Strach a úzkost

0
před 9 měsíci Lenka

Ahoj holky, prosím poradíte mi, co opravdu funguje proti strachu a úzkosti? kromě antidepresiv? snažíme se o dítě, takže ty brát nemohu....

0
před 9 měsíci Martina

Pokud netoužíte po antidepresivech ( to asi nikdo), tak já mám vyzkoušené přírodní prášky proti stresu https://www.pilulka.cz/persen-forte-por-cps-dur-40 , které mohu brát i když jsem těhotná, takže by to pro Vás mohla být také cesta.

0
před 8 měsíci Lenka

Mohu se prosím zeptat, jestli jste tohle řešila s doktorem?

0
před 8 měsíci Martina

Ano byla jsem u doktora, protože jsem před tím brala antidepresiva, a tak jsem se musela zeptat, jestli tohle brát můžu, a jestli to bude dostatečné.

0
před 6 měsíci Aneta

Opravdu se stres dá řešit jen pomocí prášků? není na to třeba něco přírodního, co by tělu tolik neškodilo?

0
před 5 měsíci Jiřina

Ano to je, já jsem odpůrce braní prášků, pokud to teda není úplně opravdu potřeba, a proto si objednávám přírodní korejský čaj, který mi pomáhá od každodenního stresu dokonale, od toho co ho mám doma, tak jsem úplně v pohodě.

0
před 5 měsíci Aneta

Jak chutná čaj, který obsahuje ženšen? kolik za něj platíte?

0
před 5 měsíci Jiřina

Cena za čaj je podle velikosti balení, které si koupíte. Můžete si ho objednat přímo ze stránek prodejce https://kombe.cz/nase-znacky/kombe/kombe-100-ks.html, Chutná velice dobře, pokud máte ráda čaje, tak budete určitě spokojená.

0
před 5 měsíci Lebron

Ahoj, práškama bych tyto stavy ani neřešil. Já jsem s depresemi měl taky velké problémy a celkem mě pomohly rady, na které jsem narazil na https://www.1job.cz/prispevek/Jak-na-sobe-pracovat-pri-depresi Podle mě je základem nebýt sama doma, jít ven mezi lidi nebo alespoň do přírody. Uvidíš, že tím se to opravdu o dost zlepší.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 3


Přidat příspěvek