Streptokok na (ne)věčné časy

0
před 7 lety Vlasta

Mám v krku asi čtvrtým rokem strepkokoka, nepociťuji, že by mi nějak vadil, ale je načase ho vypudit, nevíte někdo jak na to? Nechci si ho tam pěstovat další rok. Budu ráda za jakékoliv rady.

1
před 7 lety Vlaďka

Zdravím, po dlouhých zkoušeních všeho možného jsem "nastoupila léčbu" totální detoxikace od MUDr. Jonáše (tzv.informační medicína). Přiznám se, že už trošku skeptická ke všemu, ale teď jsem nadšená!! Již po několika dnech přicházely drobné změny k lepšímu, i kolegyně v práci si všimly změny jak fyzicky, tak na psychice. Vyjde to tak cca podle určení problému na 1200 až 1600 na dva měsíce, vždycky jsem na to dala dohromady a fakt nelituji.

1
před 7 lety Danah

Kloktání roztoku mořské soli po ránu a škrabání různých ...z jazyka je skvělá a jednoduchá věc. Po pár dnech zjistím, že i lépe spím a dýchám. Další dobrá zkušenost je kloktání slabého roztoku manganistanu draselného během dne. Má desinfekční účinky a oplachovala jsem s tím i ovoce v tropických krajích s bídnou hygienou, bez újmy na zdraví. Jak píše Vlaďka, detoxikace samozřejmě účinkuje.

0
před 7 lety Stana

Streptokok i další potvůrky jsou přirozenou součástí našeho osídlení. I zlatý streptokok je běžně v nose, ústech...Problém je pokud je narušena imunita.To pak způsobí onemocnění. Těmto breberám se ale nevyhnete, pokud nechodíte ve skafandru.Děnně na nás působí bakterie, viry, plísně...

0
před 6 lety Vlasta

Opakovaně jsem zkoušela kloktat slanou vodu, ale lenost s tím něco dělat vítězila,  a musím říci, že jsem začínala několikrát, abych vytrvala v pravidelnosti, až od září minulého roku jsem si řekla, že musím. Každý den si večer kloktám asi 10 minut slanou vodu a týden po týdnu se streptokok v krku zmenšoval. Ještě kousek a bude pryč. Děkuji moc za pomoc. 

před 6 lety jirina

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 5 lety Karla

Co vam njevice pomaha, neco z lekarny ci babske rady?

0
před 5 lety Karolína

Hodne cucave pastylky nam pomahaji

0
před 5 lety Maky

To ano, naty nedam taky dopustit

0
před 5 lety Fila

Doma mame i sprej na bolest v krku a ten je taky fain

před 5 lety justyna

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Nevhodný příspěvek

0
před 3 roky Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 7


Přidat příspěvek