Umělé oplodnění

0
před 5 lety Irča

Měla bych dotaz týkající se umělého oplodnění. V dubnu jsem byla na odběru vajíček a zadařilo se 4 embrya zamrazit. Bohužel nemohly být ihned použity, protože se vystkytly nějaké problémy - OHS. Nyní od té doby podstupuji hormonální léčbu, aby mohlo být embryo zavedeno, mám problémy s nízkou sliznicí. Chtěla bych se optat některých žen, které umělé oplodnění podstoupily, jaká je šance po zavedení embrya, že se uchytí a dojde k otěhotnění. V posledních měsícíh mě to moc trápí, protože stále není ta vhodná doba pro zavedení kvůli sliznici, proto užívám 4x denně estrofem. Ráda bych, kdyby se někdo ozval, kdo má nějaké zkušenosti.

0
před 5 lety radim

Asi se to bude zdát mimo mísu, jen chci trochu pomoct, nic víc. S ohledem na vaše předchozí problémy a příspěvky v diskusích: Lepek stále jíte? 

0
před 5 lety Irča

Ano, jím pečivo, s lepkem jsem nikdy problémy - zatím - neměla.

0
před 5 lety radim

Vaše příspěvky tady vypovídají o opaku.

0
před 5 lety carme

Moje známá se roky tahala po doktorech kvůli otěhotnění, pak se to nějakým zázrakem podařilo a nyní čeká druhé. Kladu si tedy otázku, jak to, že podruhé otěhotněla bez problémů, když poprvé to byl běh na měsíce až roky. Držím vám palce, ale osobně bych po svých zkušenostech s léčbou nepravidelky do sebe nic od doktora necpala, nikdy mě to nepomohlo, pouze zastínilo skutečný problém. 

0
před 3 roky Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

0
0
před 3 roky Patricie

Ahoj, doporučíte mi prosím ve zlínském kraji kliniku, kde dělají umělé oplodnění? Bohužel nemůžeme mít miminko a chtěla bych najít opravdu dobrou kliniku.

0
před 3 roky Lenka

Můžu doporučit přímo ve Zlíně www.ivf-zlin.cz Byli jsme tam na umělém oplodnění celkem 3 x a výsledkem jsou naše 2 krásný děti. Byla sem tam opravdu s péčí spokojená.

0
0
před 3 roky Patricie

Děkuji Lenko, moc za tip. Seš hodná. Kouknu na web. Zajedeme se tam když tak i podívat a uvidím.

0
před 3 roky Petra

Já za sebe mohu dopručit rešit nejdříve přírodní cestou a později zajít k dr. :) jak už to bylo zminováno: http://vegall.cz

0
před 3 roky Lea

Ahoj, jak ten proces oplodnění probíhá? Mám docela strach z těch injekcí. Co s vámi udělaly ty hormony?

0
před 3 roky Majka

Jestli můžu doporučit fajn kliniku, tak za mě určitě taky Zlín. Hodně informací najdeš na netu a všechny moje dotazy mi zodpověděl MUDr.

0
před 3 roky Katka

Hormony sem zvládala docela dobře, jen sem byla trochu víc podrážděná, ale žádná tragédie. Neboj.

0
před 2 roky Lucie

Malinko od toho odbočím, je tu maminka, holka, žena, které chodí darovat vajíčka?

0
před 2 roky Tamara

chodím , byla jsem zatím 3x a určitě to nebylo naposledy. Taky chceš jet darovat?

0
před 2 roky Kristyna

taky jedu ted 20.1. na odběr. Aji se těším, aji bojím. Jsem zvedavá, jaké to bude. Moc to boli?

0
před 4 dny Jitula

Ahoj Kristyno, mohla bys prosím napsat, jaké to bylo? A podařilo se? Kolik transferu bylo, než se podařilo? A byla jsi jenom https://www.ivf-zlin.cz/ nebo jsi byla i jinde?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 6


Přidat příspěvek