Štěně výživa kloubů

0
před 4 roky Lenka

Můžu dávat štěněti výživu na klouby? nebo mu to spíš uškodí?

0
před 4 roky Radka

Ahoj, my dávali štěňátkům jako prevenci na klouby arthronis fáze 2 Je opravdu super a pejskům chutná. Je se sýrovou příchutí.

0
před 4 roky Jája.F

Ahoj, a můžu se zeptat jaks na tu Arthronu přišla a kde se dá sehnat?

0
před 4 roky Radka

Doporučil nám ji náš veterinář a koupila sem ji na netu http://www.woykoff.com/arthronis-faze-6 Mají ji zrovna v akci.

0
před 3 roky Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

0
před 3 roky Oksana

zkoušeli jste někdo tohle? https://www.alavis.cz/cs/15-pro-kone ti co to uživají si to hodně chválí, prý po týdnu jsou ,,bez bolesti,, a doporučují to i ortopedi.

0
před 3 roky Šárka

dívám se že toho pro pejsky mají mnohem víc, máte to všechno vyzkoušené?

0
před 3 roky Katka

pro pejsky ne, ale přípravky pro koně používám i já, beru je když mě bolí rameno (hraju tenis). Doporučil mi ho muj ortoped a jsem s ním spokojená

0
před 2 roky Pamela

co se tak dívám ten Alavis nemá jenom kloubní výživu pro psa. Má tam toho trochu víc https://www.alavis.cz/cs/3-pro-psy máte tyhle produkty vyzkoušené?

0
před 2 roky Iva

přidávám se, určitě ten Alavis správná volba

0
před 2 roky Denda

popravdě ani neznám jiný přípravek, který by psovi/štěněti mohl v dnešní době klouby vyléčit

0
před 2 roky Eva

a co Canvit Chondro ? to taktéž učinkuje, mým hafanům to velice pomohlo od bolesti

0
před 2 roky Vlasta

Prosím tě, to je tato kloubní výživa https://www.spokojenypes.cz/canvit-chondro-maxi-500g/?gclid=EAIaIQobChMI297zrYfR3wIVD-R3Ch0ApgVZEAQYAiABEgLOPfD_BwE? Je to ona? Já se jen ptám proto, že na trhu je toho fakt hodně, tak abych měla jistotu...

0
před 2 roky Akinomka

Ano Vlasto, tohle je přesně ta výživa. Já vím, je jich hodně a je těžké se v ní vyznat :( Taky jsem měla problém, ale vet nás usměrnila a jednoznačně doporučila Canvit chondro. Tak ho dáváme a spokojenost.

0
před 2 roky Kikuska

Kolik ta kloubní výživa stojí a na jak dlouho je? To je nějaká léčená kúra nebo je i na prevenci a užívá se dlouhodobě?

0
před 2 roky Lubka

Kikusko, my dáváme kloubní výživu z důvodu prevence. Viděla jsem, co se vše může stát, když se prevence zanedbá a toho bych se nerada dočkala, takže opravdu lpíme na kvalitní prevenci. My na prevenci dáváme Cancit chondro. Kupujeme ho taky https://www.azkrmiva.cz/canvit-chondro-pro-psy-100g-new.html a stojí nás cca 120,-Kč.

0
před 2 roky Lilianna

Počkej, ta kloubní výživa vyjde na 120,-Kč? Jak dlouho to balení vydrží? Teda spíš by mě asi zajímalo, jak se ten Canvit chondro užívá?

0
před 2 roky Gabča

Na netu je nejlepší nakupovat! Vyjde to tam mnohem levněji, nehledě na to, že ty eshopy mívají hodně často i akce a slevy. My třeba to krmivo a právě i tu kloubní výživu kupujeme tady https://www.fajnzviratka.cz/index.php?route=product/search&search=brit&category_id=2

0
před 2 roky Nora

Ahojky, nekupujete někdo ty psí salámky od Brit? Jak se vám osvědčily? Chutnají pejskům?

0
před 12 měsíci Alena

To jsem si myslela taky... Že prostě vsadím na tyto a bude vymalováno a strava vyřešená... Ale bohužel, no... :/

0
před 10 měsíci Barka

Počkej, ta kloubní výživa vyjde na 120,-Kč? Jak dlouho to balení vydrží? Teda spíš by mě asi zajímalo, jak se ten Canvit chondro užívá? A tuhle výřživu máš na doporučení vet?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 2


Přidat příspěvek