Sprej do nosu

0
před 3 roky Iva

Prosím pěkně, co by mi pořádně protáhlo nos ? Zkoušela jsem pinio nasal, ale ten mi vůbec nepomáhá :(

0
před 3 roky Kateřina

Ahoj, zkus si koupit Nasivin (http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/) Ten mi pomohl snad jako jediný... A to jsem toho zkusila fakt hodně (Viks, Sanorin, Olynth - ten je zbytečně drahý a ani kapesníčka zdarma to teda nevytrhnou :/) Jinak Nasivin je k dostání v každé lékárně a stojí kol 80 Kč :)

0
před 3 roky Alex

Kateřino, všimla jsem si, že nasivin teď přivádí na trh sirup Sinus... Znáš ho?

0
před 3 roky Eliška

Ahoj Alex, jasně, je to byliný sirup. Pomáhá uvolňovat ucané dutiny. Za mě hodně dobrý.

0
před 2 roky Mirka

Já mám teda s pinio nasalem výbornou zkušenost a mně nos hezky protáhl. Hlavně je u něj úplně jiné složení než u klasických sprejů a není tak agresivní jak ostatní spreje a nepodráždí sliznici. Všechno si můžeš přečíst tady a přesvědčit se https://www.rpshop.cz/pinio-nasal-sprej?keyword=pinio%20n

0
před 2 roky Ronie

Mirko, s těma kapkama já mám teda problém... Mě jde lavně o to, jak dlouhý mají účinek? Abych za dva dny nevyácala celý obsah a nic z toho. Jak dlouho je nos protažený po šplíchnutí?

0
před 2 roky Saša

Počkej, ten pinio asal je s eterickými oleji? To by mohl být docela účinný sprej. Jak píše Ronie - u těch sprejů je problém s tím, že si ho šplíchneš a za půl hodky muzes zase, protože prostě nefuguje a nos je zase ucpaný...

0
před 2 roky Erikoska

Ano ano, on je právě s eterickým olejem, takže ten nos krásně protáhne... je to takový svěží vítr :) No, ale důležité je, že dlouho vydrží ten jeho účinek.

0
před 2 roky Natka

Já mám zkušenost jenom s pinio nasalem a po ničem jiném bych nesáhla, používám jenom ten a vždycky mi pomohl a nos uvolnil. Mám zkušenost i s jeho předchůdce pinosolem, ale tady ten mi přijde lepší v tom, že obsahuje éterické oleje, což ten pinosol neobsahoval.

0
před 2 roky Gita

Hoky, je tolik nosních sprejů a který používáte vy? Já mám vždy při nemoci ucpaný nos a každý pomůže jen na chvili, budu ráda když mi řeknete co vám pomáhá děkuji.

0
před 9 měsíci Linda

Souhlasím s Mirkou, kapky jsou super, dokonce teď je dělají už i ve spreji, což je pro mě pohodlnější.

0
před 7 měsíci Pavlína

Jinak pro prcky jsou ty Nasivin sensitive 0,01% tady je to ale všechno rozepsané www.nasivin.cz/nase-pripravky

0
před 6 měsíci Lenka

Tady jsem taky jsem taky kupovala když měl malý hodně ucpaný nos a mořská voda napomáhala.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 7


Přidat příspěvek