Tátovi našli rakovinu prostaty...

0
před 7 lety Iveta

Tátovi našli rakovinu prostaty a hrozí mu, že půjde pod kudlu a to by prý měl pleny a viděla jsem inzerát na tu protonovou terapii, prý by pak byl v pohodě. Píšou, že to má minimální vedlejší účinky. Víte o tom někdo něco?

0
před 7 lety Danah

Proč hned pod kudlu? Léčba obvykle začíná hormonálními injekcemi, potom ozařováním. Protonová terapie je lepší, cílená a šetrnější co se týká vedlejších účinků. Přeji tatínkovi hodně štěstí. 

0
před 7 lety Tonda

Protonova terapie je na rakovinu prostaty hodne ucinna, okolo 95% pacientu rakovina zmizi a nevrati se do 5 let. Navic protony oproti jinym druhum zareni neozari organy kolem (jako mocovy mechyr). Je to bez bolesti, tak 4 tydny chodit na 30 minut kazdy den do nemocnice.  Preju hodne stesti a trpelivosti!

0
před 5 lety Michaela

Dobrý den, svému muži jsem před časem koupila domácí test na zjištění rakoviny prostaty. Je to nervák a nesnáší čeká u doktora. Jeho oteč před časem na tuto nemoc zemřel. Vypadá to, že se jedná o kvalitní produkt s vysokou spolehlivostí. Tak zkuste - www.test-rakoviny.cz, Michela 43 let

0
před 4 roky Daniel

Dobrý den, chci se zeptat..má někdo z Vás zkušenosti při prostatě s tabletkami Prostaxin? A jestli jo tak jaké? Uvažuji o jejich koopi

0
před 4 roky Ross

Mrkněte zde: https://www.naturamed.cz/#!/produkt/prostaxin máte tu i složení, původ, kvalitu a zde si to můžete i objednat :)

0
před 4 roky Lenka

Tak o protonové terapii bohužel nic nevím, ale můj tatínek taky prodělal rakovinu. Teď už je na tom lépe, výsledky má dobré, ale to riziko, že se to vrátí, tam je pořád. Ale všichni věříme, že už se nevrátí a bude vše ok. Jí zdravě, hýbe se, bere doplňky stravy - teďka se dočetl někde o nějakém Inocellu, tak ho koupil v lékárně. Má to prý proti-nádorové vlastnosti, hodně si to studoval, tak zkuste také třeba hodit do google, možná by to mohlo pomoct.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 8


Přidat příspěvek