bych je taky právě chtěla na to běžné nošení. Ono to vypadá hrozně hezky. Jinak prosím tě, jak trefím te správný odstín?

0
před 8 měsíci Janica

Ano ano, je to tak. Ty clipy jsou z pravých vlasů, takže ano, můžeš je i kulmovat.

0
před 8 měsíci Benny

Hele a jaké konkrétně ty vlasy sis koupila? A kolik jich je v té sadě?

0
před 8 měsíci Fialka

Holky, jak prodlužujete vlasy? Máte nějaký ti nebo stránku, kde prodlužujou za super cenu?

0
před 7 měsíci Anka

Jako lze poradit, ale odvíjí se to od toho, na co ty clipy chceš. Já je mám na běžné nošení a koupila jsem si set. Jinak až budeš vybírat vlasy, tak ti doporučím https://www.clip-in-vlasy.eu/. Výbornej shop, co nabízí skvělou kvalitu. Osobně se tam můžeš jít mrknout do Brna.

0
před 7 měsíci Fialka

Víš co... Já spíš, než na nějakou parádu, tak bych ty clip in ráda na denní nošení. Na nějaký etra účesy si nepotrpím... Jsou vhodné na denní nošení?

0
před 7 měsíci Kitty

Jsem moc ráda, že jsem na tuto skvělou diskuzi plnou senzačních rad narazila... Já mám totiž děsný vlasy po porodu. Stále čekám, že se to zlepší, ale nějak začínám ztrácet naději. No, myslíte, že řešení clip in je to správné?

0
před 6 měsíci Lili

A co je podle tebe lepší? Pásy nebo sety? Já nevím, co si mám vybrat… Co se líp nosí?

0
před 5 měsíci Kamila

Trochu delší. Do účesů to bude senzační. Já to tak dělám a vždy to vyoadá senzačně. Jasne, nesmíš si koupit o půl metru delší, že :D

0
před 4 měsíci Katie

Aha, vidíš, to mě nenapadlo... Já bych koupila stejně dlouhé, jak mám já. Ale jo, dává to smysl :) Díky za rady.

0
před 3 měsíci Tonka

No, to je otázka :D Já jsem to konzultovala na prodejně clip-in-vlasy.eu. A doporučuju. Než vymýšlet a spoléhat, že to trefím, je lepší opravdu konzultace...

0
před 2 měsíci Majda

Tonko, já jsem na ten shop dívala a mají tam v nabídce i prodloužení keratinem. S tím zkušenosti máš? Jak tahle metoda funguje?

0
před 2 týdny Tonka

No, zatím ne. Já zatím mám ty sety, ty mi vyhovují. Ale koukala jsem se na tuto metodu a docela by mě taky zajímala :) Ty o ní uvažuješ?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 + 12


Přidat příspěvek