Umělé mléko

0
před 6 měsíci Katka

Prosím o radu, jaké uměle mléko, když kojení nestačí?

0
před 6 měsíci Cecilie

Moje malá dcerka po přechodu z mateřského mléka začala pít Sunar a je s ním spokojená. Moc jí chutná a pije ho stále každý den. Chci jí ho dávat co nejdéle, obsahuje mléčný tuk, tak se podobá mateřskému mléku. Malá ho dobře snáší

0
před 6 měsíci Naty

Když jsem přestávala kojit, tak jsem začala dávat Sunar.  Nejdříve postupně, aby si naše malá zvykla a pak už jen Sunar. Malé chutnal a i nám lépe prospívala, stolice se jí upravila a zlepšila. Pije ho dodnes, a to jí je 12 měsíců.

0
před 4 měsíci Alice

Rozhodně bych začala přikrmovat. Nevím jak je mimčo staré jestli to není třeba spurt a nechce být pořád u prsu, ale za zkoušku nic nedáš když mu dáš mlíčka více ;)

0
před 4 měsíci Lia

Maminky .. Možná se budu ptát hloupě ale jaký je rozdíl mezi tím sunarem complex a premium ?

0
před 4 měsíci Darja

A neměli jste žádné problémy (koliky, blinkání a podobně)? My na UM přešli a zkoušíme stále další, protože nic nám nesedí :( Napadá mě,jestli nezkusit ten https://www.sunar.cz/produkt/sunar-expert-ar-comfort/, co myslíš, je to vhodné?

0
před 4 měsíci Alice

Co se týče toho přikrmování, tak jestli si nevíš rady, tak to zkonzultuj s pediatrem :) za zeptání nic nedáš. Nám doktorka doporučila sunar complex kvůli prdíkům a Anetka byla po pár dnech v pořádku a hlavně z uplakaného miminka se stal smíšek :) není nad to když je matka i dítě spokojené :))

0
před 4 měsíci Denča

Ona ta strava dělá opravdu hodně. Hlavně je to mimčo pak spokojené a je jak vyměněné.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 9


Přidat příspěvek